trawa

Autor Wątek: Koniec Gildii Komiksu?  (Przeczytany 134818 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #210 dnia: Lipiec 25, 2018, 06:33:52 pm »
Zdaje się (jak napisano w innym wątku)
Teraz jakoś coś napisano?

Offline parsom

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #211 dnia: Lipiec 25, 2018, 06:35:59 pm »
« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2018, 06:39:30 pm wysłana przez parsom »
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

JanT

  • Gość
Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #212 dnia: Lipiec 25, 2018, 06:40:44 pm »
Dzisiaj:http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,40847.msg1458066.html#new

Dzięki. W takie rejony to ja nie zaglądam  :smile: To teraz jesteśmy grupą zamkniętą jak na FB  :biggrin:

Offline parsom

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #213 dnia: Lipiec 25, 2018, 06:43:01 pm »
Ale tylko do maja. Bo wtedy grupa zamknięta zostanie zamknięta.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Amer

  • Gość
Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #214 dnia: Lipiec 25, 2018, 06:53:35 pm »
No to teraz można już całkiem serio zacząć się zastanawiać, czy każdy idzie w swoją stronę, czy migrujemy w konkretne miejsce (istniejące bądź takie, które dopiero utworzymy).

Offline gobender

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #215 dnia: Lipiec 25, 2018, 07:18:25 pm »
Kurcze.... no ale przynajmniej wiadomo na czym stoimy.

Offline Nawimar

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #216 dnia: Lipiec 25, 2018, 07:19:41 pm »
W sumie i tak wyszło lepiej niż się spodziewałem. Byłem pewien, że "wtyczka" zostanie "wyciągnięta" wraz z Nowym Rokiem. Dobre chociaż te cztery miesiące czyli trochę dodatkowego czasu na wyklarowanie planu działania. Jeśli chodzi o mnie to mam nadzieję, że dojdzie do masowej migracji w konkretne miejsce (Filmożercy? Forum Fahrenheit 451?).

JanT

  • Gość
Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #217 dnia: Lipiec 25, 2018, 08:10:05 pm »
Najlepiej coś nowego w stylu "All-New Forum Gildia" albo "Forum Gildia Odrodzenie"  :smile: Niech ktoś kto się zna napisze co i jak gdyby miało powstać nowe forum.

Offline wonaps

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #218 dnia: Lipiec 25, 2018, 08:12:55 pm »
brak rejestracji straszna lipa. To jest to forum czy nie ma;)

Offline xanar

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #219 dnia: Lipiec 25, 2018, 08:16:13 pm »
Najlepiej coś nowego w stylu "All-New Forum Gildia" albo "Forum Gildia Odrodzenie"  :smile: Niech ktoś kto się zna napisze co i jak gdyby miało powstać nowe forum.

All-New, All-Different Forum Gildia :cool:

Offline -gościu-

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #220 dnia: Lipiec 25, 2018, 08:16:34 pm »
To jest to forum czy nie ma;)


A wyświetla to co napisałeś?  :roll:

Offline Itachi

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #221 dnia: Lipiec 25, 2018, 08:22:11 pm »
Najlepiej coś nowego w stylu "All-New Forum Gildia" albo "Forum Gildia Odrodzenie"  :smile:

Głosuję za opcją numer dwa :smile:

Offline Bartek Gawron

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #222 dnia: Lipiec 25, 2018, 08:22:32 pm »
Kurde, lipa totalna. Niby kupa ludzi sarka na forum, a to tych, co to nigdy tutaj nie byli, a to tych, co to byli, a nie są, ale jednak szkoda tych postów, społeczności, i wogle - że tak powiem. Info trzeba skądś brać: o limitach, o prognozach, i takich tam - że tak powiem. Dlatego bezwzględnie trzeba gdzies migrować, ale w jednym ustalonym kierunku, zeby nie bylo dyspersji, bo dyspersja dobra nie jest, o czym na ten przyklad swiadczy taka Australia, co to wszystko tam workowate, wiewiórki nawet, i z nieworkowatymi dogadac sie nie mogą, bo jeden drugiem jeno gardzi i wyśmiewa, że prymityw, bo wora nie ma, albo wprost przeciwnie - że żałosne dziwadło, bo wór ma.

Ale i dobrą stronę wszystko też mieć może, bo nowe miejsce przyciągnąć może i forumiarzy starych: i tych łysych, i z brodami wielkimi, i w okularach tak grubych jak jakieś astronomy, co to w gwiazdy ślipają nocami całemi, a nawet tych z garbami wyrosłymi od lat ciężaru, znoju i niedożywienia, bo każdą złotówkę najmniejszą na komiksy wydają i makaron jedno sobie w pysk wpychają, żeby nie zdechnąć zupełnie z głodowania; tych wszystkich co to z tego i owego powodu z forum pouciekali, ale teraz jak stare definitywnie pierdyknie i narodzi sie nowe, to bedą chcieli zobaczyć jak to w tym nowym jest i stare życie zacząć od nowa, stękając ze starości, podagry i wieku przypadłości, ale znów młodo się czując duchem, radośnie machając zdrowym uchem.
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

JanT

  • Gość
Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #223 dnia: Lipiec 25, 2018, 08:24:57 pm »
i Bazyl będzie  :smile:

Offline Nawimar

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #224 dnia: Lipiec 25, 2018, 08:26:37 pm »
JanT: "Najlepiej coś nowego w stylu "All-New Forum Gildia" albo "Forum Gildia Odrodzenie"

A może po swojskiemu: "Polskie Forum Komiksowe im. Kasztelanowej Lubawy" :wink: