trawa

Autor Wątek: SAN DIEGO Comic Con 2018  (Przeczytany 10460 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sum41

Odp: SAN DIEGO Comic Con 2018
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 21, 2018, 09:47:24 pm »
Aquaman kolorowy jak rafa kolarowa i tak powinno byc ja jestem zachwycony, Black Manta ladny komiksowy kostium i miazdzy tak samo jak Mera - czekam !  :smile:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline pawlis

Odp: SAN DIEGO Comic Con 2018
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 21, 2018, 09:56:36 pm »
Shazam! - jestem w kinie. Wreszcie DCU ma dobrego Luthora  :badgrin: .


Lobo Aquaman - jestem pół na pół. Wygląda fajnie i gorsze od BvS i JL nie będzie. I może być na poziomie WW.


Godzilla - mam inne zdanie niż reszta. W trailerze wszystko gra - zdjęcia, kolorystyka, MUZYKA!, potwory. Coś czuję, że będą grać ekologiczną nutą - że kaiju to nie potwory knujące zniszczenie miast, ale zwierzęta jak każdę inne. I mam nadzieję, że sceny z potworami będą porządne i BEZ k***ewSKICH ujęć. Na razie studzę zapał, by nie mieć rozczarowania ("Godzillę" Edwardsa uważam za guano).

Offline Itachi

Odp: SAN DIEGO Comic Con 2018
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 21, 2018, 10:02:55 pm »
Nie kuje Was po oczach ten wymuszony humor w Szazamie!? Moim zdaniem wygląda to wręcz obciachowo.

Offline pawlis

Odp: SAN DIEGO Comic Con 2018
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 21, 2018, 10:15:55 pm »
Ciężko traktować poważnie dość bądź co bądź idiotyczny materiał źródłowy (nolanowski Batman to by nie wyszedł ;)).

Offline Gazza

Odp: SAN DIEGO Comic Con 2018
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 21, 2018, 11:53:43 pm »
Ja kupuję oba kinowe zwiastuny DC.
Shazam! jest źródłowo specyficzny, a zwiastun to podtrzymuje więc może być niespodzianka.
Aquaman wygląda lepiej niż sobie wyobrażałem więc liczę na niego.
Największą zagadką jest dla mnie Godzilla, ale tu będę sobie spokojnie czekał i nie nastawiam się szczególnie. Aczkolwiek poprzedni nieco mnie zawiodł i nie chciałbym tego powtarzać więc daję lekki kredyt zaufania.


Edit: jak słusznie zauważył kolega poniżej - Król potworów to samiec. 🤪
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2018, 10:21:44 am wysłana przez Gazza »

Offline Szekak

Odp: SAN DIEGO Comic Con 2018
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 21, 2018, 11:59:04 pm »
Shazam przegenialny, muszę to obejrzeć. ;D

Offline pawlis

Odp: SAN DIEGO Comic Con 2018
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 22, 2018, 12:32:21 am »
]Największą zagadką jest dla mnie Godzilla (...) Aczkolwiek poprzednia nieco mnie zawiodła i
Jako godzillowy purysta chciałbym powiedzieć, że Godzilla to facet. I jak ktoś wyskoczy z Królem Polski Jadwigą i potomstwem gada, to w rodzinnym kraju Godzilla jest identyfikowany jako samiec i jako samiec pokazywany ;).



JanT

  • Gość
Odp: SAN DIEGO Comic Con 2018
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 22, 2018, 07:15:33 am »
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2018, 07:36:28 am wysłana przez JanT »

Offline gobender

Odp: SAN DIEGO Comic Con 2018
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 22, 2018, 07:34:13 am »
Casting w Shazam to jest nieporozumienie. Gostek wygląda jak skrzyżowanie Adama Sandlera i  Jimiego Fallona. No i ten kostium.... bleurgh

mkolek81

  • Gość
Odp: SAN DIEGO Comic Con 2018
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 22, 2018, 07:43:24 am »
zapowiedzi seriali
Gifted sezon 2
Iron Fist sezon 2
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2018, 09:16:30 am wysłana przez mkolek81 »

Offline Pan

Odp: SAN DIEGO Comic Con 2018
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 22, 2018, 08:17:16 am »
Głownie to, że ilość CGI, złych i kiczowatych kostiumów sprawia, że to przestaje wyglądać jak live action. Sztampowy humor przeplatany patetycznymi wstawkami nie pomaga.
DC w swoich filmach ma genialne kostiumy niemalże tak same jak w komiksach popatrz np. na Black Mantę czy Merę czy w innych filmach np. Wonder Woman albo genialna Harley Quinn lepsza niż w starszych komiksach, Marvel powinien się od nich uczyć jak to się robi, a nie tworząc Vilianów w strojach transformerów bo tak to wygląda u Marvela.

Shazm bardzo dobry cieszy też brak wymuszonych "kolorowych" jak u Marvela.

Offline Bartek Gawron

Odp: SAN DIEGO Comic Con 2018
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 22, 2018, 08:38:05 am »
Casting w Shazam to jest nieporozumienie. Gostek wygląda jak skrzyżowanie Adama Sandlera i  Jimiego Fallona. No i ten kostium.... bleurgh
Pamiętasz Big z Hanksem? Mysle, ze Shazam robiony jest na podobnym schemacie: o ile w Big dzieciak wrzucony jest w skóre doroslego, o tyle w Shazam w skóre superbohatera, i tu i tu stopniowo odkrywa płynące z tego konsekwencje. Jest to film z jajem i, w swietle powyzszych załozeń, zarowno dobór aktora i specyfika humoru są jak najbardziej trafione. Podobnie kostium, który nie tylko mocno nawiazuje do "operetkowego" pierwowzoru, ale również, m.in. za sprawa faktury, do kostiumów dzisiejszego kina SH (przede wszystkim Superman, któremu Kapitan Marvel jest historycznie bliski).
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline sum41

Odp: SAN DIEGO Comic Con 2018
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 22, 2018, 09:22:29 am »
Shazam trochę stylistyką przypomina mi Kick Ass :)
Najbardziej jaram się na Aquamana pierwsza połowa zwiastuna mnie trochę zaczęła przerażać bo trochę smętnie ale druga połowa miazga zwłaszcza Black Manata - ciekawe czy będzie pieprzenie iż to znów KULTURALNE wydarzenie bo czarny - no ale pewnie nie bo to ciemny charakter :D
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline LucasCorso

Odp: SAN DIEGO Comic Con 2018
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 22, 2018, 09:27:03 am »
Shazam bardzo mi się podoba, i na pewno pójdę do kina.

Aquaman ma efekty rodem z Green Lanterna, więc zdecydowanie odpuszczę...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline gobender

Odp: SAN DIEGO Comic Con 2018
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 22, 2018, 09:37:07 am »
@ Bartek Gawron Wszystko to co mówisz, brzmi dobrze w założeniu, ale chyba różnie rozumiemy film "z jajem". Teksty w tym trailerze są naprawdę suche. Celowo porównałem go do Sandlera, który po prostu jest żałosny a nie śmieszny (poza Punch Drunk Love, gdzie nie starła się być zabawny i to była jego dobra rola). Całość ma klimat highschoolowego filmu klasy B, a estetyka kostiumu to dla mnie tandeta (te buty??) a nie homage.

Z kostiumami w DC (a ostatnio także w MCU) w ogóle mam problem, bo o ile uwielbiam pierwszy kostium Batmana z BvS i tak to co się dzieje w JL to już jakaś porażka.  Przekombinowane dizajny, które zaczynaja przypominać bardziej transformers niz superhero niestety starają się kompensować brak dobrego pomysłu i wyrafinowania w prostocie. Flash - tragedia, Cyborg- beyond cheesy. Nawet Batmana popsuli. 


W sumie chyba najbardziej podoba mi się trailer do Fantastic Beasts.

Nadal nie mogę się przekonać do Disenchated (czy jak to się tam nazywa) ale naprawdę trzymam kciuki, że wypełni bolesną lukę po Futuramie.