Autor Wątek: Egmont 2018  (Przeczytany 1091643 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sum41

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1980 dnia: Maj 18, 2018, 01:58:53 pm »
Ja dziękuje za mój egzemplarz ostatnio Kajka miałem w rekach hmm kiedy to było ponad 25 lat temu jako dzieciak, wtedy już mimo młodego wieku podobał mi się ten komiks ze względu na kolorystykę :)
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1981 dnia: Maj 18, 2018, 02:05:06 pm »
Dziękujesz poważnie? Nie czujesz czasami jakby Egmont położył ci koński łeb na poduszce? Albo jakby Tomasz Kołodziejczak napluł ci prosto w twarz?

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1982 dnia: Maj 18, 2018, 02:07:18 pm »
Jakim kluczem były rozdawane te gratisy? Fajna inicjatywa. Nie musieli niczego dawać. Narzekanie na prezent jest przynajmniej niesmaczne.

Offline sum41

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1983 dnia: Maj 18, 2018, 02:10:34 pm »
Dziękujesz poważnie? Nie czujesz czasami jakby Egmont położył ci koński łeb na poduszce? Albo jakby Tomasz Kołodziejczak napluł ci prosto w twarz?

Dziękuje bo nie potrzebne mi to ale podoba mi się a że błąd lub dali bo na przemiał co mnie to.
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1984 dnia: Maj 18, 2018, 02:11:16 pm »
Najbardziej krępującym wpisem roku jest jakieś pierdalamento o ludzikach lego wyciągnięte zupełnie z czapy i żałosne próby zdyskredytowania wpisów na forum dokonywanych przez innych czytelników z powodu śmiesznej zazdrości.
Chciałbym zwrócić uwagę, że kiedy wyszło, że będzie ta niespodzianka wielu też było nie zadowolonych, że zostali pominięci.

Ten prezent potraktuje jako formę żartu od Egmontu, ale dla mnie to jest wadliwy towar, taka jest prawda. I jak tylko go odbiorę to mogę chętnemu oddać za darmo.

Offline mibartek

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1985 dnia: Maj 18, 2018, 02:12:41 pm »
Chciałbym zwrócić uwagę, że kiedy wyszło, że będzie ta niespodzianka wielu też było nie zadowolonych, że zostali pominięci.

Ten prezent potraktuje jako formę żartu od Egmontu, ale dla mnie to jest wadliwy towar, taka jest prawda. I jak tylko go odbiorę to mogę chętnemu oddać za darmo.


to ja poproszę, serio :D

Offline parsom

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1986 dnia: Maj 18, 2018, 02:17:26 pm »
Nie wiem kogo oni tam mają od takich działań, ale lepiej niech go trochę podszkolą. Cała akcja byłaby fajna, gdyby nie była zrobiona od dupy strony. Tutaj wystarczyło od razu ogłosić, że mamy takie komiksy, których gawiedzi sprzedać nie możemy, bo mogą nie poznać się na fiucie. Ale podobnie jak z błędnie wydrukowanymi znaczkami to jest super hiper i dlatego postanowiliśmy rozdysponować ten unikat wśród takich koneserów jak wy, którzy... (i tu przydałoby się jasno określić którzy co). Nie byłoby nakręcania oczekiwań, śmiechu byłoby więcej, wpadka zostałaby przerobiona na coś pozytywnego itd. Ale Egmont jak zwykle wie lepiej.No i oczywiście piszę to, bo zazdroszczę. Wiadomo - samiec samcowi zawsze fiuta zazdrości.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline LucasCorso

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1987 dnia: Maj 18, 2018, 02:17:35 pm »
Jakim kluczem były rozdawane te gratisy? Fajna inicjatywa. Nie musieli niczego dawać. Narzekanie na prezent jest przynajmniej niesmaczne.


Sposób selekcji obdarowanych opisałem dwie strony temu.


A zgodnie z zsadami savoire vivre można odmówić przyjecia prezentu (a więc w tej sytuacji narzekać, bo przecież nikt nie wyda kasy na znaczek. żeby to odesłać) gdy jest ion dla nas obraźliwy...


Czyli np. gdyby ktoś wręczył mi tabletki na odchudzanie albo maść na porost włosów...
Albo mojej anorektycznej uczennicy słoninę i ciastka z kremem...
Albo turban członkowi ONR


Albo komukolwiek wadliwy komiks z przemiału...

Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1988 dnia: Maj 18, 2018, 02:19:51 pm »
  Ja oczywiście rozumiem, że ktoś się mógł się poczuć dotknięty ale to nie powód aby dyskredytować innych użytkowników forum i się kreować na jakiegoś oświeconego mędrca.
   Tak samo jak rozumiem, że dla kogoś ten komiks jest bezwartościowy, natomiast jak tu wcześniej kolega zauważył, narzekanie na prezent jest w naszym kręgu kulturowym po prostu...niegrzeczne.

Offline mibartek

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1989 dnia: Maj 18, 2018, 02:20:27 pm »
biorąc pod uwagę stosunek p. Kołodziejczaka do tego forum nie zdziwiłbym się jakby właśnie z radością zajadał popcorn przed monitorem i rozkoszował się wywołanym shitstormem :biggrin:

Offline LucasCorso

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1990 dnia: Maj 18, 2018, 02:21:40 pm »
Całkowicie zgadzam się z tym co napisał parsom.
Mogliby zrobić to samo ale zabrać się od innej strony i byłoby git.

A tak jest jak jest...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline szuwarek

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1991 dnia: Maj 18, 2018, 02:25:19 pm »
Jeżeli ktoś jest niezadowolony z otrzymanego prezentu od Egmontu, to bardzo chętnie przygarnę "fiute version".

Offline buczanova

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1992 dnia: Maj 18, 2018, 02:29:40 pm »
Też chętnie przygarnę  :eek:
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1993 dnia: Maj 18, 2018, 02:30:10 pm »
Sposób selekcji obdarowanych opisałem dwie strony temu.
Przy takiej ilości jaką mieli na przemiał to mogli nie robić żadnego kryterium i nie było by już wtedy jazdy, że ktoś został pominięty.

Jeżeli ktoś jest niezadowolony z otrzymanego prezentu od Egmontu, to bardzo chętnie przygarnę "fiute version".
Też chętnie przygarnę  :eek:
Niestety będę miał tylko jedną sztukę i już jedna osoba jest na ten komiks chętna. Może ktoś inny.

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1994 dnia: Maj 18, 2018, 02:38:07 pm »
Tak naprawdę nie wiadomo chyba jaką ilość mieli na przemiał, ani co zrobili z tym nakładem więc znowu nie ma powodu aby się nagrzewać. Może dali gildii tylko tyle ile mogli dać.

 

anything