Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie  (Przeczytany 89866 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline donTomaszek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #180 dnia: Maj 09, 2018, 05:22:16 pm »
Wydawca sie obrazil i cebulackim ciotom komiksu nie sprzedaja. To duze dziecko, z nim wszystko jest mozliwe.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #181 dnia: Maj 10, 2018, 06:30:56 am »
Nikt nie ma bo nikt nie chce obecnie od nich kupować. Na sklepie gildii premiera opóźniona.

Offline mibartek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #182 dnia: Maj 10, 2018, 08:32:37 am »
Miał ktoś ten komiks w dłoniach?
Bo jak na razie to komiks widmo.


na Kult Kultury Komiksu na fb ktoś dawno wrzucał. Ale skąd miał to nie wiem ;)

Offline Bartek Gawron

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #183 dnia: Maj 15, 2018, 12:18:47 pm »
(ja tak tylko przejazdem - przepraszam, ze niepokoje) Data premiery "Obcego w Raju" na Gildii zostala przesunieta na 24 maja (wczesniej byla ustalona na 8 maja).

Czyli wszystko jak zwykle, po staremu, i bardzo dobrze, bo malo kto lubi odstępstwa od standardu.
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline isteklistek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #184 dnia: Maj 15, 2018, 12:22:14 pm »
A już miały być od dawna rozsyłane. To zaraz, aby tradycji było za dość na fb pojawi się jakiś wpis.

Offline robbirob

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #185 dnia: Maj 15, 2018, 12:29:55 pm »
Ale Panowie, ten komiks na bank jest już na rynku.
Dostałem maila z FŚ już z 2 tyg. temu, że otrzymali trochę egz. i racji tego, że byłem zainteresowany wcześniej tą pozycją, to mogą mi odłożyć. Początkowo nie chciałem, bo SiP już kompletnie wyleciał z moich planów zakupowych, ale ostatecznie się skusiłem, mam dodany do najbliższego zamówienia.
A kumpel mi pisał, że ma już u siebie (też zamówione w Fantastycznych) i że jedyna wada komiksu to trochę gorsze wydanie jeśli chodzi o jakość/wygląd (zmienili drukarnie?).

Offline adam and arluk

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #186 dnia: Maj 22, 2018, 11:11:16 pm »
Odebrałem dziś Strangers in Paradise z paczkomatu. Zamówiłem mailem od wydawnictwa. A sam komiks prezentuje się naprawdę okazale.
Jeśli starczy mi jutro czasu wrzucę zdjęcie.

Offline parsom

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #187 dnia: Maj 22, 2018, 11:27:28 pm »
A Rachel 2 to ktoś ma?
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline mappy

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #188 dnia: Maj 23, 2018, 12:28:27 am »
Czyli jednak SiP rozsyłają :lol:
A Rachel 2 to ktoś ma?
Pewnie ktoś tam ma. Tylko, że nie w naszym języku :biggrin:

Offline Death

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #189 dnia: Maj 29, 2018, 06:16:02 am »
Obcy w raju od wczoraj wykasowani z mojego koszyka na Gildii i w ogóle ze sklepu. Bardzo poważne to wydawnictwo, nawet jak coś wydaje, to nie można kupić. Mimo wszystko sądziłem, że przynajmniej ten jeden komiks wyjdzie w miarę normalnie skoro już wydrukowali.

Offline dziku77

  • Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 270
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystk
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #190 dnia: Maj 29, 2018, 09:26:29 am »
Pewnie obrazili się na niedobrych czytelników. Nie sądzę żeby ktoś racjonalnie myślący zamówił bezpośrednio u nich w sklepie.

Offline vision2001

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #191 dnia: Maj 29, 2018, 09:27:19 am »
Komiks rozszedł się u Wydawcy jak świeże bułeczki (bo na stronie nie mają w sprzedaży), więc gildia.pl nie dostała egzemplarzy na sprzedaż. Ot i cała tajemnica...
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline -gościu-

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #192 dnia: Maj 29, 2018, 09:30:13 am »
Komiks rozszedł się u Wydawcy jak świeże bułeczki (bo na stronie nie mają w sprzedaży), więc gildia.pl nie dostała egzemplarzy na sprzedaż. Ot i cała tajemnica...
Serio wierzysz, że nawet limitowany nakład (300 sztuk?) rozszedłby się przez ich sklep?

Offline robbirob

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #193 dnia: Maj 29, 2018, 09:43:33 am »
Serio wierzysz, że nawet limitowany nakład (300 sztuk?) rozszedłby się przez ich sklep?
Ja w to wierzę. Bo wielu ludziom nie oddali za ten tytuł kasy, więc na bank mieli sporo zamówień zaległych.
Do tego wystarczy że kilkanaście osób zamówiło na ich stronie jak się tytuł pojawił, trochę egzemplarzy kupiły od nich Fantastyczne Światy i masz koniec nakładu.


A Gildia zamieściła tytul jako przedsprzedaż (mimo że fizycznie już istniał) chyba po to aby sprawdzić sprzedaż.
Mało osób kupiło, to nie zamówili i zdjęli tytuł. Albo też Fanta wyprzedała wszystko i Gildia została z niezrealizowanymi zamówieniami :)

Offline Wolf85

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #194 dnia: Maj 29, 2018, 09:45:13 am »
http://fantastyczneswiaty.pl/strangers-in-paradise-1-obcy-w-raju-o_225937853.html

Na FŚ jeszcze teoretycznie jest. Jak ktoś ma ochotę nabyć nówkę sztukę to może ostatnia szans. Tylko niech się pochwali jak przyjdzie :)
Otaczają mnie idioci, w liczbie trzech

 

anything