trawa

Autor Wątek: Netflix  (Przeczytany 14797 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nafciarz

Netflix
« dnia: Lipiec 05, 2018, 02:20:51 pm »
Az dziwne ze wciaz nie ma osobnego watku o tym molochu rozrywki. Jakie filmy obejrzeliscie i polecacie? Ktore seriale zapadly Wam w pamiec i warte sa uwagi?


Zapraszam do dyskusji.

Offline death_bird

Odp: Netflix
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 26, 2018, 10:42:25 pm »
O N. krąży taka opinia, że tam więcej czasu poświęca się na szukanie niż na oglądanie. ;)
Ale żarty żartami a kilka fajnych rzeczy mają: z obejrzanych do tej pory "w całości" (bo to na ogół serie otwarte) zdecydowanie mogę polecić "Peaky Blinders", "Daredevil", "The Crown", "Ray Donovan" oraz "Orange Is the New Black".No i mają w zasobach "Californication".  :cool:
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline Chris3z8

Odp: Netflix
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 31, 2019, 07:23:24 pm »
Głównie to platforma serialowa, dla maniaków przydługich tasiemców, bo o filmach szkoda gadać, filmów sprzed 1970 r. jest garstka, a biorąc pod uwagę ofertę z USA, to w Polsce Netflix wygląda jak wersja demonstracyjna.

Offline Krzysztof_Kuryłło

Odp: Netflix
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 31, 2019, 08:21:11 pm »
Głównie to platforma serialowa, dla maniaków przydługich tasiemców, bo o filmach szkoda gadać, filmów sprzed 1970 r. jest garstka, a biorąc pod uwagę ofertę z USA, to w Polsce Netflix wygląda jak wersja demonstracyjna.


konkurencji w polsce specjalnie nie mają, a że nakład finansowy na licencję w PL mają mniejsze - to też jest (chyba) zrozumiałe. ja jestem zadowolony, dycha miesiecznie za taki dostęp do legalnych treści to mniej niż paczka fajek

Offline mibartek

Odp: Netflix
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 01, 2019, 07:14:51 am »
No i mają w zasobach "Californication".  :cool:


O kurcze, jakoś nigdy nie wpadłem na to żeby poszukać, a w podpowiedziach nigdy nie pokazało. Dzięki.
Zatrzymałem się na 3 sezonie kiedyś, chętnie dokończe.

Offline Chris3z8

Odp: Netflix
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 02, 2019, 08:55:09 pm »
Zawsze mam problem z serialami, które trwają po ileś tam sezonów, bo przeważnie porzucam je po pierwszym - wyjątek to ,,Breaking Bad'' i ,,Piraci'', czyli takie, które są skończone. Chciałbym znaleźć coś dla siebie, ale nie ma tego za dużo.

Offline sum41

Odp: Netflix
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 03, 2019, 12:28:46 pm »
Głównie to platforma serialowa, dla maniaków przydługich tasiemców, bo o filmach szkoda gadać, filmów sprzed 1970 r. jest garstka, a biorąc pod uwagę ofertę z USA, to w Polsce Netflix wygląda jak wersja demonstracyjna.


Tez mnie to boli ze tak malo staroci i mysle przejc na CDA.
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Chris3z8

Odp: Netflix
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 11, 2019, 11:50:29 am »
Mają większy wybór, więc rozumiem Twoje działanie. Mimo że stoimy coraz wyżej z zapomnianymi perełkami wciąż nie mogę doszukać się dzieł Ophulsa, filmy Hala Hartleya dostępne w małej liczbie (ominęła mnie retrospektywa), nie wspomnę o Lav Diaz czy reżyserów z Australii, bo to po prostu przepaść.

Offline Eustachy9

Odp: Netflix
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 20, 2019, 12:40:18 pm »
Ja ostatnio oglądałam 3%... wciska w sofę, fotel czy kto gdzie tak siedzi. Widziała pierwszy sezon i zaraz zabieram się za drugi...

Offline hei-di

Odp: Netflix
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 04, 2020, 10:10:58 am »
Polecam Gambit Królowej i The Crown z nowości. Poza tym uwielbiam serial animowany Final Space

Offline WitekWitek123

Odp: Netflix
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 14, 2021, 12:39:10 pm »
Bardzo polecam Peaky Blinders. Najlepszy serial jaki widziałem  8)

Offline manny36

Odp: Netflix
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 19, 2021, 03:07:35 pm »
Ostatnio obejrzałem na polskim Netflix film Uncut Gems - świetna twór z Adamem Sandlerem w roli głównej, cały trzyma w napięciu.
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2023, 12:18:41 pm wysłana przez manny36 »

Offline nysa2204

Odp: Netflix
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 20, 2021, 10:39:16 pm »
Ostatnio pojawiła się alternatywa dla Netflixa. Oglądając filmy online można zahaczyć też tutaj na vod-tv.

Offline wikaa20

Odp: Netflix
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 20, 2021, 09:26:53 am »
Mało kto wie ale filmy online czy tam seriale z Netflixa można już zobaczyć online na innych portalach za mniejsze pieniądze. No i nie trzeba wykupować pakietów na cały miesiąc tylko np na 2tyg.
Tutaj oglądaj filmy online
https://filmhit.pl/filmy-online

Offline KPOSS

Odp: Netflix
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 06, 2021, 09:07:54 pm »
Ja polecam stronkę https://promki.pl/kategorie/ksiazki-filmy-i-gry/ dzięki której otrzymasz dostęp do filmów lub książek w niższej cenie. Warto!

 

anything