trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie  (Przeczytany 88893 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline daviddaniel

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #75 dnia: Marzec 20, 2018, 06:55:30 pm »
Pozostaje zapytać, gdzie są teraz Wszyscy obrońcy Wydawnictwa?

Offline -gościu-

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #76 dnia: Marzec 20, 2018, 07:01:44 pm »
Pozostaje zapytać, gdzie są teraz Wszyscy obrońcy Wydawnictwa?

To mało się wydarzyło, by nawet ich najzagorzalsi obrońcy przejrzeli na oczy?

Offline MLeKSk

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #77 dnia: Marzec 20, 2018, 07:44:56 pm »
Co do "kończ waścia", to może faktycznie filmik był niepotrzebny, ale chodziło mi o jedno: tak jak Kmicic nie docenił Wołodyjowskiego, tak ja nie doceniłem Fantasmagorie. Po aferze z Żółwiami, chamskich i bezczelnych komentarzach, grożeniu policją, jałmużnie i zbiórce na ratowanie wydawnictwa, blokowaniu kont na FB, nie oddawaniu pieniędzy kupującym, zwalaniu wszystkiego na czytelników, nadal brną w to bagno? Teraz teksty o masturbacji? Muszą mieć naprawdę duże cojones. Nie spodziewałem się tego. Jak można być tak zakłamanym? Kłamać trzeba umieć, a oni to opanowali do perfekcji.

Niech już lepiej zejdą ze sceny, zamkną to pseudo-wydawnictwo, oddadzą licencje i nie szkodzą polskiemu rynkowi wydawniczemu.


I przede wszystkim niech oddadzą ludziom pieniądze i powiedzą im PRZEPRASZAM.

Kurcze, chyba się troszeczkę zdenerwowałem  :mad:  Wybaczcie  :doubt:

Offline mack3

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #78 dnia: Marzec 20, 2018, 09:58:12 pm »
Może trochę odbiegam od Fantasmagorie, ale nie moge się powstrzymać - co tam, trochę plotka się przyda. Najlepsze jest to, że po tym tekście o masturbacji Fanty, ten kupujący odpisał - powiedzmy - też mało grzecznie, jeśli mnie pamięci nie myli "Spier!@#aj szmato" i dalej też bluzgami poleciał (pisał to pod swoim postem na fb w KKK, nie chce mi się szukać), bo "stracił panowanie i się wkurzył". A najlepsze jest to, że wg info na facebooku ten ten kupujący jest... pedagogiem szkolnym  :lol: :lol: .

No po prostu komedia lepsza niż w Klanie  :lol:
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2018, 11:41:33 pm wysłana przez mack3 »

Offline absolutnie

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #79 dnia: Marzec 20, 2018, 11:09:39 pm »
A najlepsze jest to, że wg info na facebooku ten klient jest... pedagogiem szkolnym  :lol: :lol: .

No po prostu komedia lepsza niż w Klanie  :lol:


Czy uważasz, że pedagog szkolny nie ma prawa rzucić bluzgiem, jak się wkurzy?
A niby czemu?
Przecież od macochy nie jest.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline mappy

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #80 dnia: Marzec 20, 2018, 11:30:19 pm »
Ciekawe co tam na komiksowej w kuluarach będą mówili :cool:

Offline Krzysztof_Kuryłło

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #81 dnia: Marzec 21, 2018, 11:41:36 am »
te przeklejki z fb to jakaś prowokacja, czy faktycznie w 2018 roku mamy w Polsce takie wydawnictwa?  :shock:  nie wierzę

Offline robbirob

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #82 dnia: Marzec 21, 2018, 11:56:09 am »
Ciekawe co tam na komiksowej w kuluarach będą mówili :cool:
Najlepiej żeby inni wydawcy zbyli to milczeniem. Szkoda komentować, niech nie marnują czasu na to.

Offline parsom

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #83 dnia: Marzec 21, 2018, 12:51:14 pm »

Czy uważasz, że pedagog szkolny nie ma prawa rzucić bluzgiem, jak się wkurzy?
A niby czemu?
Przecież od macochy nie jest.

Rzucić bluzgiem to jedno. Ale "spier... szmato" to jednak nie jest już zwykły bluzg. A do tego - jak się pełni taką funkcję, to jednak trzeba uważać, jaki przykład daje się swoim wychowankom. Przecież to pewnie zaraz któryś z nich wyłapie i pokaże kolegom.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline Voitas

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #84 dnia: Marzec 21, 2018, 12:53:43 pm »
Szkoda, że tacy partacze się zabrali za Żółwie. Jestem właśnie w trakcie lektury pierwszego tomu i smutno, że są marne szanse na wydanie pozostałych tomów.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #85 dnia: Marzec 21, 2018, 01:43:58 pm »
Dokładnie. Przez Żółwie podwójna złość na tych klaunow.


Nadrukowali Wstrząsów i Woodych, a na Żółwie im kasy nie starczyło mimo, że to my je sfinansowaliśmy. Jeszcze jakby nie byli takimi pajacami to może znalazłby się ktoś kto by groszem poratował i seria by miała szansę być dalej wydawana, a tak to kto wejdzie w jakiekolwiek układy z takimi ludźmi?


Tylko żółwi, tylko żółwi, tylko żółwi, tylko żółwi żal.
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2018, 01:49:58 pm wysłana przez Szekak »

Offline laf

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #86 dnia: Marzec 21, 2018, 01:49:20 pm »
Panowie (a może i również Panie), chciałbym tylko przypomnieć wszystkim pierwszy post tego wątku:
Otwieram nowy wątek dotyczący Wydawnictwa Fantasmagorie.
Poprzedni został zamknięty, ponieważ nie było już szans, aby posłużył czemuś więcej niż kłótnie lub wieczne przerabianie oskarżeń w stosunku do tego wydawnictwa.

Proszę o stonowane wypowiedzi i nie kontynuowanie wcześniej uciętych kłótni.
Wypowiedzi tutaj umieszczone powinny dotyczyć tylko i wyłącznie tematu Wydawnictwa Fantasmagorie i wydanych/zapowiadanych przez niego pozycji. Jeżeli chcecie omówić sobie tematy prawne - proszę do stosownego wątku. Jeśli go nie ma można go stworzyć - oczywiście jeżeli dotyczy tematu Forum Komiksu. Jeżeli nie - mamy na Forum Gildia.pl Forum Off-topic do bardziej porozmawiania na tematy nie mieszczące się w poszczególnych Gildiach.

Przestańmy zarzucać się w tym wątku informacjami nie związanymi z komiksami. A dopóki wydawnictwo nie zapowie lub nie wyda nic nowego (czyli nigdy) to może zaprzestańmy w ogóle zamieszczać w tym wątku jakiekolwiek posty.

Offline jeanvanhamme

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #87 dnia: Marzec 21, 2018, 03:55:28 pm »
Chyba czas na kolejny fp drodzy forumowicze:

Masturbujący pod fantasmagorie.

Ja np. mocno strołkuję pod drugie żółwie, oczyma wyobraźni widzę jak drugi tom leży na półce, w folii, nie żaden defekt, przyszedł wczoraj, ciemną nocą, niesion na rękach kuriera, dwa tygodnie przed premierą, egzemplarz nierecenzencki, bo wiadomo - takich już nie będzie. Tłumaczony przez ośmiu tłumaczy, z czego aż połowa dostała kasę, wydrukowany na świeżo wyremontowanych białostockich Heidelbergach, każdy opatrzony osobistym listem właścicieli, w którym podziękowaniom i przyjaźni nie ma końca.

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #88 dnia: Marzec 21, 2018, 03:55:47 pm »
Powinni teraz napisać suplement do artykułu "Komiksowe Fantasmagorie. Od biznesu do cyrku Zalewski". Pewnie do dzisiejszego dnia siedzą wśród tych niesprzedanych komiksów.

Offline starcek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #89 dnia: Marzec 21, 2018, 05:29:18 pm »
Ostatnie co wydali to były Żółwie? W listopadzie, czy w grudniu?
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

 

anything