Autor Wątek: Egmont 2018  (Przeczytany 1091170 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Andy13

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1995 dnia: Maj 18, 2018, 02:59:52 pm »
Miał być katalog Vertigo, następnie drugi na festiwalu, potem sprzedanie ich za nie wiadomo ile tym, którzy nie mieli okazji dostać. Taka fajna perspektywa kreśliła się na tym forum w komentarzach. Miało być tak pięknie, a tu ch#7...

Wszystkie wydawnictwa robią literówki. Nie tylko jedną, ale całe mnóstwo. Nie widziałem aż tak wielkiego oburzenia przy innych komiksach (za które trzeba płacić). Zaraz ktoś napiszę, że chodzi o skalę błędu, ale wątpię, że gdyby wysyłali np. Bagniaka albo Kulki - z fiutem w środku :biggrin: - to byłaby taka afera. Każdy by to jakoś zniósł: "Co tam jeden błąd. Fajny komiks za darmo. Przecież jak będę czytał, to będę wiedział, że tam chodzi o flet..."
Chyba niektórzy za bardzo się napalają i kreują sobie rzeczywistość czasami przy udziale w tym forum i nagle nastawili się na coś nierealnego...

Przy takiej ilości jaką mieli na przemiał to mogli nie robić żadnego kryterium i nie było by już wtedy jazdy, że ktoś został pominięty.
Myślę, że jednak mieli specjalne kryterium i wiedzieli kogo strollować :biggrin: I do tego mają dane osobowe tych hejterów, których chcieli :biggrin:

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1996 dnia: Maj 18, 2018, 03:02:55 pm »
Hahahahaha racja, nie pomyślałem o tym. Może zamiast zostać "wyróżnionym" miałem dostać prztyczka w nos?

Offline nesumi

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1997 dnia: Maj 18, 2018, 03:08:41 pm »
Ja też chętnie przygarnę Kajka i Kokosza z, nomen omen, fiutem. Nawet opłacę koszty podróży.

Offline Antari

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1998 dnia: Maj 18, 2018, 03:11:36 pm »
Myślę, że jednak mieli specjalne kryterium i wiedzieli kogo strollować :biggrin: I do tego mają dane osobowe tych hejterów, których chcieli :biggrin:
Uhuhu faktycznie dane osobowe. I co też z tymi danymi można takiego zrobić? Podbić świat?  To jest dopiero problem wyssany z palca.

Offline Murazor

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1999 dnia: Maj 18, 2018, 03:16:34 pm »
Jakim kluczem były rozdawane te gratisy? Fajna inicjatywa. Nie musieli niczego dawać. Narzekanie na prezent jest przynajmniej niesmaczne.
Dla mnie niesmaczne jest dawanie wadliwego prezentu. Widzisz siebie jak dajesz dziecku popsutą zabawkę? Albo mamie rozerwany łańcuszek z tekstem: "wiesz mamo, rozdawali, bo zepsute to Ci wziąłem"

A zgodnie z zsadami savoire vivre można odmówić przyjecia prezentu (a więc w tej sytuacji narzekać, bo przecież nikt nie wyda kasy na znaczek. żeby to odesłać) gdy jest ion dla nas obraźliwy...
Dokładnie. Gdybym wiedział co to, to bym grzecznie podziękował.

Feldkurat

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2000 dnia: Maj 18, 2018, 03:23:07 pm »
oj już przestańcie z tym przygarnianiem fiutów  :roll:

Offline LordDisneyland

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2001 dnia: Maj 18, 2018, 03:28:17 pm »
Właśnie wyjąłem KiK ze skrzynki. Jest i liścik z pozdrowieniami, chyba od p.Kołodziejczyka. No i  cóż, mam wersję podwójnie i wybitnie kolekcjonerską, nazwijmy ją roboczo "PolishPost Apo Dick Edition",  bo pocztylion zdołał wcisnąć do skrzynki przesyłkę tylko dzięki złożeniu komiksu na pół , a przed tym koperta bąbelkowa nie uchroni. Troszkę się zirytowałem.
Także ten.

Offline Szekak

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2002 dnia: Maj 18, 2018, 03:35:41 pm »
Zgadzam się z tym, że taki prezent jest żenujący, ale też z tym, że darowanemu się w żeby nie zagląda, więc najlepiej przemilczeć temat. Tych których komiks uwiera niech oddadzą innym, akcja nietrafiona i tyle.

Offline mibartek

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2003 dnia: Maj 18, 2018, 03:37:03 pm »



przez chwilę jak popatrzyłem na avatara to myślałem, że sam Kołodziejczak postanowił napiać :D

Offline Murazor

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2004 dnia: Maj 18, 2018, 03:38:21 pm »
Zgadzam się z tym, że taki prezent jest żenujący, ale też z tym, że darowanemu się w żeby nie zagląda, więc najlepiej przemilczeć temat. Tych których komiks uwiera niech oddadzą innym, akcja nietrafiona i tyle.
Dokładnie, mój pewnie wyląduje w bibliotece, tak jak "śmierdzący" Hush z wkkdc :wink:

Offline parsom

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2005 dnia: Maj 18, 2018, 03:40:37 pm »
Właśnie wyjąłem KiK ze skrzynki. Jest i liścik z pozdrowieniami, chyba od p.Kołodziejczyka. No i  cóż, mam wersję podwójnie i wybitnie kolekcjonerską, nazwijmy ją roboczo "PolishPost Apo Dick Edition",  bo pocztylion zdołał wcisnąć do skrzynki przesyłkę tylko dzięki złożeniu komiksu na pół , a przed tym koperta bąbelkowa nie uchroni. Troszkę się zirytowałem.
Także ten.
A to zdaje się skrzyneczka niewymiarowa?
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2006 dnia: Maj 18, 2018, 03:46:13 pm »
niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa.

Offline starcek

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2007 dnia: Maj 18, 2018, 03:51:03 pm »
Ja bym go  uznał za ciekawostkę i postawił na półce obok lododowego Thorgala. Niestety, mam tylko Thorgala.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline sum41

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2008 dnia: Maj 18, 2018, 04:10:42 pm »
Jeżeli ktoś jest niezadowolony z otrzymanego prezentu od Egmontu, to bardzo chętnie przygarnę "fiute version".

Myślisz że ci co narzekają Ci wyślą szkoda im...
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Murazor

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2009 dnia: Maj 18, 2018, 04:12:34 pm »
Myślisz że ci co narzekają Ci wyślą szkoda im...
Nie mierz wszystkich swoją miarą.

 

anything