trawa

Autor Wątek: Koniec Gildii Komiksu?  (Przeczytany 134834 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline absolutnie

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #150 dnia: Lipiec 11, 2018, 04:01:30 pm »

1) Wolę recenzję tutejszych forumowiczów niż osób, które dostają egzemplarze recenzenckie i w 90% gloryfikują omawiane pozycje.


Odnoszę wrażenie, że tworzysz jakąś mitologię forum, ale nie wykluczam, że mogę się mylić i dlatego proszę, wskaż mi
1) dziesięciu forumowiczów, których recenzjami warto się kierować;
2) wskaż mi dziesięciu wciąż aktywnych na tym forum, których recenzjami warto się kierować.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline Itachi

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #151 dnia: Lipiec 11, 2018, 04:24:01 pm »
1. Death
2. Winckler
3. Murazor
4. Amsterdream
5. Nayroth
6. Kenji
7. Peta18
8. Kuba g
9 . Wujekmaciej
10. DonTomaszek

Tak z pamięci, na szybko. Pewnie o kimś zapomniałem, w sumie jestem o tym przekonany. I od razu uprzedzam Twoje następne pytania, być może część z tych osób aktualnie pisze mniej jednak na przestrzeni lat tutaj wiem co kogo w miarę interesuje.

I to jest odpowiedź na oba pytania, to są aktywni użytkownicy.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2018, 04:27:13 pm wysłana przez Itachi »

Offline gobender

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #152 dnia: Lipiec 11, 2018, 04:31:54 pm »


Czytasz je raczej na bieżąco, a nikt tym osobom przecież nie zabroni ich nadal pisać.
Przypominam, że rozmawiamy o scenariuszu, gdy strata archiwum, byłaby ceną za powstanie nowego a nie koncepcją na jego nowy kształt.

Offline absolutnie

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #153 dnia: Lipiec 11, 2018, 04:50:03 pm »



I to jest odpowiedź na oba pytania, to są aktywni użytkownicy.


Naprawdę?
Kiedy ostatni raz sprawdzałeś?
Bo Kuba g ostatni raz odezwał się w kwietniu.
wujekmaciej w ciągu ostatniego roku nie napisał nic, co można by było nazwac recenzją;
podobnie peta18.


Death odzywa się coraz rzadziej, a jeszcze rzadziej dzieli się swoimi przemyśleniami.


Co do reszty - ok.
Brakuje mi natomiast na forum wielu osób, które pisały z sensem i kompetentnie. Takich jak Kuku Oktopus, Dariusz Hallman, Turucorp czy Lokus, na którego ostatnio w niegodny sposób wylewano tu w kubły pomyj, odreagowując jakieś dziwne kompleksy.


Mógłbym wspomnieć jeszcze parę osób, ale to już byłaby zamierzchła historia.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline Itachi

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #154 dnia: Lipiec 11, 2018, 05:02:12 pm »
To mam Ci teraz podać trzy kolejne, bo te Tobie nie pasują? Czy jak? Bo jak chcesz to podejmę wyzwanie, bo już w tym czasie zapomniałem o wspomnieniu chociażby kolegi Nick Jackolson czy Vision2001. A wskażesz mi 10 osób poza tym forum, które warte są obserwowania na jakiś grupach? To oczywiście żart.

Nie wiem co chcesz teraz udowodnić, ale to forum nie ma dwuletniej historii, tylko troszeczkę większą. I swego czasy nawet Max pisał sporo ciekawych rzeczy w tematach superhero.

Kuki w ostatnim czasie bardziej skupiał się tutaj w dziedzinie literatury niż komiksu, także może zmienił fora na literackie. Ok, był Ramirez jeszcze czy Blaskowitz ale już ich tutaj nie ma.

A co do wiadra pomyj, to wybacz ale się należało. Chamstwo trzeba tępić.

Offline absolutnie

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #155 dnia: Lipiec 11, 2018, 05:29:54 pm »
To mam Ci teraz podać trzy kolejne, bo te Tobie nie pasują?
Nie. Nie. Nic nie musisz mi podawać. Moje pytanie było jedynie luźną propozycją, żebyśmy powspominali dobre dawne czasy. Bez żadnego spinania się.




Cytuj
Nie wiem co chcesz teraz udowodnić, ale to forum nie ma dwuletniej historii, tylko troszeczkę większą. I swego czasy nawet Max pisał sporo ciekawych rzeczy w tematach superhero.
Nawet tak nie żartuj.




Cytuj
A co do wiadra pomyj, to wybacz ale się należało. Chamstwo trzeba tępić.


Które chamstwo masz na myśli?
To, którego, według Ciebie, on dopuścił się na facebooku, czy to, którego świadkami byliśmy tutaj w całej serii chamskich olelg, którymi go obrzucano?


Chamstwo naprawdę trzeba tępić, ale najlepiej zacząć od siebie.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline peta18

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #156 dnia: Lipiec 11, 2018, 06:02:07 pm »
chcialbym sprostowac jedna rzecz - ja nigdy nie napisalem zadnej recenzji!!!
Buk, Hodor i Dziczyzna

mkolek81

  • Gość
Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #157 dnia: Lipiec 11, 2018, 06:41:34 pm »
1. Death
2. Winckler
3. Murazor
4. Amsterdream
5. Nayroth
6. Kenji
7. Peta18
8. Kuba g
9 . Wujekmaciej
10. DonTomaszek
A ja się tak starałem i nie załapałem się na listę. Poczułem się urażony, posmutam sobie w koncie, o tam i jak mi przejdzie to może napisze coś w końcu o ostatnich przeczytanych komiksach.
Natomiast co do Kuby, to lepiej zajrzyj na jego Pulp Punk a dowiesz się co ostatnio porabia, ewentualnie na forum Avalonu.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2018, 06:47:20 pm wysłana przez mkolek81 »

Offline Itachi

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #158 dnia: Lipiec 11, 2018, 06:45:19 pm »
Nie. Nie. Nic nie musisz mi podawać. Moje pytanie było jedynie luźną propozycją, żebyśmy powspominali dobre dawne czasy. Bez żadnego spinania się.

Zadałem tylko pytanie :smile: Zamiast wspominać, patrzę optymistycznie w przyszłość.

Nawet tak nie żartuj.

Ale to najszczersza prawda. Co by złego nie mówić o nim jako wydawcy miał ogromną wiedzę jeśli chodzi o komiksy amerykańskie. Na privach i mejlach odbyliśmy sporo rozmów. Interesujących ze strony totalnego żółtodzioba jakim wtedy byłem. Nie sugerując się charakterem jaki ma na tym forum był przydatnym użytkownikiem.
Które chamstwo masz na myśli?
To, którego, według Ciebie, on dopuścił się na facebooku, czy to, którego świadkami byliśmy tutaj w całej serii chamskich olelg, którymi go obrzucano?


Chamstwo naprawdę trzeba tępić, ale najlepiej zacząć od siebie.

Zazwyczaj lud odpowiada na prowokacje. Psychologiczna zagwozdka, o której każdy wie, ale jednak pierwotne instynkty sugerują Nam odwet. Oko za oko, ząb za ząb. W Biblii coś o tym pisali. Jeśli gość w prymitywny sposób pisze o instytucji, działającej kilkanaście lat w sposób oszczerczy i wyolbrzymiony to powinien spodziewać się reakcji. Zaznaczam, że sam zaczął tę wojenkę na skalę fb, mógł tutaj wyrazić swoje żale, a nie wywoływać prowokacje wśród osób, nie mających większego pojęcia o tym miejscu. Czy to było potrzebne? Tak. Czy reakcja zbyt surowa? Tak, ale jak można zauważyć nie była to pierwsza akcja tego typu. W naturze nic nie ginie. Ja tym o tym człowieku mam złe zdanie, podobnie jak osoby wypowiadające się tutaj. Nic z tym nie zrobimy.

chcialbym sprostowac jedna rzecz - ja nigdy nie napisalem zadnej recenzji!!!
Wybacz za to zamieszanie. Myślałem o innym użytkowniku. Dembol także specjalizuje się w mangach. Także przepraszam! :smile:

A ja się tak starałem i nie załapałem się na listę. Poczułem się urażony, posmutam sobie w koncie, o tam i jak mi przejdzie to może napisze coś w końcu o ostatnich przeczytanych komiksach.
Nie wiem czy to na serio czy żart, bo mam ostatnio problem z rozszyfrowaniem intencji na Gildii, ale pisałem z automatu że z pewnością pominąłem kilku użytkowników. Także proszę się nie obrażać! :wink:
 
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2018, 06:49:15 pm wysłana przez Itachi »

Offline 79ers

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #159 dnia: Lipiec 11, 2018, 07:08:27 pm »
chcialbym sprostowac jedna rzecz - ja nigdy nie napisalem zadnej recenzji!!!

ale najwyraźniej zostało to zauważone i jesteś w tym dobry  :biggrin:

Offline peta18

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #160 dnia: Lipiec 11, 2018, 09:40:14 pm »
ale najwyraźniej zostało to zauważone i jesteś w tym dobry  :biggrin:
influencer na miare forum gildii, yay!  :lol:

Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Julek_

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #161 dnia: Lipiec 12, 2018, 06:18:14 am »
Jakby kogoś to obchodziło to dziś na Kolorowych pojawi się dość obszerna wypowiedź Jacka Gdańca odnośnie sytuacji Gildii i forka. Stay tuned

Offline misiokles

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #162 dnia: Lipiec 12, 2018, 07:18:25 am »
Kto to jest Jacek Gdaniec? Graves?

Offline wilk

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #163 dnia: Lipiec 12, 2018, 07:22:21 am »

Offline laf

Odp: Koniec Gildii Komiksu?
« Odpowiedź #164 dnia: Lipiec 12, 2018, 07:27:55 am »
Kto to jest Jacek Gdaniec? Graves?
CD Jack, ten moderator, który się wycofał.

EDIT. @wilk mnie ubiegł

 

anything