Autor Wątek: WYŁĄCZENIE REJESTRACJI | WYŁĄCZENIE FORUM  (Przeczytany 10513 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline misiokles

• Radca bracki
  • Old spice.
Odp: WYŁĄCZENIE REJESTRACJI | WYŁĄCZENIE FORUM
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 25, 2018, 08:37:47 pm »
@up
Dokładnie, fajnie i miło by było, gdyby padło kilka zdań wyjaśniających.

Pewnie ubiorą to w długie i rzewne zdania, ale ja jestem prosty chłop i napiszę po prostemu. Przyczyną zamknięcia forum jest nierentowność.

Offline Itachi

• Radca bracki
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 25, 2018, 08:38:42 pm »
Z nierentownością wspólnie możemy powalczyć.

Offline misiokles

• Radca bracki
  • Old spice.
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 25, 2018, 08:40:33 pm »
Tak jak walczyliśmy z nierentownością literacka.pl?

Offline Itachi

• Radca bracki
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 25, 2018, 08:46:29 pm »
Ja nie walczyłem. Jedno zamówienie u nich złożyłem tylko, kilka lat przed ogłoszoną upadłością.

Offline parsom

• Pisarz bracki
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 25, 2018, 08:48:45 pm »
A co ma do tego literacka? Księgarnia to nie forum.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline Itachi

• Radca bracki
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 25, 2018, 08:49:22 pm »
Też nie rozumiem porównania, ale mniejsza z tym :smile:

Offline misiokles

• Radca bracki
  • Old spice.
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 25, 2018, 09:09:23 pm »
W gębie jesteśmy mocni do ratowania. Na razie płaczemy, że nie wystosowali laurki pożegnalnej do nas, forumowiczów. Każda firma ma prawo zwinąć swój interes, albo jego część. Padł pomysł nad przenosinami na forum filmożerców. Pomysł dobry jak każdy inny. Kto się zgłasza tam na moderatora? Kto umie zrobić fackup forum i przekonwertować go na inny silnik?

Offline nazareth

• Czeladnik
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 25, 2018, 09:13:07 pm »

Pewnie ubiorą to w długie i rzewne zdania, ale ja jestem prosty chłop i napiszę po prostemu. Przyczyną zamknięcia forum jest nierentowność.
Pewnie tak, nie trudno się domyślić, niemniej dobrze by było gdyby się odezwali sami.

Kto umie zrobić fackup forum i przekonwertować go na inny silnik?
Backup, bo o to chodziło, racja?  :cool:

Offline Gabriel

• Administrator
  • Szafarz bracki
  • *
  • BOFH
    • http://portal.gildia.pl
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 25, 2018, 09:24:26 pm »
W gębie jesteśmy mocni do ratowania. Na razie płaczemy, że nie wystosowali laurki pożegnalnej do nas, forumowiczów. Każda firma ma prawo zwinąć swój interes, albo jego część. Padł pomysł nad przenosinami na forum filmożerców. Pomysł dobry jak każdy inny. Kto się zgłasza tam na moderatora? Kto umie zrobić fackup forum i przekonwertować go na inny silnik?

Proszę przeczytaj jeszcze raz mój post powyżej. Nie mamy prawa do takich operacji. Ale na pewno rozmowy o takiej możliwości poprowadzę.
Rafał "Gabriel" Świątkowski (gabriel@gildia.pl),
Administrator portalu "Gildia.pl" (http://portal.gildia.pl).

Offline absolutnie

• Szafarz bracki
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 25, 2018, 09:27:45 pm »
A czy osoby decyzyjne zdobędą się na podanie powodów swojej decyzji, czy też raczej mają nas w d...?

Te powody zostały podane już jakiś czas temu. Zarówno na forum, jak i w innych miejscach. W wyniku ich podania powstał na forum gildii komiksu temat poświęcony Końcowi Forum i temu, co w takiej sytuacji zrobić.

Jeśli pomimo upływu czasu ktoś o tym nie wie, to świadczy to raczej o tym, że ten ktoś ma nas w d..., niż o tym, że mają nas tam osoby decyzyjne.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline graves

• Koordynator Forum Gildia.pl
  • Administrator
  • Steward
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 25, 2018, 10:12:43 pm »

Te powody zostały podane już jakiś czas temu. Zarówno na forum, jak i w innych miejscach. W wyniku ich podania powstał na forum gildii komiksu temat poświęcony Końcowi Forum i temu, co w takiej sytuacji zrobić.

Jeśli pomimo upływu czasu ktoś o tym nie wie, to świadczy to raczej o tym, że ten ktoś ma nas w d..., niż o tym, że mają nas tam osoby decyzyjne.
Aż tak bym nie przesadzał. To, że coś zostało powiedziane na komiksie, nie znaczy, że wszyscy z Forum Gildii się tam udzielają. Chociaż biorąc pod uwagę jak niewielka jest już nasza społeczność tutaj, trudno pojąć jak to mogłoby się nie roznieść na inne działy tego forum.
Ostateczna data zamknięcia jednak została podana dopiero teraz i Gabriel zaraz wszystkich o tym poinformował zakładając ten wątek. Forum powstało prawie 16 lat temu. To spory szmat czasu dla każdego z nas. Dla wielu jest częścią życia i ciężko będzie się z tym rozstać.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline hans

• Pisarz bracki
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 25, 2018, 10:17:16 pm »

Szczerze mówiąc ja śledziłem wątek z gildii komiksu o zamknięciu portalu z ciekawością. Nie potrafię odnaleźć się w facebookowych grupach, więc to nie jest dla mnie żadna alternatywa. I w ciągu czytania wciąż miałem nadzieję, że to się jednak nie stanie i to sprowadzi się do jakiegoś zamieszania. Nawet była taka sugestia, że całość jest jedynie spowodowana przez jednego z użytkowników. Dlatego mimo wszystko zaskoczył mnie post Gabriela brzmiący tak ostatecznie.

Przyznam, że nie dużo pisałem na forum, bo zwykle po prostu czytałem. Ale mocno się z nim zżyłem, bo przez 15 lat zaglądałem tu niemal codziennie i wciąż pamiętam, jak widoczny był tutaj rozwój rynku komiksowego. To forum to świetny kontakt z osobami z mojego środowiska, które cieszą się tym, co ja.

Offline parsom

• Pisarz bracki
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 25, 2018, 10:31:06 pm »

Nawet szkoda komentować takie bredzenie.
Podjęli decyzję, to powinni oficjalnie powiedzieć co i jak.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline misiokles

• Radca bracki
  • Old spice.
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 25, 2018, 10:59:01 pm »
I napiszą. Pewnie za kilka dni pojawi się oficjalne info.

Offline absolutnie

• Szafarz bracki
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 25, 2018, 11:18:01 pm »
Nawet szkoda komentować takie bredzenie.
Podjęli decyzję, to powinni oficjalnie powiedzieć co i jak.

Przecież powiedzieli. Już dość dawno.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.