Gildia Filmu (www.film.gildia.pl) > Forum Filmu

Netflix

(1/4) > >>

Nafciarz:
Az dziwne ze wciaz nie ma osobnego watku o tym molochu rozrywki. Jakie filmy obejrzeliscie i polecacie? Ktore seriale zapadly Wam w pamiec i warte sa uwagi?


Zapraszam do dyskusji.

death_bird:
O N. krąży taka opinia, że tam więcej czasu poświęca się na szukanie niż na oglądanie. ;)
Ale żarty żartami a kilka fajnych rzeczy mają: z obejrzanych do tej pory "w całości" (bo to na ogół serie otwarte) zdecydowanie mogę polecić "Peaky Blinders", "Daredevil", "The Crown", "Ray Donovan" oraz "Orange Is the New Black".No i mają w zasobach "Californication".  :cool:

Chris3z8:
Głównie to platforma serialowa, dla maniaków przydługich tasiemców, bo o filmach szkoda gadać, filmów sprzed 1970 r. jest garstka, a biorąc pod uwagę ofertę z USA, to w Polsce Netflix wygląda jak wersja demonstracyjna.

Krzysztof_Kuryłło:

--- Cytat: Chris3z8 w Styczeń 31, 2019, 07:23:24 pm ---Głównie to platforma serialowa, dla maniaków przydługich tasiemców, bo o filmach szkoda gadać, filmów sprzed 1970 r. jest garstka, a biorąc pod uwagę ofertę z USA, to w Polsce Netflix wygląda jak wersja demonstracyjna.

--- Koniec cytatu ---


konkurencji w polsce specjalnie nie mają, a że nakład finansowy na licencję w PL mają mniejsze - to też jest (chyba) zrozumiałe. ja jestem zadowolony, dycha miesiecznie za taki dostęp do legalnych treści to mniej niż paczka fajek

mibartek:

--- Cytat: death_bird w Wrzesień 26, 2018, 10:42:25 pm ---No i mają w zasobach "Californication".  :cool:

--- Koniec cytatu ---


O kurcze, jakoś nigdy nie wpadłem na to żeby poszukać, a w podpowiedziach nigdy nie pokazało. Dzięki.
Zatrzymałem się na 3 sezonie kiedyś, chętnie dokończe.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej