trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3  (Przeczytany 380060 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sum41

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1515 dnia: Marzec 09, 2018, 07:08:38 am »
Dzięki mkolek81 za info :)
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline helsing

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1516 dnia: Marzec 11, 2018, 06:36:40 pm »
JLA - Amerykańska Liga Sprawiedliwości: Gwóźdź - podsumowując liczyłem na więcej ale mimo to ciekawa historia wyjaśniająca co by było gdyby to nie Kentowie znaleźli małego Kal Ela. Dużo się dzieje i to nie tylko pośród klasycznych superbohaterów - Doom Patrol się załapał. Główny przeciwnik jest zaskakujący chociaż pochodzenie jego mocy zbyt naciągane jak dla mnie. Rysunki pozwalają z łatwością śledzić akcję z milionami trykotów na panelach i nie przeszkadzają. Chętnie sięgnę po kontynuacje.
日本語の勉強をしながら。。。
日本語能力試験三級を合格した!!! :D
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem." Mark Twain

Offline LordDisneyland

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1517 dnia: Marzec 11, 2018, 06:55:11 pm »
@up- niestety, "AnotherNail" jest moim zdaniem dużo słabszy :/  Zresztą już marudziłem na forum- za dużo cukru w cukrze :) - przeładowany scenariusz, zbyt wiele potencjalnych atrakcji, a w rezultacie- wrażenie chaosu i obojętność czytelnika na koniec.
Chcieli ze wszystkich sił stworzyć komiks lepszy od pierwszej części, niestety- zupełnie nie wyszło. A bardzo chciałem to przeczytać...tymczasem dłuuuugo się męczyłem z lekturą. Jeśli po lekturze "Nail" już odczuwasz pewne rozczarowanie, daruj sobie dwójkę.

Offline helsing

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1518 dnia: Marzec 12, 2018, 06:28:49 am »
Dzięki za ostrzeżenie :)
Zrewiduję w takim razie chęć posiadania kontynuacji.
日本語の勉強をしながら。。。
日本語能力試験三級を合格した!!! :D
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem." Mark Twain

Offline laf

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1519 dnia: Marzec 12, 2018, 07:33:39 am »
Chętnie sięgnę po kontynuacje.
Pamiętam, jak swego czasu na DC Maniaku prezentowali najlepsze historie w ramach WKKDC. O ile Gwóźdź załapał się do tego zestawienia, o tyle kontynuacji zupełnie nie polecali.

Offline sum41

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1520 dnia: Marzec 12, 2018, 02:05:20 pm »
Czy wasz grzbiet na którym widać pierwszy element obwódki loga DC też jest wyblakły szary bo dotychczas miałem wszystko czarne?
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Lesiok

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1521 dnia: Marzec 12, 2018, 10:12:04 pm »
Ale chyba z tym tłem ma tak być. Postacie stoją na czarnym tle, a na logo tło przechodzi w jasne.

Offline sum41

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1522 dnia: Marzec 13, 2018, 07:10:52 am »
Tylko chodzi mi o ten krótki pasek u góry gdzie mamy opis krotki np Batman Hush cz.1 tam gdzie postacie to ok jest.
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Lesiok

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1523 dnia: Marzec 13, 2018, 09:00:15 pm »
Rzeczywiście ten paseczek u mnie też ma inny odcień niż sąsiednie tomy. Jakbyś o tym nie wspomniał to bym nie zwrócił na to uwagi :smile: .

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1524 dnia: Marzec 15, 2018, 07:01:51 am »
W UK przedłużyli do 100 https://en.wikipedia.org/wiki/DC_Comics_Graphic_Novel_Collection
U nas i tak kończą na 60 więc się nie napalać  :smile:
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2018, 07:08:10 am wysłana przez JanT »

Offline Maragast

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - cz. 3
« Odpowiedź #1525 dnia: Marzec 15, 2018, 07:20:52 am »
A to już wiadomo, że nie będzie przedłużenia czy tylko spekulacje???