trawa

Autor Wątek: Alan Moore  (Przeczytany 184187 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nesumi

Odp: Alan Moore
« Odpowiedź #645 dnia: Grudzień 07, 2018, 06:45:21 pm »
Ha! Dzięki.

Offline wilk

Odp: Alan Moore
« Odpowiedź #646 dnia: Styczeń 12, 2019, 09:22:18 am »
Info dla osób, które nie śledzą wątków o kolekcjach (to w zasadzie też ja :p).

Od środy w Empikach i w salonikach prasowych można kupić komiks Moore'a (wraz z m.in. Gibbonsem) "Co się stało z człowiekiem jutra". Radzę się pospieszyć. W piątek kupiłem przedostatni egzemplarz w Empiku.

http://filmozercy.com/wpis/wkkdcc-63-superman-co-sie-stalo-z-czlowiekiem-jutra-prezentacja-komiksu

Offline chch

Odp: Alan Moore
« Odpowiedź #647 dnia: Styczeń 12, 2019, 09:31:14 am »
Info dla osób, które nie śledzą wątków o kolekcjach (to w zasadzie też ja :razz: ).

Od środy w Empikach i w salonikach prasowych można kupić komiks Moore'a (wraz z m.in. Gibbonsem) "Co się stało z człowiekiem jutra". Radzę się pospieszyć. W piątek kupiłem przedostatni egzemplarz w Empiku.

http://filmozercy.com/wpis/wkkdcc-63-superman-co-sie-stalo-z-czlowiekiem-jutra-prezentacja-komiksu


to ja przy okazji przypomnę o możliwości zamówienia ze strony ruchu z dostawą za złotówkę do dowolnego kiosku. Sam skorzystałem i czekam na dostawę.
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

Offline Death

Odp: Alan Moore
« Odpowiedź #648 dnia: Styczeń 13, 2019, 08:20:49 am »
Obu Wam dziękuję. Wilkowi za info, że w ogóle wyszedł nowy komiks Moore`a, a chch za info, że mogę kupić w Ruchu. Wiele dobrego się naczytałem o tej opowieści.

https://kiosk.ruch.com.pl/products/wielka-kolekcja-komiksow-dc-comics-9788365725875-63-2019

Offline arczi_ancymon

Odp: Alan Moore
« Odpowiedź #649 dnia: Styczeń 13, 2019, 09:55:53 am »
Też dzięki, wiedziałem, że kiedyśtam ma wyjść, ale nie wiedziałem, że to już tu i teraz :wink: Choć bardziej to chyba jednak żałuję, że nie kupiłem jak było w HC-ku od DC, bo te wydania Eaglemoss są, jak wiadomo, mocno kaszaniaste. Cóż, dla Moore'a się poświęcę.

Offline R~Q

Odp: Alan Moore
« Odpowiedź #650 dnia: Styczeń 14, 2019, 09:31:52 am »
Ten tom WKKDC zawiera też "For the Man Who Has Everything", który jest imo nawet lepszy od "Whatever Happened to the Man of Tomorrow".

Offline chch

Odp: Alan Moore
« Odpowiedź #651 dnia: Styczeń 14, 2019, 10:10:12 am »
Ten tom WKKDC zawiera też "For the Man Who Has Everything", który jest imo nawet lepszy od "Whatever Happened to the Man of Tomorrow".


Tak
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

Offline R~Q

Odp: Alan Moore
« Odpowiedź #652 dnia: Styczeń 15, 2019, 10:20:31 am »
Wszystko wskazuje, że 2019 będzie u nas rokiem Alana Moore'a:

- The Courtyard (jeśli nie zapomną), Neonomicon, Providence, LXG 4, Promethea a także WHttMoT, FtMwHE i Swamp Thing w WKKDC
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2019, 10:39:41 am wysłana przez R~Q »

JanT

  • Gość
Odp: Alan Moore
« Odpowiedź #653 dnia: Styczeń 15, 2019, 10:24:52 am »
2019 to rok Lemire  :smile: Descender, Czarny Młot, Sweet Tooth, Royal City, Gideon Falls, Podwodny Spawacz, Old Man Logan, Extraordinary X-Man, Moon Knight, Hawkeye.

Offline parsom

Odp: Alan Moore
« Odpowiedź #654 dnia: Styczeń 15, 2019, 02:59:18 pm »
- The Courtyard (jeśli nie zapomną), Neonomicon, Providence, LXG 4, Promethea
Promethea to Egmont. A pozostałe?
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

JanT

  • Gość
Odp: Alan Moore
« Odpowiedź #655 dnia: Styczeń 15, 2019, 03:04:04 pm »
Promethea to Egmont. A pozostałe?
Też.

Offline adam and arluk

Odp: Alan Moore
« Odpowiedź #656 dnia: Styczeń 15, 2019, 04:46:34 pm »
Brakuje mi jeszcze pozostałych historii z Top Ten.

Offline chch

Odp: Alan Moore
« Odpowiedź #657 dnia: Styczeń 15, 2019, 05:12:59 pm »
Brakuje mi jeszcze pozostałych historii z Top Ten.


Popieram. Mieli wydać i cisza. No i LXG: Stulecie by się przydało.
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore

JanT

  • Gość
Odp: Alan Moore
« Odpowiedź #658 dnia: Styczeń 15, 2019, 05:17:44 pm »
Kto miał wydać?

Offline chch

Odp: Alan Moore
« Odpowiedź #659 dnia: Styczeń 15, 2019, 05:39:42 pm »
Kto miał wydać?


Jak to kto, Egmont miał wydać.
EGMONCIE - DZIĘKUJĘ i proszę o:
- KOLEJNE WYDANIE ŻiCSMcK Z POPRAWIONYMI MATERIAŁAMI GRAFICZNYMI (SZCZEGÓLNIE W 7. I 12. ROZDZIALE), PEŁNĄ WERSJĄ "OSTATNIEJ PODRÓŻY DO DAWSON, PIERWSZĄ DZIESIĘCIOCENTÓWKĄ I SKARBEM HOLENDRA.
- A small Killing i DC Universe by Alan Moore