Autor Wątek: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?  (Przeczytany 27507 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mruk

W związku z informacjami sklepu Gildii i wygaszeniu forum część osób dyskutuje czy tą decyzję da się jeszcze zmienić, a część już rejestruje się w innych serwisach. Mi się wydaje, że jeszcze nie wszystko stracone, że warto by skontaktować się ze sklepem i dowiedzieć jakie powody stoją za decyzją o zamknięciu oraz czy możemy w jakikolwiek sposób zaradzić tym powodom, czy już nic się nie da zrobić.

Nie mam pojęcia, czy jestem jedyny, który chciałby powalczyć o forum, czy może nie ma sensu. Może ta ankieta pomoże sprawdzić czy warto drążyć temat, czy nie.

Zwracam uwagę, że pytanie jest "Co TY masz zamiar zrobić". Nie "co najlepiej zrobić", "co powinno się zrobić", tylko "co ty masz zamiar zrobić".

Jeśli macie jakieś inne propozycje odpowiedzi - piszcie.

Offline Itachi

Odp: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 26, 2018, 06:14:47 pm »
To, że ktoś rejestruje się na innym portalu nie oznacza, że od dziś porzuca gildię. Alternatywę trzeba mieć na wypadek gdyby nic się nie zmieniło.


Ja bym dodał kolejną możliwą odpowiedź w ankiecie, czy wsparłbyś ewentualną zbiórkę na utrzymanie forum.

Offline Mruk

Odp: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 26, 2018, 06:19:34 pm »
Ja bym dodał kolejną możliwą odpowiedź w ankiecie, czy wsparłbyś ewentualną zbiórkę na utrzymanie forum.
Dodane.

Dodanie opcji jako pierwszej zmieniło kolejność, więc jak ktoś już zagłosował, to niech sprawdzi czy po zmianie jego głos jest właściwy.

Offline LucasCorso

Odp: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 26, 2018, 06:32:14 pm »
Sugeruję dodać opcję "Będę dalej udzielał się w Internecie dokładnie tak samo jak do tej pory minus te parenaście minut dziennie spędzanych do tej pory na gildii"
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline Itachi

Odp: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 26, 2018, 06:32:44 pm »
Głos oddany :smile:

Sugeruję dodać opcję "Będę dalej udzielał się w Internecie dokładnie tak samo jak do tej pory minus te parenaście minut dziennie spędzanych do tej pory na glidii"
Tak samo, ale jednak inaczej  :wink:
 

Offline LucasCorso

Odp: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 26, 2018, 06:36:22 pm »
Wszystkie obecne odpowiedzi sugerują, że życie odpowiadającego kręci się wokół gildii...

Może kiedyś tak miałem (w innym życiu), teraz to po prostu jedno z codziennie odwiedzanych miejsc, które przestanę odwiedzać.
Nie widzę takiej opcji wśród sugerowanych...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline misiokles

Odp: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 26, 2018, 06:43:18 pm »
Mam podobnie jak LukCorso.

Offline Itachi

Odp: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 26, 2018, 06:45:31 pm »
Słuszna uwaga.

Offline Mruk

Odp: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 26, 2018, 06:56:59 pm »
Sugeruję dodać opcję "Będę dalej udzielał się w Internecie dokładnie tak samo jak do tej pory minus te parenaście minut dziennie spędzanych do tej pory na gildii"
Dodałem.

Offline ciezka_rozkmina

Odp: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 26, 2018, 07:53:27 pm »
Nie widzę problemu w dołożeniu kilku groszy w celu opłacenia hostingu i domeny. To forum to kopalnia złota jeśli chodzi o wartościowy content (i niesamowity offtop xD) około komiksowy. Szkoda gdyby zniknęło bez śladu.

Offline Nawimar

Odp: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 26, 2018, 08:27:11 pm »
Wybrałem pierwszą opcję jako w moim przekonaniu optymalną. Na ten moment nie widzę jednak szczególnych chęci ze strony dysponentów domeny do działań w tym kierunku i dlatego zarejestrowałem się dziś na innym forum.

Offline perek82

Odp: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 26, 2018, 08:37:53 pm »
Również zaznaczyłem pierwszą opcję, ale zaczynam zerkać na inne forum (filmożercy). Jeśli frekwencja zacznie tam się zwiększać, a tutaj nie będzie jasnej odpowiedzi, czy będzie możliwość zachowania historii, to się tam zaloguję. Facebooka nie mam i mieć nie chcę, więc jakieś (jedno) forum jest dla mnie istotnym źródłem informacji i rozrywki.
Mandroid - 4/5
Mroczni sędziowie - 3/5
Nowy Jork: Życie w wielkim mieście - 4/5
Kajtek i Koko w kosmosie - 3,5/5
Bug - 3,5/5

Offline Szekak

Odp: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 26, 2018, 08:47:19 pm »
Forum to 95% informacji o komiksach dla mnie, jego utrata to byłaby dla mnie jak utrata ręki... i to prawej!

Offline Bartek Gawron

Odp: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 26, 2018, 08:50:48 pm »
Mam pytanie, bo nie końca wiem, czy w powyższej ankiecie jest opcja, która stosuje się do mojej osoby. Mianowicie w zw. z planami wygaszenia forum Gildii zamierzam się powiesić. Czy właśnie o to chodzi w odpowiedzi "Mam zamiar przestać dyskutować o komiksach w internecie", czy też może powinienem zaznaczyć opcję "Mam zamiar przenieść swą aktywność na inne fora"? W tym drugim przypadku byłby jednak problem, bo jestem całkowicie, totalnie, kompletnie i nieodwołalnie niewierzący.
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline LucasCorso

Odp: Co masz zamiar zrobić w związku z planami "wygaszenia" forum Gildii?
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 26, 2018, 08:54:38 pm »
O Bosze....
jakie ekstrema...

Zalecam przeczytanie dobrego komiksu. Pomaga!!


A jak nie masz dobrego komiksu, to znaczy że forum nie spełniło swojej roli i możesz spokojnie olać jego zamknięcie...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

 

anything