trawa

Autor Wątek: ANKIETA - Dlaczego (czym) komiks ciebie przyciąga?  (Przeczytany 2355 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline W.ART

ANKIETA - Dlaczego (czym) komiks ciebie przyciąga?
« dnia: Grudzień 08, 2017, 05:18:17 am »
Na samym wstępie gorąco proszę o wzięcie udziału w ankiecie [klik] i po krzyku.


Po drugie, mam prośbę. Grafikę, którą umieszczam tutaj wykonałem na szybko (oj szybciutko) w celu przekazania rysownikowi (potencjalnemu) czego oczekuję.


Spójrz na nią i napisz proszę w komentarzu do tej ankiety swoje odczucia. Po prostu napisz, nie co sądzisz o jakości (bo tej nie ma), ale co poczułeś [zainteresowanie, zdziwienie itp.].


Możesz nawet napisać, że wzbudził on salwy śmiechu, ważne jednak, abyś napisał.


Dziękuję wam bardzo!



mkolek81

  • Gość
Odp: ANKIETA - Dlaczego (czym) komiks ciebie przyciąga?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 08, 2017, 06:05:57 am »
A gdzie w ankiecie znajduje się scenarzysta/twórca bo jestem ślepy i nie widzę?

Offline Jaxx

Odp: ANKIETA - Dlaczego (czym) komiks ciebie przyciąga?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 08, 2017, 07:34:31 am »
A gdzie w ankiecie znajduje się scenarzysta/twórca bo jestem ślepy i nie widzę?

Może autor podciągnął to pod "historia"? Albo twórca jest dla niego nieistotny :)

Spójrz na nią i napisz proszę w komentarzu do tej ankiety swoje odczucia. Po prostu napisz, nie co sądzisz o jakości (bo tej nie ma), ale co poczułeś [zainteresowanie, zdziwienie itp.].

Pierwsza myśl "Jakiś fanart/wariacja Usagi Yojimbo".

JanT

  • Gość
Odp: ANKIETA - Dlaczego (czym) komiks ciebie przyciąga?
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 08, 2017, 07:41:46 am »
Jeszcze "cena" powinna być  :biggrin: Niby żart ale teraz przy tylu tytułach patrzy się też na to.

Offline LucasCorso

Odp: ANKIETA - Dlaczego (czym) komiks ciebie przyciąga?
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 08, 2017, 07:46:38 am »
Ale jak mogę wybrać komiks na podstawie historii która wciąga skoro jeszcze nie czytałem go wiec nie wiem czy historia jest wciągająca.

Chyba że chodzi o streszczenia dostarczane przez wydawcę,  ale one czesto kłamią...

A obrazek mówi mi, ze komiks mnie nie zainteresuje. Widać ze robiony komputerowo, a nie lubię komiksów w których jest to oczywiste.
 A jesli mam zignorować jakość, to: Zupełnie mnie nie interesuje kim jest ta postać i co tam robi
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline TePe

Odp: ANKIETA - Dlaczego (czym) komiks ciebie przyciąga?
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 08, 2017, 09:48:23 am »
Mam podobne odczucie co LucasCorso, grafika nie przyciągnęła mnie, myślę że bardziej sprawdziła by się w animacji, gdzie ujęcie trwa około 3 sekundy i wystarczy tego typu szkic, w komiksie lepiej sprawdzają się bardziej wyszukane rysunki, na których można zawiesić oko na dłużej.

Offline Gazza

Odp: ANKIETA - Dlaczego (czym) komiks ciebie przyciąga?
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 08, 2017, 09:51:32 am »
Oddałem głos ale ankieta sporządzona niezbyt gruntownie.
Możliwości oddania głosu - raczej zbliżone do faktycznych kryteriów niż prawdy.

Offline LucasCorso

Odp: ANKIETA - Dlaczego (czym) komiks ciebie przyciąga?
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 08, 2017, 09:53:55 am »
Ja też uważam, ze kryteria ubogie. Bo ulubionego scenarzysty kupię wszystko. A nieznanego tylko jak współpracuje z kimś, czyje rysunki nie są zbieżne z tym, co uznaję za nieciekawe, brzydkie i/lub nieczytelne.
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline W.ART

Odp: ANKIETA - Dlaczego (czym) komiks ciebie przyciąga?
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 08, 2017, 02:05:38 pm »
Ankieta sporządzona została tak, aby zadowolić moją ciekawość.


Nie posiada autora, ceny itp. Dlatego znajduje się tam PIĄTA opcja - [żadne z powyższych].
Jest to ankieta wykluczająca niektóre cechy.


Jeżeli nie ma twojej odpowiedzi - piąta opcja [klik] i koniec tematu.


W każdym razie, dziękuję za udział!

 

anything