trawa

Autor Wątek: Rachunek sumienia 2017  (Przeczytany 15126 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline donTomaszek

Odp: Rachunek sumienia 2017
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 04, 2018, 02:35:26 pm »
Irlandzki klimacik to ma Slaine. John Constantine jest 100% bri-ish.
 :cool:
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline tucoRamirez

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 010
  • Total likes: 2
  • Hijo de una gran puta!
Odp: Rachunek sumienia 2017
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 04, 2018, 05:56:03 pm »
4. Cyann. Za każdym razem myślę, że Bourgeon tym razem nie może stworzyć kolejnego arcydzieła, ale potem Cyann płynie po wodach Aldaalu i ja nie wiem gdzie jestem. Ostatni tom czeka zafoliowany na półce. To już koniec twórczości Bourgeona,
[...]
...no a Brunelle i Colin? wiadomo, to jeszcze nie ten Bourgeon, którego znamy i cenimy... ale już bardzo blisko.
...trzymam też kciuki za kontynuację Pasażerów, coś-tam się pono rusza w tym temacie, panie.....
Z wszystkiego, co kiedykolwiek napisano, lubię tylko to, co autor napisał własną krwią.

Offline SawiK

Odp: Rachunek sumienia 2017
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 10, 2018, 06:54:35 pm »
1. Będzie ze 100 zbiorczych i 20 zeszytów.
2. Kupiłem więcej o jakieś 30 zbiorczych pozycji.
3. Chciałbym zwolnic ale już w styczniu zrobię podwójne zakupy, także :roll: :-? :roll:
4.Pozytywne mega zaskoczenie TOP10: bo czekał ponad pół roku nim go przeczytałem :oops:
 5. Ostatnim z którym miałem męki to WW Raj utracony, pierwsza połowa z boskim Jokerem.
6, 52, Aliens vs Predator, Batman vs Predator.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2018, 07:18:16 pm wysłana przez SawiK »

Offline Wyszu

Odp: Rachunek sumienia 2017
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 13, 2018, 10:19:21 pm »
1. Kupiłem w 2017 roku 181 komiksów z czego 50 to amerykańskie zeszyty.
2. W 2016 roku obiecywałem sobie że zwolnię i będę kupował mniej, nie udało się. Kupiłem 36% więcej komiksów niż w 2016r.
3. W 2018 zamierzam dużo mocniej selekcjonować zakupy. Powody : brak czasu na czytanie, brak miejsca, wydatki nie pozwolą utrzymać formy.
4. Najlepsze komiksy w 17r. według mnie to Skalp, Gotham Central i Daredevil Bendisa. Największe zaskoczenie to Droga do Odrodzenia. Superman. Lois i Clark, Czarny Młot i Tylko Spokojnie.
5. Najgorsze komiksy 17r. jakie przeczytałem  to Wielka Kolekcja Komiksów DC Comics - 15 - Amerykańska Liga Sprawiedliwości JLA: Rok Pierwszy część 1, Superman / Batman: Wrogowie pośród nas i Zemsta. Największe moje rozczarowanie to Spider-Man Władza, Batman pisany przez Kinga.
6. Oczekiwane premiery ( pomijając zapowiedzi ) : Nailbiter, Injustice,Batman: Red Rain + cykl Tales of the Batman

Offline Talvi

Odp: Rachunek sumienia 2017
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 15, 2018, 08:29:55 pm »
1. Nie wiem, nie liczyłam, ale spokojnie ponad 200.
2. Tak na oko to więcej.
3. Zwalniam, uważniej wybieram pozycje - mieszkanie nie jest z gumy, czasu na czytanie brak, kupka rzeczy do odsprzedania rośnie...
4. Skalp, Gotham Central, zaskoczenie - debiut Non Stop Comics
5. Spiderman Władza, rozczarowanie - fuszerki Egmontu
6. Swamp Thing
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2018, 12:59:19 pm wysłana przez Talvi »

Offline Namir

Odp: Rachunek sumienia 2017
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 16, 2018, 08:32:43 am »
1. 73 komiksy, same wydania zbiorcze.
2. Więcej, ale to nie dziwne, bo w 2016 zacząłem na nowo zbierać i kolekcjonować komiksy.
3. Prawdopodobnie będę kupował na podobnym poziomie, może trochę zwolnię i zacznę bardziej selekcjonować, bo miejsce się na półkach kończy.
4. Na pewno Daredevil Bendisa, Gotham Central, Top 10, Rat Queens, itd.
5. Raczej nie mam większego rozczarowania. Starałem się na tyle dokładnie badać komiks przed zakupem, żeby być pewnym, że trafi w moje gusta.
6. Spin offy do Fables, komiksy Dona Rosy i Barksa, Blackest Night.

 

anything