Autor Wątek: Koniec Gildii Komiksu?  (Przeczytany 134879 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline isteklistek

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #180 dnia: Lipiec 19, 2018, 11:02:16 am »
Pewnie kolejna prowokacja i żadnego donosu nie było. Tak samo prawdziwe, jak strasznie zakładaniem spraw sądowych w dyskusjach na FB: "jutro idę zgłosić sprawę do prokuratury", "na to są paragrafy", "spodziewaj się wizyty policji".

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #181 dnia: Lipiec 19, 2018, 11:07:57 am »
Pewnie kolejna prowokacja i żadnego donosu nie było. Tak samo prawdziwe, jak strasznie zakładaniem spraw sądowych w dyskusjach na FB: "jutro idę zgłosić sprawę do prokuratury", "na to są paragrafy", "spodziewaj się wizyty policji".


donosu nie, ale wystarczyło, że postraszył. Jest wszędzie takie ciśnienie na rodo, ze to już absurd.


ps. nie bywałem za często ostatnio. Ktoś streści o co mu chodzi?
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline peta18

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #182 dnia: Lipiec 19, 2018, 11:13:27 am »

akurat na prawicy (tej rzeczywistej nie farbowanej) z takimi szybko się robi porządek :wink:
na pewno trzeba rozdzielic chamstwo i zlosliwosc tego typka od jego prawa do zarzadzania swoimi danymi osobowymi. To drugie jest do zalatwinia i nie powinno byc skomplikowane. To pierwsze raczej nieuleczalne.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Night wolf

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #183 dnia: Lipiec 19, 2018, 11:21:49 am »
To nie był ten pan co to w swoim podpisie wpisał tekst który miał kilka stron i trzeba było przewijać żeby zobaczyć kolejny post, a wcześniej było coś z kasowaniem postów i wypieraniem się tego co się napisało nawet po tym jak mu ludzie pokazali na screenie? Może mylę ludka :)

JanT

  • Gość
Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #184 dnia: Lipiec 19, 2018, 11:29:23 am »
Piszesz (z tym podpisem) o Zakrzy ale to nie będzie on.

Offline Night wolf

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #185 dnia: Lipiec 19, 2018, 11:33:28 am »
Fakt Zakrza, także przepraszam bo zaraz będę oskarżony o coś :D

Offline Pawelek

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #186 dnia: Lipiec 19, 2018, 11:35:12 am »
Ja tylko kojarzę wyzywanie ludzi, kasowanie posta i wymówka ze śmiechem na twarzy, że przecież nic się nie stało, nic takiego nie pisałem. Poza tym ciągłe utyskiwanie, że w dzisiejszych czasach przedsiębiorcy mają przerąbane bo każdy klient to oszust i nawet jak kupuje coś od sprzedającego to tylko po to, żeby doprowadzić go do ruiny.

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #187 dnia: Lipiec 19, 2018, 11:35:55 am »
na pewno trzeba rozdzielic chamstwo i zlosliwosc tego typka od jego prawa do zarzadzania swoimi danymi osobowymi. To drugie jest do zalatwinia i nie powinno byc skomplikowane. To pierwsze raczej nieuleczalne.


Oczywiście, że tak, ale Piotrek zgodzisz się też, że jemu nie chodziło o dane a o zrobienie syfu, co jak widać mu się udało.
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline Gazza

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #188 dnia: Lipiec 19, 2018, 11:38:43 am »
Czytaliście już donos "kolegi-konfidenta", który przyczynił się do wyciszania forum?
Konfident konfidentem, ale kretów jest więcej - Twój post z forum już został w komentarzach opublikowany!
Prawicowa prawilność :P
Myślę, że mylisz pojęcia....

Offline peta18

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #189 dnia: Lipiec 19, 2018, 11:57:04 am »

Oczywiście, że tak, ale Piotrek zgodzisz się też, że jemu nie chodziło o dane a o zrobienie syfu, co jak widać mu się udało.
No o to mu chodzilo, ale czy zrobil syf, chyba w swojej glowie :smile:
Myślę, że mylisz pojęcia....
Wszystko jest przeciez zartem: http://joemonster.org/art/29719
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Jaroslaw_D

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 643
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pokolenie TM-Semic
    • Półka z Kulturą
Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #190 dnia: Lipiec 19, 2018, 12:03:42 pm »
Konfident konfidentem, ale kretów jest więcej - Twój post z forum już został w komentarzach opublikowany!


masakra...z mojej strony koniec w tym temacie, bo nie ma co karmić trola. Siedzi pewnie teraz przed monitorem i się cieszy z każdego komentarza napisanego tutaj czy na fb
"Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę: staraj się wszystkich zadowolić". - Herbert Bayars Swope

Offline xanar

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #191 dnia: Lipiec 19, 2018, 12:35:06 pm »
Tak to właśnie jest jak się nie ma normalnego życia poza internetem.

Offline Murazor

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #192 dnia: Lipiec 19, 2018, 01:53:57 pm »
Pewnie kolejna prowokacja i żadnego donosu nie było.
Też tak myślę, zwłaszcza, że donos kosztuję

"Obowiązek uiszczenia opłaty skarbowej powstaje w przypadku:
- złożenia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (bez względu na formę, w jakiej jest ona składana)
"

https://giodo.gov.pl/pl/586/2682

Offline Gazza

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #193 dnia: Lipiec 19, 2018, 02:28:21 pm »

masakra...z mojej strony koniec w tym temacie, bo nie ma co karmić trola. Siedzi pewnie teraz przed monitorem i się cieszy z każdego komentarza napisanego tutaj czy na fb
Najgorsze, że w obu przypadkach to ludzie z forum. To jest słabe. Jeszcze zrozumiałbym kogoś z zewnątrz, ale forumowicze...
Jeden przynajmniej nie ukrywa, że to jego vendetta przeciwko adminom (inna sprawa, że szkodzi wszystkim bez wyjątku), ale drugi to trol, który chyba karmi się "naszym nieszczęściem"...

Offline Nawimar

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #194 dnia: Lipiec 19, 2018, 07:01:22 pm »
Jeden plus całej sytuacji taki, że Kuki dał znak życia. Szkoda, że stąd wybył.