Autor Wątek: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)  (Przeczytany 62721 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Klint

Odp: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)
« Odpowiedź #150 dnia: Maj 17, 2018, 12:46:05 pm »
czy katalog będzie dostępny w wersji elektronicznej ?

JanT

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)
« Odpowiedź #151 dnia: Maj 17, 2018, 12:48:49 pm »
czy katalog będzie dostępny w wersji elektronicznej ?
Tak. Najpóźniej w poniedziałek.


Offline mack3

Odp: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)
« Odpowiedź #152 dnia: Maj 17, 2018, 01:01:06 pm »
DC Deluxe:
Infinity Crisis i Batman po 100 zł: czyli albo mocno idą w ujednolicanie cen (WW 3 miała byc po 110, a tez jest po 100), albo rzeczywiście słabiej im się sprzedają i zmniejszają nakład. Bo o ile do Infinity Crisis (264 str) mogą coś jeszcze dorzucić, to do Batka Azzarello (240 str) już chyba nie, więc ceny jak nie Egmontowe za ok. 250-stronicowe komiksy.


Trochę jestem zawiedziony tym dublem (plus kilka krókich historii) Azzarello. Naprawdę z samego Batmana można było chyba wybrać lepiej. Choćby Cult Starlina, na który czekam... (choć - z powodu tego, że to stary komiks 0 pewnie się tak szybko nie doczekam)


Prawdę mówiąc dziwi mnie trochę zdziwienie, ze nie ma nic z Old DC. OK, może poza serią 52 - pewnie puszczą ją w przyszłym roku. Sytuacja się nie zmieniła, więc dlaczego miałoby się zmienić ich podejście i mieliby w to wejść teraz mocniej. Nie wiem skąd to oczekiwanie, że mają ostro ruszyć z Old DC. Kołodziejczak wspominał przecież, że na razie WKKDC "zapełnia zapotrzebowanie" na stare DC.

Co nie znaczy, że nie żałuje trochę, że nie puścili jakiejś jednej serii - właśnie tego 52 czy runu wiadomo kogo o pewnym kolesiu z pierścieniem.

Fajnie jakby ktoś dopytał na spotkaniu co z Kosmosem Marvela (tu może jeszcze nic straconego - w zeszłym roku były 3 tomy, w tym 2 + Rękawica), co z Deadpool Classic i Punisherem Max, czy jest szansa na spin-offy do Top 10 (Smax)... No i czy w Rękawicy i Infinity Crisis będą tylko główne historie czy cos jeszcze.

mkolek81

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)
« Odpowiedź #153 dnia: Maj 17, 2018, 01:06:45 pm »
DC Deluxe:
Infinity Crisis i Batman po 100 zł: czyli albo mocno idą w ujednolicanie cen (WW 3 miała byc po 110, a tez jest po 100), albo rzeczywiście słabiej im się sprzedają i zmniejszają nakład.
Wojtek Nelec na FB zasugerował, że DC Deluxe jest wydawane w mniejszym nakładzie w porównaniu do innych komiksów.

Inna sprawa, że jednak przed Infinity Crisis, Egmont powinien wydać Countdown to Infinite Crisis.

JanT

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)
« Odpowiedź #154 dnia: Maj 17, 2018, 01:08:04 pm »
DC Deluxe:
Infinity Crisis i Batman po 100 zł: czyli albo mocno idą w ujednolicanie cen (WW 3 miała byc po 110, a tez jest po 100)
Mogą być błędy jak ostatnio  :smile: WW 2 (nie 3) w zapowiedziach jest cały czas 110.

A Planetary jaką ma cenę?
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2018, 01:18:25 pm wysłana przez JanT »

Offline buczanova

Odp: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)
« Odpowiedź #155 dnia: Maj 17, 2018, 01:23:02 pm »
130 zł
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."


Amer

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)
« Odpowiedź #157 dnia: Maj 17, 2018, 01:42:30 pm »
Wow, ależ katalog! Dla siebie naliczyłem 21 pozycji. Na uwagę zasługują zapowiedzi kolejnych dwóch tomów "Corto Maltese" (a sądziłem, że kiedyś dogonię Egmont w czytaniu; kupno piątego tomu odłożyłem jednak na przełom maja i czerwca) i dwóch z uniwersum "Czarnego Młota" ("Sherlock"... już w lipcu). W poście J4rre'a z godz. 10:41:57 uchwyciło okładki "Sin City" z kolejnej strony - czy chodzi o długo oczekiwane dodruki 5. tomu? Czy to tylko zwykła prezentacja asortymentu?

Offline sum41

Odp: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)
« Odpowiedź #158 dnia: Maj 17, 2018, 01:44:48 pm »
Ciekawe czy dla NSC byla za droga licencja na tego Invicible.

Szkoda że nic z kosmosu Marvela liczyłem że i u nas pójdzie War of Kings ;/

Co do Old DC to też bym chciał jednak przed zakupem zawsze sprawdzam czy niema lub nie bedzie tego w WKKDC więc może Egmont ma tę świadomość.
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline laf

Odp: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)
« Odpowiedź #159 dnia: Maj 17, 2018, 01:57:55 pm »
Ktoś pomoże w rozszyfrowaniu tego komiksu: Batman Mroczny Rycerz – Rasa Panów?

Edit: Czyżby chodziło o Master Race?

Edit 2: @erol, dzięki
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2018, 02:03:15 pm wysłana przez laf »

Offline erol

Odp: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)
« Odpowiedź #160 dnia: Maj 17, 2018, 02:02:19 pm »
Ktoś pomoże w rozszyfrowaniu tego komiksu: Batman Mroczny Rycerz – Rasa Panów?
przecież to the dark knight III master race

Offline mibartek

Odp: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)
« Odpowiedź #161 dnia: Maj 17, 2018, 02:02:57 pm »
Ktoś pomoże w rozszyfrowaniu tego komiksu: Batman Mroczny Rycerz – Rasa Panów?

Edit: Czyżby chodziło o Master Race?


Dark Knight III Master Race od Franka Millera


edit: nie widziałem edita jak klikałem cytuj. w tym temacie wszystko z prędkością światła się dzieje :biggrin: 

ps. Biorąc pod uwagę ostatnie kwiatki mogli przetłumaczyć jeszcze jako Wyścig Pana albo coś podobnego. Byłoby ciekawie :P (google translate podpowiada: "wyścig mistrzowski")
« Ostatnia zmiana: Maj 17, 2018, 02:07:08 pm wysłana przez mibartek »

Offline Arthaniel

Odp: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)
« Odpowiedź #162 dnia: Maj 17, 2018, 02:32:20 pm »
Egmont pozamiatał.

Dziwi mnie trochę, że Invincible nie został Niezwyciężonym, ale już Nailbiter został Palcojadem.

W ogóle, średnio podoba mi się tytuł "Palcojad". Może już lepiej by było "Palcożerca"? :P Jakieś inne pomysły?

JanT

  • Gość
Odp: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)
« Odpowiedź #163 dnia: Maj 17, 2018, 02:33:50 pm »
Dziwi mnie trochę, że Invincible nie został Niezwyciężonym, ale już Nailbiter został Palcojadem.
Dokładnie. Ale może jeszcze zostanie  :smile:

Oby tłumaczy dobrych dobrali.

Offline Gazza

Odp: Katalog Egmont 2018 (wpisy, zdjęcia, videorelacje, mp3 itp)
« Odpowiedź #164 dnia: Maj 17, 2018, 02:35:25 pm »
"Palcojad", wcześniej "Łasuch" .... jakoś nieciekawie to "po naszemu" wygląda i brzmi... Czy wzorem Invincible nie mogli pozostawić w oryginale??
Umiarkowana ta "bomba", ale na szczęście NSC, Mucha, Scream i reszta uzupełniają rynek znakomicie.
Żal tylko DC........

 

anything