Autor Wątek: Kolekcja Transformers  (Przeczytany 73685 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cringer

Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #120 dnia: Grudzień 08, 2018, 08:37:11 pm »
Nie wiem co prawda jak będzie z wymianą tomów kolekcji która jeszcze nie wystartowała ale jak kiedyś reklamowałem WKKM to Hachette nie robiło żadnych problemów. Nie musiałem też im wysyłać zepsutych tomów. Chociaż na forum czytałem że od niektórych forumowiczów tego wymagano.

Offline isteklistek

Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #121 dnia: Grudzień 08, 2018, 08:45:40 pm »
Sporo zależny od tego kto jest na linii. Ja reklamowałem dwa razy i ani razu nie musiałem odsyłać. Za drugim razem powiedzieli mi, że w systemie mam do tej pory jedną reklamację i że była ona dawno, to nie ma sensu odsyłać, wiec z kolejnymi reklamacjami spodziewam się odsyłek. Radził bym się nie nastawiać, że pozwolą zostawić, choć możesz się miło rozczarować. Pewne jest, że wymienią bez problemu i prześlą tomy za pobraniem, jak zawsze w takim przypadku.


Offline Cringer

Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #122 dnia: Grudzień 08, 2018, 09:01:27 pm »
Pewne jest, że wymienią bez problemu i prześlą tomy za pobraniem, jak zawsze w takim przypadku.

doprecyzowując. Jeśli reklamujesz tomy które opłaciłeś to nic nie będzie za pobraniem, a wysyłka będzie darmowa.

Offline xShen

Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #123 dnia: Grudzień 08, 2018, 11:40:33 pm »
Pamiętam, że kiedyś wymieniałem tom WKKM, po teście chyba zmienili kolejność czy coś? To musiałem odesłać. Dzięki, będę do nich dzwonić w poniedziałek w takim razie.

Offline xShen

Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #124 dnia: Grudzień 10, 2018, 12:41:35 pm »
Pan na infolinii poinformował mnie, że ogólnie to wymieniają wadliwe tomy i nie będzie problemu, ale muszę poczekać, aż kolekcja wystartuje po nowym roku.

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #125 dnia: Grudzień 10, 2018, 01:05:14 pm »
Chyba pierwsza kolekcja gdzie się przyznają do startu  :smile:

Offline misiokles

Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #126 dnia: Grudzień 10, 2018, 02:12:01 pm »
Ja dzisiaj telefonicznie zamówiłem prenumeratę, podobno realizują na terenie całego kraju bez żadnego problemu. I tak drukują więcej więc warto też to zrobić, 45 zł za pobraniem za pierwsze trzy tomy - zły deal? :smile:
I jak tam Itachi? Dostałeś już swoje egzemplarze w prenuneracie?

Offline Jaxx

Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #127 dnia: Styczeń 02, 2019, 07:16:29 pm »
Dziś widziałem w Kolporterze nr 1 kolekcji Transformers. Wielki karton, jak zawsze przy nr 1 i cena 14.90. Na stronie u nich brak informacji, więc ciężko powiedzieć, czy to nowy start czy jakieś czyszczenie magazynów. Ta akurat kolekcja mnie nie interesuje, więc nie kupiłem, ani się specjalnie nie przyglądałem.



Offline Evakuator

Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #128 dnia: Styczeń 02, 2019, 11:20:29 pm »
Coś takiego wczoraj w Empiku znalazłem. Grube na kilkadziesiąt stron, papier offset, zapomniałem zerknąć na cenę.
EDIT: https://www.empik.com/transformers-bumblebee-komiks,p1219977345,prasa-p

Cena niezbyt wygórowana (ok. 25 zł), jest to nijako prequel do wychodzącego filmu, choć niewiele ma chyba z nim wspólnego. Akcja komiksu rozgrywa się 18 lat przed wydarzeniami z filmu, gdzie główny bohater współpracuje z agencją wywiadowczą, by zapobiec globalnej wojnie atomowej. Poza naszym żółto -czarnym robocikiem w komiksie pojawia się jeszcze kilka wrogich botów, również tych znanych, z komiksów Marvela.

Offline Sokratesik

Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #129 dnia: Styczeń 03, 2019, 01:22:23 am »
Cieszyłbym się, gdyby wystartowała ta kolekcja. Może nareszcie kończyliby już te, które zbieram  :wink:

Offline Motyl

Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #130 dnia: Styczeń 03, 2019, 08:06:25 am »
No czarnej kolekcji to już bliżej niż dalej i Transy mogą ładnie wypełnić po niej lukę.

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #131 dnia: Styczeń 03, 2019, 03:17:16 pm »
Dziś widziałem w Kolporterze nr 1 kolekcji Transformers. Wielki karton, jak zawsze przy nr 1 i cena 14.90. Na stronie u nich brak informacji, więc ciężko powiedzieć, czy to nowy start czy jakieś czyszczenie magazynów. Ta akurat kolekcja mnie nie interesuje, więc nie kupiłem, ani się specjalnie nie przyglądałem.
Nie były to czasem figurki? Bo widziałem też coś takiego i na pierwszy rzut oka (karton i reszta podobna) pomyślałem że to komiks.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2019, 03:21:03 pm wysłana przez JanT »

Offline pocztar

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 740
  • Total likes: 0
  • Zastępca Redaktora Naczelnego MoviesRoom.pl
    • Movies Room!
Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #132 dnia: Styczeń 04, 2019, 09:40:55 am »
Na infolinii nadal się nie przyznają :(

Offline xShen

Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #133 dnia: Styczeń 04, 2019, 08:06:24 pm »
Nie były to czasem figurki? Bo widziałem też coś takiego i na pierwszy rzut oka (karton i reszta podobna) pomyślałem że to komiks.
Komiks, rzucili znowu pierwszy numer, widziałem dziś w kilku punktach jak szukałem War Machine. Czyżby oficjalny start? Drugi raz testów chyba nie robią?

Offline Jaxx

Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #134 dnia: Styczeń 04, 2019, 08:59:14 pm »
Nie były to czasem figurki? Bo widziałem też coś takiego i na pierwszy rzut oka (karton i reszta podobna) pomyślałem że to komiks.
Na pewno komiks, to akurat widziałem dokładnie.

 

anything