Gildia Filmu (www.film.gildia.pl) > Forum Filmu

Netflix

<< < (2/4) > >>

Chris3z8:
Zawsze mam problem z serialami, które trwają po ileś tam sezonów, bo przeważnie porzucam je po pierwszym - wyjątek to ,,Breaking Bad'' i ,,Piraci'', czyli takie, które są skończone. Chciałbym znaleźć coś dla siebie, ale nie ma tego za dużo.

sum41:

--- Cytat: Chris3z8 w Styczeń 31, 2019, 07:23:24 pm ---Głównie to platforma serialowa, dla maniaków przydługich tasiemców, bo o filmach szkoda gadać, filmów sprzed 1970 r. jest garstka, a biorąc pod uwagę ofertę z USA, to w Polsce Netflix wygląda jak wersja demonstracyjna.

--- Koniec cytatu ---


Tez mnie to boli ze tak malo staroci i mysle przejc na CDA.

Chris3z8:
Mają większy wybór, więc rozumiem Twoje działanie. Mimo że stoimy coraz wyżej z zapomnianymi perełkami wciąż nie mogę doszukać się dzieł Ophulsa, filmy Hala Hartleya dostępne w małej liczbie (ominęła mnie retrospektywa), nie wspomnę o Lav Diaz czy reżyserów z Australii, bo to po prostu przepaść.

Eustachy9:
Ja ostatnio oglądałam 3%... wciska w sofę, fotel czy kto gdzie tak siedzi. Widziała pierwszy sezon i zaraz zabieram się za drugi...

hei-di:
Polecam Gambit Królowej i The Crown z nowości. Poza tym uwielbiam serial animowany Final Space

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej