trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie  (Przeczytany 88837 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #225 dnia: Maj 30, 2018, 09:42:16 pm »
Komiks jest na pewno warty uwagi, ale no właśnie. Wszystkie ich komiksy można dostać na wyprzedażach, sami robią tańsze pakiety na allegro... Wszystko jest kwestią czasu. Nie jest to żadne must have, Rachel takowa była i jakaś tomu z numerkiem dwa uświadczyć nie mogę.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #226 dnia: Maj 30, 2018, 09:58:04 pm »
Moze i tak. Ale jesli Max ma cale kartony w kuchni pod stolem, to dlaczego nie sprzedaje choc pojedynczych egzemplarzy nawet na allegro (jak to robil z reszta wydanych przez Fante komiksow), co przy powyzszym zalozeniu i w swietle domniemywanych problemow finansowych wydawnictwa wydaje sie dziwne.
Maksio wie, że i tak bezpośrednio od niego nikt nie kupi i dlatego wypuszcza tylko do gildii i FS. xD

Offline Bartek Gawron

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #227 dnia: Czerwiec 01, 2018, 11:28:48 am »
Jakby co, odebrałem Obcy w raju 1.
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline Death

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #228 dnia: Czerwiec 01, 2018, 11:53:28 am »
A do mnie już idą 2 egzemplarze + 2 Mandroidy z Fantastycznych Światów, bo zamówiliśmy z ziomkiem podwójną pakę. A zatem komiks faktycznie istnieje. :)
Ciekawe czy Fanta jeszcze kiedyś coś wyda... Szkoda tego dodatkowego rysunku z Rachel Rising, skoro już takie fajne coś załatwili do polskiego wydania.

Offline Bartek Gawron

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #229 dnia: Czerwiec 01, 2018, 11:58:38 am »
Jak najbardziej istnieje, ale jego wydanie jest nieco gorsze niz np. Żółwi. Pod wzgledem wydania bardziej kojarzy mi sie z wydaniami twardego Blame'a! z JPF, co dodatkowo akcentowane jest taka niekiedy mangowa stylistyka rysunku (ale to ostatnie, to tylko takie moje moje mocno subiektywne wrazenie).
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline isteklistek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #230 dnia: Czerwiec 01, 2018, 12:00:29 pm »
Bardzo szkoda tej grafiki z RR2, ale kto wie może pojawi się na grupach sprzedażowych, albo allegro, bo widziałem, że wydawca od czasu do czasu coś wystawia. Oczywiście może być tak, że wystawi grafikę, albo wystawi jedną z nadrukowanych kopii grafiki po "promocyjnej" cenie i tak co jakiś czas będzie się pojawiać kopia.

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #231 dnia: Czerwiec 01, 2018, 12:10:35 pm »
Może jeszcze będą kontynuować Rachel a jak nie to ciekawe ile będą licencję na Moore'a blokować (a ktoś tam się interesował) Kupujcie obcych w raju to będzie ciąg dalszy  :smile:

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #232 dnia: Czerwiec 01, 2018, 12:51:18 pm »
A oni już wydali wszystko co mieli przetłumaczone, czy jeszcze RR2 była przetłumaczona?

Offline parsom

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #233 dnia: Czerwiec 01, 2018, 03:50:22 pm »
No to w końcu wydali tę Rachel 2?
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline -gościu-

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #234 dnia: Czerwiec 01, 2018, 03:53:08 pm »
A skąd, nie wydali i pewnie już nie wydadzą.

Offline Itachi

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #235 dnia: Czerwiec 01, 2018, 06:27:34 pm »
Kupujcie obcych w raju to będzie ciąg dalszy  :smile:
Już lecę ich wspierać :badgrin:

Offline Death

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #236 dnia: Czerwiec 06, 2018, 06:14:38 pm »


Moja paczka już doszła. Czekam na kolejne tomy Rachel. ;)
Świetna jest ta okładka, kojarzy mi się z Odgłosem jej skrzydeł, czyli jednym z najlepszych zeszytów Sandmana. A komiks poleca Gaiman, więc wszystko się dodaje.
Jeszcze muszę wspomnieć, że Fantastyczne Światy pakują ultra pancernie, nawet lepiej niż Incal. W środku zaledwie 4 albumy, a pudło było ogromne na szerokość i długość z wielką strefą zgniotu.

Offline mappy

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #237 dnia: Czerwiec 06, 2018, 06:24:46 pm »
Piekło zamarzło :cool:

Offline -gościu-

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #238 dnia: Czerwiec 06, 2018, 06:29:26 pm »
Moja paczka już doszła.
Niezły fotomontaż!  :wink: Ale wprawne oko dostrzeże robotę photoshopa  :biggrin:

Daj znać jak przeczytasz. Albo lepiej nie, bo nie chcę dać się złamać i kupić  :sad:
Czekam na kolejne tomy Rachel. :wink:
:lol:

JanT

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #239 dnia: Czerwiec 06, 2018, 06:38:32 pm »
Komiks trochę za mocno zszyty a tak poza tym to naprawdę fajne wydanie.
Chyba nikt nie wspominał że tłumaczył Jakub Jankowski i w porządku jest to tłumaczenie (na tyle co sprawdziłem) Czekam na kolejne tomy  :smile:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2018, 06:42:56 pm wysłana przez JanT »

 

anything