Autor Wątek: Komiksowa Top Lista - Rok 2017 - Komentarze  (Przeczytany 42328 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Murazor

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2017 - Komentarze
« Odpowiedź #75 dnia: Luty 01, 2018, 09:29:28 pm »
Wilk jest osoba liczaca i pyta jak liczyc glosy :) ja bym liczyl Akta oddzielnie, a pojedyncze tytuly oddzielnie.

Offline wilk

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2017 - Komentarze
« Odpowiedź #76 dnia: Luty 02, 2018, 04:57:02 pm »
Wilk jest osoba liczaca i pyta jak liczyc glosy :smile: ja bym liczyl Akta oddzielnie, a pojedyncze tytuly oddzielnie.
Tak zrobię. Dzięki!

Edit:
Przy okazji zachęcam do głosowania tych, którzy jeszcze nie zagłosowali. W czołówce sytuacja zmienia się dynamicznie i nic nie jest jeszcze przesądzone. Z drugiej strony na razie zgłosiliśmy 129 propozycji. Warto dorzucić jeszcze więcej! :) Do zakończenia głosowania zostały dwa tygodnie.
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2018, 05:12:29 pm wysłana przez wilk »

mkolek81

  • Gość
Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2017 - Komentarze
« Odpowiedź #77 dnia: Luty 02, 2018, 06:02:01 pm »
@wilku już zliczasz głosy? ja czekam i jeszcze nie liczę, a nóż komuś się odwidzi i jeszcze dokona zmian

a co do Dredda to jestem aby "Kompletne akta" traktować seria, a one shoty takie jak" Ameryka" oddzielnie od nich

Offline wilk

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2017 - Komentarze
« Odpowiedź #78 dnia: Luty 02, 2018, 06:19:50 pm »
@wilku już zliczasz głosy? ja czekam i jeszcze nie liczę, a nóż komuś się odwidzi i jeszcze dokona zmian
Mam tego świadomość ale uznałem, że łatwiej mi będzie wszystko ogarnąć wpisując głosy na bieżąco do Excela niż potem wszystko liczyć na raz. Po zakończeniu głosowania a przed ogłoszeniem wyników sprawdzę jeszcze raz czy ktoś nie zmienił swojego głosu i ewentualnie wprowadzę odpowiednie zmiany. A poza tym byłem po prostu ciekawy wyników cząstkowych. :)

a co do Dredda to jestem aby "Kompletne akta" traktować seria, a one shoty takie jak" Ameryka" oddzielnie od nich
Tak właśnie zrobiłem. :)

Offline wilk

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2017 - Komentarze
« Odpowiedź #79 dnia: Luty 14, 2018, 04:03:02 pm »
@Wyszu

Nie znalazłem potwierdzenia, że "Codzienna walka" została wznowiona (jako drugie wydanie) w 2017 r. Prawdopodobnie był tylko dodruk, a takich nie uwzględniamy w głosowaniu. Bardzo proszę o zmianę głosu, inaczej będę musiał pominąć głos na ten komiks.

Jeżeli jednak było wznowienie tego komiksu w 2017 r. to proszę o jakiegoś linka w tym przedmiocie.

Offline LordDisneyland

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2017 - Komentarze
« Odpowiedź #80 dnia: Luty 14, 2018, 04:33:05 pm »
 "A poza tym byłem po prostu ciekawy wyników cząstkowych. :) "

Nie tylko ty :D Może jakiś kontrolowany przeciek? :)

Offline wilk

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2017 - Komentarze
« Odpowiedź #81 dnia: Luty 14, 2018, 04:42:53 pm »

Nie tylko ty :biggrin: Może jakiś kontrolowany przeciek? :smile:
No way!  :biggrin:

Mogę jedynie powiedzieć że niemal każdy oddany głos zmienia sytuację na szczycie i nie pamiętam tak wyrównanej rywalizacji w historii forumowych top list.

Offline LucasCorso

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2017 - Komentarze
« Odpowiedź #82 dnia: Luty 15, 2018, 05:26:38 am »
@mkolek81

nie za wcześnie to podsumowanie?

jak dla mnie "do 15 lutego" znaczy, że dzisiaj też jeszcze ludzie mogli...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

mkolek81

  • Gość
Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2017 - Komentarze
« Odpowiedź #83 dnia: Luty 15, 2018, 06:23:58 am »
nie za wcześnie to podsumowanie?
Nie, jest w sam raz.
jak dla mnie "do 15 lutego" znaczy, że dzisiaj też jeszcze ludzie mogli...
To rozumiemy to inaczej.

Powiem dodatkowo, że jeśli ktoś do tej pory nie oddał głosu to wątpię aby na ostatnie 5 minut zrobił.

Druga sprawa że to jest jedyna chwila czasu kiedy mogę to zrobić, bo jeśli tego nie ruszyłbym teraz to wyniki były by dopiero po niedzieli.
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2018, 06:35:42 am wysłana przez mkolek81 »

Offline Murazor

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2017 - Komentarze
« Odpowiedź #84 dnia: Luty 15, 2018, 06:44:48 am »
Powiem dodatkowo, że jeśli ktoś do tej pory nie oddał głosu to wątpię aby na ostatnie 5 minut zrobił.
W tamtym roku w ostatni dzień głosowało 2 osoby - komiks polski, 5 osób - wydawnictwo, 8 osób - komiks ogólnie.

To rozumiemy to inaczej.
Jak liczysz do pięciu, to liczysz 1, 2, 3, 4? :smile:

mkolek81

  • Gość
Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2017 - Komentarze
« Odpowiedź #85 dnia: Luty 15, 2018, 06:57:46 am »
Dobra nie będę się kłócił. Jak ktoś dziś jeszcze zagłosuje to skoryguje te wyniki.

Ale wyniki na komiks polski podam dopiero po niedzieli.

Offline wilk

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2017 - Komentarze
« Odpowiedź #86 dnia: Luty 15, 2018, 05:14:19 pm »
@muaddib85

Zakładam, że głos na Hawkeye to głos oddany na serię Egmontu i tak policzyłem ten głos ale żeby nie było żadnych wątpliwości to proszę o potwierdzenie, że tak jest w istocie.


Edit:
I ta sama prośba do absolutnie odnośnie Daredevila. Założyłem, że chodzi o "Daredevil Nieustraszony!" z Egmontu.
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2018, 05:28:39 pm wysłana przez wilk »

Offline absolutnie

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2017 - Komentarze
« Odpowiedź #87 dnia: Luty 15, 2018, 05:36:24 pm »


Edit:
I ta sama prośba do absolutnie odnośnie Daredevila. Założyłem, że chodzi o "Daredevil Nieustraszony!" z Egmontu.


Tak: "Daredevil. Nieustraszony" z Egmontu
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline muaddib85

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2017 - Komentarze
« Odpowiedź #88 dnia: Luty 15, 2018, 06:30:15 pm »
@muaddib85

Zakładam, że głos na Hawkeye to głos oddany na serię Egmontu i tak policzyłem ten głos ale żeby nie było żadnych wątpliwości to proszę o potwierdzenie, że tak jest w istocie.

Tak jest. Marvel NOW

Offline wilk

Odp: Komiksowa Top Lista - Rok 2017 - Komentarze
« Odpowiedź #89 dnia: Luty 20, 2018, 08:09:35 pm »
Jeszcze małe uzupełnienie do podsumowania. Tyle samo dziesiątek co "Skalp" czyli 6 zdobył też "Top 10". Nie wiem dlaczego mi to umknęło.  :roll:

 

anything