Autor Wątek: Alan Moore  (Przeczytany 184222 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mack3

Odp: Alan Moore
« Odpowiedź #480 dnia: Lipiec 24, 2017, 10:14:52 pm »
Tak mi się kojrzy, ze ta nowa Liga Moore'a była już zapowiadana na ten rok... ale może coś pokręciłem

Offline LucasCorso

Odp: Alan Moore
« Odpowiedź #481 dnia: Lipiec 24, 2017, 10:46:04 pm »
To jednocześnie wspaniała i niezwykle smutna wiadomość...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline janjedlikowski

Odp: Alan Moore
« Odpowiedź #482 dnia: Lipiec 24, 2017, 11:11:06 pm »
W tym artykule na zdjęciu za plecami Kevin O’Neilla u góry to jest jakieś ekskluzywne wydanie Ligii??

Offline arczi_ancymon

Odp: Alan Moore
« Odpowiedź #483 dnia: Lipiec 25, 2017, 09:17:21 am »
Wygląda mi jak jakiś absolute.

Offline janjedlikowski

Odp: Alan Moore
« Odpowiedź #484 dnia: Lipiec 25, 2017, 06:43:19 pm »
No właśnie, trochę jak Liga, ale nigdzie nie mogę znaleźć co to jest. Absolute stulecia?

Offline Murazor

Odp: Alan Moore
« Odpowiedź #485 dnia: Lipiec 25, 2017, 07:09:34 pm »
To jest Nemo, ale nie jestem pewny na czym.

Taką grafikę można było kupić, ale na zdjęciu wygląda jak obwoluta na jakimś tomie, więc nie wiem czy to to:
http://myabsolutecollection.blogspot.com/2017/04/kevin-oneill-limited-gosh-exclusive.html

ogólnie polecam bloga, bo typ ma niesamowite rzeczy:

http://myabsolutecollection.blogspot.com/

Offline LucasCorso

Odp: Alan Moore
« Odpowiedź #486 dnia: Sierpień 07, 2017, 07:25:45 am »
Właśnie się dowiedziałem, że jakiś czas temu Marvel wydał trejda z zebranymi wszystkimi przygodami Night Ravena

Wśród nich znajdują się historie tekstowe napisane przez Alana Moore

Większość tego trejda to takie sobie historyjki pisane przez różnych autorów w różnej formie na przestrzeni wielu lat
Ale psychofanów Mistrza zachęcam do zakupu, bo napisane przez niego tych kilka przygód czyta się bardzo dobrze.
Są to wczesne prace, więc nie spodziewajcie się fajerwerków, ale czuć już w jakim kierunku zmierzała kariera tego młodego brytyjczyka...

Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline arczi_ancymon

Odp: Alan Moore
« Odpowiedź #487 dnia: Sierpień 12, 2017, 08:39:17 am »
Przeczytałem właśnie Skizza i jest to pierwszy komiks Moore'a, który mam ochotę wystawić na allegro. Błaha historia, bez większego polotu, w dodatku w zasadzie nie dodająca nic od siebie do schematu znanego z "E.T.". Wydanie też nie porywa, za to przekład z jajem ;) Ogólnie nie jest źle, ale niestety czytadełko na raz.

Offline Death

Odp: Alan Moore
« Odpowiedź #488 dnia: Sierpień 12, 2017, 10:02:16 am »
Przeczytałem właśnie Skizza i jest to pierwszy komiks Moore'a, który mam ochotę wystawić na allegro. Błaha historia, bez większego polotu, w dodatku w zasadzie nie dodająca nic od siebie do schematu znanego z "E.T.". Wydanie też nie porywa, za to przekład z jajem ;) Ogólnie nie jest źle, ale niestety czytadełko na raz.
Ale za to jak to jest pięknie napisane. :) Moore nawet tak błahą historię zajmująco opowiedział.

Offline Belzebiusz

Odp: Alan Moore
« Odpowiedź #489 dnia: Październik 07, 2017, 08:20:14 pm »
Nie chce mi się pisać...

Offline arczi_ancymon

Odp: Alan Moore
« Odpowiedź #490 dnia: Październik 08, 2017, 11:26:40 am »
Spoko kreska, ale kolorowanie to pewnie będzie komputerowy dramat: https://www.previewsworld.com/Article/200877-Doomsday-Clock-Panel-At-NYCC-Reveals-Look-Inside-Issue-1

Sam komiks prawie na pewno będzie zbędnym odcinaniem kuponów, ale i tak większość z nas sprawdzi. O to chyba chodzi.

Ogólnie to na czym polega ten projekt? Sequel Watchmen? Meh.
« Ostatnia zmiana: Październik 08, 2017, 12:08:34 pm wysłana przez arczi_ancymon »

Offline isteklistek

Odp: Alan Moore
« Odpowiedź #491 dnia: Październik 08, 2017, 11:59:12 am »
Ciężko przewidzieć jak to będzie, ale Johns jak na razie mnie nie zawiódł, a trochę już jego rzeczy przeczytałem. Nawet jego Flasha bym przeczytał jak już wyjdzie nowe wydanie całości - brakuje jednego zbiorczego.

Offline LordDisneyland

Odp: Alan Moore
« Odpowiedź #492 dnia: Październik 25, 2017, 01:04:17 pm »
Ciężko przewidzieć jak to będzie, ale Johns jak na razie mnie nie zawiódł, a trochę już jego rzeczy przeczytałem.
Ten Vision z SBM tyż nie spowodował u ciebie utraty zaufania do tego scenarzysty?

Offline isteklistek

Odp: Alan Moore
« Odpowiedź #493 dnia: Październik 25, 2017, 01:13:34 pm »
Kupuję tylko WKKM od początku, nie mam zamiaru zaczynać innej kolekcji, więc nie mam tego tomu, ale też go nie czytałem.

Offline LordDisneyland

Odp: Alan Moore
« Odpowiedź #494 dnia: Październik 25, 2017, 01:21:28 pm »
Aha, teraz rozumiem.

 

anything