trawa

Autor Wątek: Wydawnictwo Fantasmagorie  (Przeczytany 89798 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mkolek81

  • Gość
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #135 dnia: Kwiecień 13, 2018, 11:06:52 am »
Tylko że na to jest trochę za późno. Sami przestrzelili sobie oba kolana tym jak się zachowywali.

Offline amsterdream

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #136 dnia: Kwiecień 13, 2018, 12:12:41 pm »
Tytuły które chcą wydawać same się obronią. Wystarczy że przestaną wdawać się w pyskówki z tą ciemną masą.  Zmniejszyć nakłady i podnieść ceny. I dla wielu staną się pierwszym wyborem obok ŚL przykładowo.

Dla mnie na pewno się nie staną. Zresztą tak samo jak SL.

Offline LucasCorso

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #137 dnia: Kwiecień 13, 2018, 12:52:06 pm »
Zawsze myślałem, że jestem uzależniony od komiksów. Ale chyba nie jest ze mną jednak tak źle, jeśli nie przychodzi mi do głowy żaden tytuł, którego chęć posiadania zmusiłaby mnie do zakupów od tych osobników.
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline hopsasa

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #138 dnia: Kwiecień 13, 2018, 01:14:52 pm »
Ja w korespondencji z Fantasmagorie kilka miesięcy temu miałem informacje ze wydadzą SiP w lutym 2018 i ze ze względu na mniejszy nakład cena będzie wyższa ale mogę poczekać i otrzymam w promocyjnej cenie tak jak zapłaciłem w maju 2017. Ja podziękowałem i zwrotu pieniędzy nie otrzymałem ale dokonałem zamiany na Żółwie. Nie wierzyłem ze ten komiks wyjdzie ale i tak nie jestem zainteresowany zakupem. Choć Button Man by mnie kusił zapewne, ale w natłoku pozycji na rynku pokusa może się okazać zbyt słaba żeby skorzystać z usług tego wydawnictwa.

Offline arczi_ancymon

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #139 dnia: Kwiecień 13, 2018, 01:31:36 pm »
Wiem, że wpakowali się w klops pod tytułem przedpłaty i teraz muszą powydawać to, co mieli w przedpłatach, ale to jest pułpka bez wyjścia. Rozgrzebanych 10 serii bez światełka w tunelu.

Jedyna szansa dla nich to skupienie się na 1-2 seriach i wydawanie ich najszybciej jak się da, by czytelnicy mogli uwierzyć, że to ma sens. No, ale mi to rybka - jak kolega wyżej, nie zamierzam im już dać ani grosza. Komiksy nie są towarem pierwszej potrzeby, a ja - mimo, żem "ciemną masą" - mam jeszcze resztki godności.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #140 dnia: Kwiecień 13, 2018, 02:56:47 pm »
Tytuły które chcą wydawać same się obronią. Wystarczy że przestaną wdawać się w pyskówki z tą ciemną masą.  Zmniejszyć nakłady i podnieść ceny. I dla wielu staną się pierwszym wyborem obok ŚL przykładowo.
:lol:

Offline dziku77

  • Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 270
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystk
Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #141 dnia: Kwiecień 13, 2018, 03:22:58 pm »
Wątpię aby można było kupić SiP gdzieś indziej poza ich sklepem. Pewnie cena wzrosła bo nakład dużo mniejszy niż zakładali. Z tego co wiem to nie ma w komiksie podane gdzie był drukowany.
W ich sklepie nie kupię ,są tak miało wiarygodni że nie powierzyłbym im nawet złotówki.

Offline Szekak

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #142 dnia: Kwiecień 13, 2018, 06:19:53 pm »
Spokojnie, na pewno trafia do sklepów branżowych. Nikt normalny od nich nie kupi bezpośrednio, więc kwestia czasu.

Offline mibartek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #143 dnia: Kwiecień 13, 2018, 06:49:40 pm »
Gildia kupuje wszystko nawet jak ma cene okładkową jak zwykły klient i na zerowej marży ma potem lecieć. Dlatego mamy kolekcje w gildii i podobno też pierwsze żółwie od fanty były tak kupowane.
Gildia kupuje tak chyba dla prestiżu posiadania tytułu i żeby ktoś miał opcje dołożenia do koszyka i przez to był wierny Gildii.

Offline raf82

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #144 dnia: Kwiecień 13, 2018, 08:21:17 pm »
Teraz wiem dlaczego oddali mi kasę za SIP jak spytałem raz dosłownie jak nie mają wydać to niech oddadzą kasę i jakieś miesiąc temu oddali. Czekałem 7 miesięcy to jeszcze 1 mc. bym poczekał. Ale cena inna wszystko jasne... Raczej nie biorę za takie kombinacje.

Offline mappy

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #145 dnia: Kwiecień 13, 2018, 10:15:55 pm »
Serio ktoś nie przedobrzył z Photoshopem? :biggrin:
Ktoś to może potwierdzić? Jakieś linki do FB?

Offline Dembol_

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #146 dnia: Kwiecień 14, 2018, 03:02:57 pm »
Nie ma żadnej informacji od wydawcy bo pod każdym postem wylewane jest na nich zasłużone wiadro pomyj i potem muszą usuwać.

Offline mappy

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #147 dnia: Kwiecień 14, 2018, 04:32:23 pm »
Raczej chodzi mi o fanowskie grupy. Jeśli poszła informacja, że ktoś tam dostał to chciałbym zweryfikować z ciekawości.

Offline isteklistek

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #148 dnia: Kwiecień 14, 2018, 04:38:43 pm »
Wydaje mi się, że mało osób zamówiło, więc może wysyłka pójść szybko. Ja mam zamówione i czekam może w nadchodzącym tygodniu przyjdzie.

Offline Death

Odp: Wydawnictwo Fantasmagorie
« Odpowiedź #149 dnia: Kwiecień 15, 2018, 08:47:38 am »
Gildia kupuje tak chyba dla prestiżu posiadania tytułu i żeby ktoś miał opcje dołożenia do koszyka i przez to był wierny Gildii.
Plus zawsze coś jeszcze do danego tytułu dobierzesz. :)

 

anything