Autor Wątek: Łukasz Kowalczuk - Comics & Illustration  (Przeczytany 3292 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

• Radca bracki
Odp: Łukasz Kowalczuk - Comics & Illustration
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 29, 2018, 10:42:33 pm »
Raczej nikt w uczciwość Łukasza nie wątpił, ale zapewne każdy z Nas miał przygody z przewoźnikami... Więc lepiej dopytać kiedy paczka może dojść :wink:

Offline Lukasz Kowalczuk

• Niewolnik
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 06, 2018, 07:25:06 am »
No i stało się. Zarejestrowany na forum Gildii.
Aktywność ograniczę tylko do tematów, które dotyczą moich projektów (komiksów, książek, współorganizowanych przeze mnie imprez). Macie pytania - piszcie.

Co do wysyłek Nienawidzę Ludzi. W pracowni czeka 40 ostatnich przesyłek, które wyjdą w Polskę jutro. 30 osób dostanie Molly na Planecie Sów (dodawałem raczej losowo, możliwe, że będzie dodruk tego tytułu).

Wiele rzeczy przy tym pre-orderze poszło nie tak. Wziąłem za dużo na bary. Kiedy przyszedł dodruk komiksu (bo, jak wiedzą zainteresowani, połowa nakładu "znikła" w magazynach DHL), kończyłem Slime Fiction. Wysłałem pierwszy rzut, i trzeba było śmigać do Warszawy. Wróciłem z Warszawy, trzeba było skończyć Molly na Planecie Sów i ogarnąć Rumia Comic Con. Skończył się Comic Con, nie miałem na nic siły. I tak w kółko.

To jest ZDECYDOWANIE ostatni raz, kiedy zabieram się sam za tego typu sprzedaż. Jestem niezmiernie wdzięczny za cierpliwość i wyrozumiałość.

Offline -gościu-

• Kawaler Bractwa Św. Jerzego
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 06, 2018, 07:31:56 am »
Raczej nikt w uczciwość Łukasza nie wątpił, ale zapewne każdy z Nas miał przygody z przewoźnikami...

Dokładnie, miałem ten sam problem. Byłbym spokojniejszy, gdyby była możliwość wysyłki do kiosku, lub paczkomatu.

Ale wczoraj dostałem komiksy.

Wiele rzeczy przy tym pre-orderze poszło nie tak. Wziąłem za dużo na bary.

Dlatego mam nadzieję, że współpraca z Słowobraz wyjdzie na dobre  :cool:

Offline Lukasz Kowalczuk

• Niewolnik
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 06, 2018, 07:35:24 am »

Dokładnie, miałem ten sam problem. Byłbym spokojniejszy, gdyby była możliwość wysyłki do kiosku, lub paczkomatu.

Ale wczoraj dostałem komiksy.

Dlatego mam nadzieję, że współpraca z Słowobraz wyjdzie na dobre  :cool:

Wtopa ze strony DHL, a sposób realizacji przesyłek przeze mnie, to dwa różne tematy. Przez kilka tygodni nie miałem czego wysyłać, niezależnie, czy wybrałbym paczkomaty, polecone czy wysyłkę do kiosku.

Tak, jednym z celów współpracy ze Słowobrazem, jest stworzenie sensownego kanału dystrybucji. Bo dotychczas to było na gumę do żucia.

Offline -gościu-

• Kawaler Bractwa Św. Jerzego
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 06, 2018, 07:39:07 am »
Wtopa ze strony DHL, a sposób realizacji przesyłek przeze mnie, to dwa różne tematy. Przez kilka tygodni nie miałem czego wysyłać, niezależnie, czy wybrałbym paczkomaty, polecone czy wysyłkę do kiosku.

Nie chodzi mi o zagubioną część nakładu. Tylko jeżeli przez taki czas nie otrzymałem komiksu, to w przypadku paczkomatu i RUCHu, wiem że paczka nie była wysłana i sobie cierpliwie czekam. W przypadku PP nie wiem, czy przypadkiem gdzieś nie zapodziali, listonosz jakiemuś sąsiadowi nie zostawił itp.

Offline Lukasz Kowalczuk

• Niewolnik
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 06, 2018, 07:40:51 am »
Słuszna uwaga.

Offline mkolek81

• Radca bracki
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 26, 2018, 07:30:10 am »
Do przeczytania ostatni komiks Łukasza "Molly na Planecie Sów" który można było dostać za darmo na ComicConie w Rumi
https://issuu.com/bibliotekarumia/docs/molly-na-planecie-sow_digital
w czekaniu na zbiorcze tomy "W poszukiwaniu ptaka czasu"

Offline Lukasz Kowalczuk

• Niewolnik
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 11, 2018, 07:57:50 am »
Przygoda + Przemoc + Przyjaźń = The UnderHogs!W czwartek 5 lipca wystartował niemy komiks akcji autorstwa Łukasza Kowalczuka i Henryka.Gang wyrzutków dostaje zlecenie. Underhogs muszą dostarczyć tajemniczą paczkę. Mają do pokonania trasę od zachodniego do wschodniego wybrzeża.Kolejne epizody są publikowane w poniedziałki oraz czwartki na stronie www.theunderhogs.com

Fejsbuk do polubienia:
https://web.facebook.com/TheUnderHogs

Projekt można wesprzeć za pośrednictwem platform Patronite.pl oraz KO-FI.
https://patronite.pl/theunderhogs
https://ko-fi.com/theunderhogs

Dlaczego Patronite? To nie jest mój pierwszy romans z crowdfundingiem. Wybrałem taką formułę, żeby umożliwić wsparcie naszego projektu czytelnikom. Na bieżąco i małymi kwotami.Niezależnie od tego, czy będziemy otrzymywać miesięcznie 5 czy 5000 zł, komiks powstanie. Duże wsparcie będzie dowodem na to, że można coś zrobić bez udziału w konkursach i grantach.Stawiam na polską platformę, bo the UnderHogs tworzą polscy autorzy i będziemy mogli się pochwalić dobrym komiksem oraz bazą oddanych czytelników, którzy rozumieją, że skończyły się czasy pracy za "rodzynki", "wpis do portfolio" czy "uścisk ręki Prezesa".

No i kwestie podatkowe są łatwiejsze do ogarnięcia :)Premiera edycji papierowej jest przewidziana na 2019 rok.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2018, 08:07:30 am wysłana przez Lukasz Kowalczuk »

Offline mkolek81

• Radca bracki
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 12, 2018, 07:15:35 am »
Projekt można wesprzeć za pośrednictwem platform Patronite.pl oraz KO-FI.https://patronite.pl/theunderhogs
https://ko-fi.com/theunderhogs
No i myślałem że mnie Patronite ominie.
No i czekam na wersję papierową.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2018, 08:30:04 am wysłana przez mkolek81 »
w czekaniu na zbiorcze tomy "W poszukiwaniu ptaka czasu"