trawa

Autor Wątek: Nowe, ciekawe warianty okładkowe  (Przeczytany 205215 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Antari

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #510 dnia: Wrzesień 06, 2018, 08:32:27 am »
W tym przypadku nie kupuję z uwagi na szansę na zarobek, biorę bo podoba mi się okładka. W przypadku Supergirl faktycznie czuć już przesyt u Artgerma. Tutaj prezentuje dla mnie nowe podejście i zdecydowanie ma w sobie to "coś".

Offline Gazza

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #511 dnia: Wrzesień 06, 2018, 09:06:40 am »
Poprzednie zalegają w sklepach, więc jakoś nie widzę tego, aby wariant ten miał się szybko wyprzedać. Okładki B Artgerma były w czołówkach sprzedaży, a i tak nadal jest ich dużo.Oczywiście nadal istnieje szansa, że wariactwo na Lau osiągnie kolejny poziom i dużo osób kupi pod wpływem tych wszystkich zachwytów kolekcjonerów ;)
Dokładnie taką opcję mam na myśli. Ale faktycznie - o starsze okładki Midletona znacznie trudniej ...

W tym przypadku nie kupuję z uwagi na szansę na zarobek, biorę bo podoba mi się okładka. W przypadku Supergirl faktycznie czuć już przesyt u Artgerma. Tutaj prezentuje dla mnie nowe podejście i zdecydowanie ma w sobie to "coś".
Osobiście nigdy nie kupiłem jeszcze komiksu z uwagi na perspektywę zarobku (choć nie widzę w tym nic złego). Ale potwierdzam, że dla mnie nowa Cat to też lekki powiew świeżości.
Swoją drogą - ostatnio przepakowałem sporo (jak na moje zbiory) wariantów w mylary. Przy tej okazji przeszły przez moje ręce również warianty Supergirl i szczerze pisząc nadal robią na mnie wrażenie, choć poza wyjątkami są faktycznie nieco tendencyjne. Jakość folii mylar dała wszystkim drugą młodość! (polecam niezdecydowanym!)

Offline jeanvanhamme

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #512 dnia: Wrzesień 06, 2018, 03:03:04 pm »
Skąd czerpiecie info na temat wariantów Batman Damned? Czy to możliwe, że wariant zaplanowano tylko 1 i bez ratio?

Offline Ryba2111

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #513 dnia: Wrzesień 06, 2018, 04:06:00 pm »
Tak jest. Tylko jeden wariant typu open w wykonaniu Jima Lee.


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline mappy

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #514 dnia: Wrzesień 06, 2018, 05:34:49 pm »
No wziąłem Catwoman ale chciałem jeszcze tę akwarelkę AC 1002 z Supermenem ale nie ma lub nie było.

Offline Gazza

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #515 dnia: Wrzesień 06, 2018, 10:36:00 pm »
Była, wiec nie ma już .
Napisz do Atomu - nie takie pozycje już zdobywali po zniknięciu z oferty... 😎

Offline Ryba2111

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #516 dnia: Wrzesień 07, 2018, 10:15:26 am »
Co powiecie na tę okładkę? Autorem jest  Ricardo Federici. Jest to okładka B do WONDER WOMAN & JL DARK WITCHING HOUR.


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline sum41

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #517 dnia: Wrzesień 07, 2018, 10:46:27 am »
Ciekawa podobna do tej postaci  z Małej Syrenki :)
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Gazza

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #518 dnia: Wrzesień 07, 2018, 12:15:26 pm »
Podoba mi się. Może nie tak jak Cat #4 ale też ma coś w sobie. Ogólnie to wolę babeczki na wariantach niż napompowanych mięśniaków... ;)
Tobie pewnie "venomowe klimaty" pasują?! :)

Offline LordDisneyland

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #519 dnia: Wrzesień 07, 2018, 02:12:28 pm »
O ile tamta Catwmn nadawała się moim zdaniem idealnie na zlot truckersów ;) , to ta okładka Łonderki bardzo mi się podoba....

Swoją drogą byłaby świetna jako reklama uniwersytetu trzeciego wieku :D

Offline Ryba2111

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #520 dnia: Wrzesień 07, 2018, 02:41:18 pm »
Podoba mi się. Może nie tak jak Cat #4 ale też ma coś w sobie. Ogólnie to wolę babeczki na wariantach niż napompowanych mięśniaków... :wink:
Tobie pewnie "venomowe klimaty" pasują?! :smile:
Zdecydowanie wygląda venomowo ;) Poza tym uwielbiam okładki z demonami, duchami i wariacje postaci w takich właśnie wersjach. Dodatkowo wykonanie jest świetne.


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline mappy

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #521 dnia: Wrzesień 07, 2018, 10:49:43 pm »
Była, wiec nie ma już .
Napisz do Atomu - nie takie pozycje już zdobywali po zniknięciu z oferty... 😎[/q]
W jakim sensie? :smile:
Napisałem maila. Zobaczymy czy dorzucą jak będzie oczywiście.

Offline Kielo

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #522 dnia: Wrzesień 08, 2018, 09:37:58 am »
Tym razem exclusive. Mattina dla Scott's Collectables na NYCC 2018.

Batman Maxx #1:


Offline mibartek

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #523 dnia: Wrzesień 08, 2018, 05:21:34 pm »
co to za potworki ? :biggrin:


tak mi się skojarzyło z kosmicznym meczem :P

Offline LordDisneyland

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #524 dnia: Wrzesień 08, 2018, 09:18:13 pm »
UCH!
Rany boskie, nie znasz komiksu Kietha? Dla mnie przez długie lata był to jeden z najmocniejszych,naintensywniejszych  komiksów, jakie czytałem, ze świetnymi rysunkami... The Maxx na pewno wart jest chociaż przejrzenia.
 Był też świetny serial animowany w MTV [wiem, brzmi nieprawdopodobnie]  . Polecam.

A te stworki to Isz
https://comicvine.gamespot.com/isz/4005-25595/





A POZA TYM fajna [co dość rzadkie chyba] okładka do Kissów, no2 "Blood And Stardust". Sayger:

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2018, 11:11:29 pm wysłana przez LordDisneyland »

 

anything