Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie  (Przeczytany 39697 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline midar

• Młodszy Terminator
  • **
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #285 dnia: Lipiec 19, 2018, 07:59:00 am »

z ciekawości - jaki masz numerek?

Chodzi o Krejzola? Jeśli tak, to chwilowo nie mogę sprawdzić, ale poniżej setki, co mnie zdziwiło, bo kupowałem ze dwa miesiące temu, zamieniając za nieotrzymany pakiet RR.
Jeśli masz na myśli żółwie, to nie wiedziałem, że były też numerowane (mam zwykle).

Offline mkolek81

• Radca bracki
« Odpowiedź #286 dnia: Lipiec 19, 2018, 11:33:29 am »
Możecie przestać odprawiać nekromancję?  :biggrin:
Niech to się skończy i jakiś poważny wydawca zajmie się seriami, które zblokowali.
w czekaniu na zbiorcze tomy "W poszukiwaniu ptaka czasu"

Offline mibartek

• Kawaler Bractwa Św. Jerzego
« Odpowiedź #287 dnia: Lipiec 19, 2018, 03:09:23 pm »

Chodzi o Krejzola? Jeśli tak, to chwilowo nie mogę sprawdzić, ale poniżej setki, co mnie zdziwiło, bo kupowałem ze dwa miesiące temu, zamieniając za nieotrzymany pakiet RR.
Jeśli masz na myśli żółwie, to nie wiedziałem, że były też numerowane (mam zwykle).

pytałem Nawimara bo chwalił się że ludzie pytają o jego numerek Krejzola ;)

Offline Nawimar

• Szafarz bracki
    • "Paradoks"      "DC Multiverse"
« Odpowiedź #288 dnia: Lipiec 20, 2018, 06:53:44 am »
Mibartek - któryś z "trzydziestych" choć akurat w tym momencie nie pamiętam konkretnie który.

Offline szuwarek

• Młodszy Terminator
  • **
« Odpowiedź #289 dnia: Lipiec 20, 2018, 11:37:47 am »
Mibartek - któryś z "trzydziestych" choć akurat w tym momencie nie pamiętam konkretnie który.
Tak z ciekawości - jakiego rzędu kwotę oferował? Mam Krazy Kata z Fanty (nr jeśli dobrze pamiętam kilkanaście, albo coś koło 20) i zastanawiam się czy go nie upłynnić. Może być na priv.

Offline Nawimar

• Szafarz bracki
    • "Paradoks"      "DC Multiverse"
« Odpowiedź #290 dnia: Lipiec 20, 2018, 11:47:08 am »
Szuwarek - konkrety cenowe nie zdążyły paść. Z mojej przyczyny, bo wolę sobie ten tytuł zachować i szybko uciąłem sprawę. Postaram się dopytać i jeśli jeszcze się weń nie zaopatrzył to dam znać.

Offline jeanvanhamme

• Czeladnik
« Odpowiedź #291 dnia: Lipiec 20, 2018, 11:34:54 pm »
Coś koło 19,99 :D Kurła, chłopaki, już pytałem kiedyś: Co takiego jest w komiksach, że budzą w ludziach pokłady januszyzmu. Jakiś chamski redakcyjnie wydruk komiksu bez praw autorskich, bo jest tak stary, osiągalny w każdym europejskim języku, miałby nagle stać się krukiem po polsku? Ile mam ich dodrukować na jutro? z jakim numerkiem? 1/500 pasuje? Jakie to ma w ogóle znaczenie? Czy to było powielane litografią? Jakie to ma znaczenie, czy 1 czy 1340925320423kkkkk. Doszły słuchy już o druku cyfrowym, którego miliardowy egzemplarz jest równie idealny jak pierwszy?