Autor Wątek: Kolekcja Transformers  (Przeczytany 75368 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xShen

Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #105 dnia: Wrzesień 20, 2018, 05:07:51 pm »
Koniec testów i teraz czekanie? Wiadomo coś?

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #106 dnia: Wrzesień 20, 2018, 05:11:47 pm »
Jeszcze czwarty tom  :smile: Ktoś podobno dostał info od Hachette że już zapadła decyzja o oficjalnym starcie ale ile w tym prawdy to nie wiem.

Offline Evakuator

Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #107 dnia: Wrzesień 25, 2018, 12:18:41 am »

… który ma niby nastąpić w styczniu. A dlaczego nie od razu 2 tygodnie po wydaniu tomu 4-go?
Conana np. skończyłem po teście, a zrestartowali go chyba dość szybko, albo wydaje mi się.
TF chętnie bym pociągnął, szczególnie te z IDW, ale to w ogóle szmat czasu zanim wyjdą.

Offline Cringer

Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #108 dnia: Wrzesień 25, 2018, 10:55:20 am »
… który ma niby nastąpić w styczniu. A dlaczego nie od razu 2 tygodnie po wydaniu tomu 4-go?
może dla tego że jeszcze nie mają nic przygotowanego na start kolekcji. Najpierw trzeba poprawić ewentualne błędy jak to miało miejsce w przypadku chociażby Superbohaterów Marvela i ich tłumaczenia, potem wydrukować komiks, przygotować stronę internetową, przygotować kampanię reklamową, zaplanować dystrybucję, zamówić tłumaczenia i potem druk kolejnych tomów.
Conana np. skończyłem po teście, a zrestartowali go chyba dość szybko, albo wydaje mi się.
nie, pierwszy Conan po starcie kolekcji wyszedł 29 grudnia. Rzut testowy był w wakacje.

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #109 dnia: Wrzesień 25, 2018, 11:10:29 am »
Najpierw trzeba poprawić ewentualne błędy jak to miało miejsce w przypadku chociażby Superbohaterów Marvela
To nie miało testu  :smile:

pierwszy Conan po starcie kolekcji wyszedł 29 grudnia.
W piątek i tylko dlatego żeby ruszyć przed Star Wars  :smile: Data na pierwszy tomie to 2018.

Offline Cringer

Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #110 dnia: Wrzesień 25, 2018, 02:55:22 pm »
To nie miało testu  :smile:
o kurde, byłem przekonany że to spaprane tłumaczenie to był rzut testowy. Pamięć już nie ta, za dużo masła w diecie.

Offline xShen

Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #111 dnia: Październik 04, 2018, 05:15:42 pm »
No to ostatni tom testowy trafił do kiosków, w środku karteczka która informuje, że kolekcja wystartuje pozniej.

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #112 dnia: Październik 04, 2018, 05:19:23 pm »
Podobno samo Hachette w szoku z takiego powodzenia testu  :smile: Grudzień/styczeń start oficjalny.

Offline xShen

Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #113 dnia: Październik 04, 2018, 05:23:14 pm »
Ja biorę wszystko i mogą przedłużać ile wlezie. Mam przesyt komiksów o facetach w rajtuzach.

Offline xanar

Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #114 dnia: Październik 04, 2018, 08:05:50 pm »
Podobno samo Hachette w szoku z takiego powodzenia testu  :smile: Grudzień/styczeń start oficjalny.


Też słyszałem, że wszytko wykupione :biggrin: , myślę, że bardziej styczeń, gdyż muszą dojść do siebie po tym szoku :cool:

Offline xShen

Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #115 dnia: Październik 04, 2018, 09:00:21 pm »
Z tym wszystko wyprzedane, to bym się nie zapędzał, bo widzę w kioskach sporo egzemplarzy.

Offline Evakuator

Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #116 dnia: Październik 06, 2018, 01:00:54 am »
A jeśli komuś nie podoba się czekanie na kolejne tomy lub nie chce zatrzymać tych nabytych, może je zwrócić, otrzymując zwrot poniesionych kosztów i jeszcze dostanie dwa zegarki kieszonkowe jako rekompensatę :shock: (przynajmniej tak to zrozumiałem).
Cóż za promocyjny rozmach.
  Ciekawe, czy wznowiona kolekcja będzie zawierała jakieś zmiany, np. nie pojawiły się jeszcze żadne charakterystyki cybertrońskich bohaterów :roll: .

Offline Voitas

Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #117 dnia: Grudzień 05, 2018, 11:57:38 am »
Coś takiego wczoraj w Empiku znalazłem. Grube na kilkadziesiąt stron, papier offset, zapomniałem zerknąć na cenę.
EDIT: https://www.empik.com/transformers-bumblebee-komiks,p1219977345,prasa-p

JanT

  • Gość
Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #118 dnia: Grudzień 05, 2018, 12:28:05 pm »
Dużo tego teraz z tym BumbleBee. Jak dzwoniłem dziś do Hachette to zapytałem kiedy startuje kolekcja Transformers ale nic mi nie powiedzieli (bo jakaś kobitka nie Anion  :biggrin: ) Pewnie wystartuje 2 stycznia pod film  :smile:

Offline xShen

Odp: Kolekcja Transformers
« Odpowiedź #119 dnia: Grudzień 08, 2018, 05:41:30 pm »
Miał ktoś problemy z jakością tomów? W trzecim mam krzywo zszytą okładkę, jedno skrzydło odstaje bardziej, a w czwartym strony nie zostały dobrze przycięte i są posklejane + nadmiar papieru. Wymieniają bez problemu? Planuję dzwonić do wydawnictwa w poniedziałek.