Autor Wątek: Nowe, ciekawe warianty okładkowe  (Przeczytany 205459 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ryba2111

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #690 dnia: Listopad 16, 2018, 10:39:18 am »
Jeżeli Marvel chce uczcić Stana Lee nie mam nic przeciwko, ale widziałbym właśnie jakąś ciekawą inicjatywę, w której artyści rysują prace specjalnie na tę smutną okoliczność, składając hołd Lee. Zapewne okładki te pojawiłyby się najwcześniej za miesiąc, dwa, ale nie wyglądałoby to jak uczczenie pamięci "na szybko", bo przecież umarł w listopadzie. Uważam, że Lee zasługuje na coś więcej niż czarny pasek z datą urodzin i śmierci. Dobrym przykładem prac z wykorzystaniem wizerunku pana Lee są warianty ze Stan Lee Box, np.

Możliwe, że Marvel jeszcze coś wykombinuje, ale aktualnie jestem lekko zniesmaczony.


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline LordDisneyland

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #691 dnia: Listopad 16, 2018, 11:32:53 am »
Dla mnie to także w pewnym sensie smutne, że nie stać ich na nic więcej...ale gdyby teraz na każdej okładce pojawiał się p.Lieber, to z kolei pewnie pomyślałbym coś w stylu "wstydu nie mają, na śmierci z miejsca muszą zarobić". Może zatem ten pasek to nie jest takie złe wyjście.

Offline OokamiG

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #692 dnia: Listopad 16, 2018, 11:47:42 am »
W jakiś sposób muszą upamiętnić swoją legendę, na jakieś konkretne okładki jest jednak jeszcze za wcześnie. Ten pasek może wydawać się na szybko, jednak może w środku znajdą się jakieś wspominki,, coś w stylu tego co było przy Ditko.

Offline isteklistek

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #693 dnia: Listopad 16, 2018, 11:55:20 am »
Wydaje mi się, że takie mamy czasy, że trzeba zrobić na gorąco i na szybko póki temat jest świeży, do tego są wszyscy przyzwyczajeni, jeżeli chodzi o pokolenie młodych - mnóstwo oznaczeń, komentarzy, świeczek na profilówkach. Do tego dojdą jakieś gadżety, warianty, kolejne zdjęcia, szybkie odcinki jubileuszowe na swoich blogach. O ile rozumiem pojawienie się paska żałobnego, o tyle nie rozumiem, czemu wydawnictwo bierze udział w tym cyrku, aby wszystko na szybko robić. Zaraz się okaże, że zapowiedzą dziesiątki komiksów Stana Lee, co nie jest może głupie.
Nie wiem, jak wydawnictwo miało by uczcić tego człowieka za to, co dla nich zrobił i ile znaczył. Wiem, że nie potrzeba do tego pośpiechu. Jeżeli chodzi o warianty, to powinny one być związane z historiami, postaciami, z czasami, którymi Stan Lee był związany. Nie znam się na Marvelu, ale nie widzę sensu, aby robić warianty z postaciami z którymi zmarły ma niewiele wspólnego. To nie ma nic wspólnego ze wspomnieniami.
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2018, 12:15:07 pm wysłana przez isteklistek »

Offline sum41

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #694 dnia: Listopad 16, 2018, 02:08:19 pm »
Idą najtańszym sposobem - przypomina mi to jak Marvel na zbiorczy TPB/HC daje jedną okładkę z któregoś zeszytu w środku i po robocie - kiedyś okładka zdobiąca wydanie zbiorcze była specjalnie rysowana no ale to koszty a te Marvel minimalizuje jak sie da...
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline isteklistek

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #695 dnia: Listopad 18, 2018, 10:44:28 am »
Jest CATWOMAN #6 VAR ED - chyba ostatni wariant Lau do tej serii


Offline Murazor

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #696 dnia: Listopad 18, 2018, 11:39:15 am »
Polećcie proszę stronę, która ma wszystkie (albo prawie wszystkie) warianty z dc/marvela z ostatnich kilku lat. Nie chodzi mi o sklep, a stronę, która ma bazę z np: zeszyt numer #X i warianty do niego? :)

Offline Ryba2111

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #697 dnia: Listopad 18, 2018, 11:44:00 am »


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline Murazor

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #698 dnia: Listopad 18, 2018, 02:32:00 pm »
Super, dzięki :)

Offline Gazza

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #699 dnia: Listopad 19, 2018, 10:36:48 am »
JUSTICE LEAGUE DARK #6 VAR ED, Clayton Crain:


Offline Damballa

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #700 dnia: Listopad 19, 2018, 10:47:31 am »
Gdyby jeszcze w środku odpowiadał za rysunki, to już miałbym powyższą okładkę w koszyku.

Offline Gazza

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #701 dnia: Listopad 19, 2018, 12:47:45 pm »
Moim zdaniem Crain zbyt duże głowy laskom rysuje... Na poprzedniej okładce też tak jest. Ja rozumiem, że to może styl taki trochę, ale szkoda, że ludzi nie rysuje proporcjonalnie.

Offline Ryba2111

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #702 dnia: Listopad 19, 2018, 01:51:21 pm »
Mocno się to rzuca w oczy niestety. Dodatkowo wzmożona aktywność tego rysownika popchnęła go do tego, że niektóre nowe prace powstają już tylko cyfrowo, a nie akryl + obróbka w PS. Niemniej cieszy mnie, że jest go tak dużo, zarówno w DC jak i Marvelu.


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline Ryba2111

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #703 dnia: Listopad 20, 2018, 07:33:43 am »
Kupcie sobie ten wariant Granova, bo jest kozacki  :smile:
The Amazing Spider-Man #12 Fantastic Four Villains Variant
« Ostatnia zmiana: Listopad 20, 2018, 07:41:42 am wysłana przez Ryba2111 »


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline sum41

Odp: Nowe, ciekawe warianty okładkowe
« Odpowiedź #704 dnia: Listopad 20, 2018, 07:55:10 am »
Gdzieś na FB widziałem filmik jak to maluje - MEGA okładka i nie z kompa !
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?