Autor Wątek: Egmont 2018  (Przeczytany 1090569 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kalbaro74

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1275 dnia: Marzec 13, 2018, 12:25:54 pm »
Minki wam zrzedną, gdy kolekcja wkrótce pojawi się w kioskach. Oj będzie parę osób zaskoczonych i to bardzo...
To według Twojego rozumowania ta kolekcja skończy się po czwartym numerze testowym , przecież nikt nie czyta WW, a jak się pojawi w całości to ty się dopiero zdziwisz i będzie Ci blado.

Offline Nawimar

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1276 dnia: Marzec 13, 2018, 12:34:04 pm »
Bromek: "Minki wam zrzedną, gdy kolekcja wkrótce pojawi się w kioskach. Oj będzie parę osób zaskoczonych i to bardzo..."
 
 Bardzo to ja żałuję, że to nieprawda. Przydałaby się taka kolekcja.

Offline sum41

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1277 dnia: Marzec 13, 2018, 01:22:41 pm »
Ja do rysunków Changa też musiałem się przekonać, ale teraz osobiście bardzo doceniam jego wizję boskiego świata, a przede wszystkim różnorodność postaci. Owszem, z jego rysunków bije prostota, ale taka, która przykuwa wzrok.
Kurczę, nadal nie wiem o czym piszesz. Wychodzi w UK, czy w jakimś innym kraju? Jakiś link?

Gość nie jest zły ale przydało by się mu rysować więcej szczegółów oraz lepsze cieniowanie postaci.
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline mack3

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1278 dnia: Marzec 13, 2018, 01:26:14 pm »
Powtórka z rozrywki to urwane serie: Superman/Batman, CW, WW - ale to było przewidywane, więc rozczarowanie mniejsze.

Ponieważ wielokrotnie krytykowałem Egmont tu pozwolę sobie stanąć w jego obronie. O "urwaniu" serii CW i WW napisał już JanT, ja dodam do tego, że również S/B była jeśli mnie pamięć nie myli zapowiadana jako run Loeba (pierwsze 4 numery). Moim zdaniem dołozyli tom 5, bo 6 będzie w WKKDC i - znów moje zdanie - należy to docenić. Mogli wydać, jak zapowiadali na początku - run Loeba - mielibyśmy 1-4 i 6 w WKKDC z dziura w postaci numeru 5.
W ogóle jak czasami czytam te narzekania na "urwanie serii" to sobie myślę, że Amerykanie powinni jeszcze szybciej restartować numery. Co nowy autor (jesli bezpośrednio nie kontynuuje wątków poprzedniego) to nowy vol. - wtedy byłoby mniej narzekania, bo to już by była "nowa seria", a tak to niektórym komplecistom włącza się tryb narzekania, że Amerykanie jadą dalej z numeracją, a my mamy "urwane". Egmont zapowiadał jakiś czas temu, że będzie kończył wydawanie niektórych serii na danym runie (danego autora)/ ew. na zakończeniu jakiegoś wątku i tego się - o ile dobrze kojarzę - trzyma. Mozna narzekać, że nie kontynuuje dalej serii (bo np. kolejny autor też pisze dobrze), ale nie nazywajmy tego urwaniem (chyba że - oczywiście, jest dobrze uzasadnione).
Ponadto - jeśli sprzedaż będzie dobra - to kontynuacja na pewno będzie...

EDIT: Może dlatego Egmont nie wydaje komiksów z lat 80. Bo przy kontynuowanych seriach musiałby dociągnąć potem dany tytuł do 2018, żeby nie było narzekania, że coś urwał  :biggrin:
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2018, 01:33:11 pm wysłana przez mack3 »

Offline isteklistek

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1279 dnia: Marzec 13, 2018, 01:36:14 pm »
Gdzieś padło oficjalnie, że S/B tylko run Loeba? Mi się wydaje, że takiej informacji nie było.

Offline Bromek

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1280 dnia: Marzec 13, 2018, 01:39:42 pm »
To według Twojego rozumowania ta kolekcja skończy się po czwartym numerze testowym , przecież nikt nie czyta WW, a jak się pojawi w całości to ty się dopiero zdziwisz i będzie Ci blado.

Nie zdziwię się, bo wiem, że kolekcja wyjdzie w całości - 265 numerów. Rzecz wydaje młody przedsiębiorca, ma sporo pieniędzy i sporo pomysłów jak dotrzeć do czytelników. Ma tylko nadzieję, że ci potencjalni go nie omamili i nie będzie wtopy z Kolekcją Wonder Woman i faktycznie będą kupować. To pasjonat, który kocha komiksy.

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1281 dnia: Marzec 13, 2018, 01:42:02 pm »
Gdzieś padło oficjalnie, że S/B tylko run Loeba? Mi się wydaje, że takiej informacji nie było.
Była, wtedy kiedy tą serie zapowiadali.

Offline kalbaro74

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1282 dnia: Marzec 13, 2018, 02:06:39 pm »
Bromek ludzie już mają przesyt kolekcji, a tu jeszcze kolekcja WW co w Polsce jest niszową postacią co innego Batman/Superman. Mam nadzieję, że nie powstaje druga Fanta.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1283 dnia: Marzec 13, 2018, 02:12:57 pm »
Pojawił się Bazyl (albo ktoś kto go udaje) napisał że będzie kolekcja WW i nie dość że niektórzy mu uwierzyli to jeszcze z nim twardo dyskutują  :biggrin: Zapomnieli też chyba że wyłączność na DC ma Egmont  :smile:

Offline dziku77

  • Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 270
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystk
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1284 dnia: Marzec 13, 2018, 03:12:10 pm »
Pojawił się Bazyl (albo ktoś kto go udaje) napisał że będzie kolekcja WW i nie dość że niektórzy mu uwierzyli to jeszcze z nim twardo dyskutują  :biggrin: Zapomnieli też chyba że wyłączność na DC ma Egmont  :smile:
Nic dodać, nic ująć :-)


Offline -gościu-

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1285 dnia: Marzec 13, 2018, 03:45:50 pm »
Co tym komiksem z Teslą w tytule. Widziałem dwa różne, dwie okładki. Jeden jakby zniknął.

On już był wstępnie zapowiedziany kilka miesięcy temu, gdy Egmont ujawniał plany na 2018 rok, chyba nawet na MFKiG.

https://www.bedetheque.com/serie-53132-BD-Trois-Fantomes-de-Tesla.html

Niedawno przez pomyłkę wrzucili okładkę do innego tytułu w zapowiedziach. Pewnie będzie w czerwcu.

Offline Bromek

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1286 dnia: Marzec 13, 2018, 04:40:05 pm »
Bromek ludzie już mają przesyt kolekcji, a tu jeszcze kolekcja WW co w Polsce jest niszową postacią co innego Batman/Superman. Mam nadzieję, że nie powstaje druga Fanta.

No nie wiem czy mają przesyt, jakoś kolekcje cały czas schodzą. Uważam, ze choć sam nie trawię WW, to jest miejsce w tym kraju na taką kolekcję. Będę obserwował jak to się będzie sprzedawać.

Offline sum41

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1287 dnia: Marzec 13, 2018, 05:43:55 pm »
Ta będzie 256 tomów - ta jasne puknij się w czółko - 256 chyba zeszytówek  :badgrin:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Cringer

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1288 dnia: Marzec 13, 2018, 11:27:27 pm »
Niby moderowany a takie posty jak ten wyżej przechodzą?

Offline absolutnie

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1289 dnia: Marzec 13, 2018, 11:31:48 pm »
Niby moderowany a takie posty jak ten wyżej przechodzą?
Zaczął być moderowany po napisaniu tego posta.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

 

anything