trawa

Autor Wątek: Egmont 2018  (Przeczytany 484862 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

• Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1035 dnia: Marzec 06, 2018, 07:15:32 am »
Są dziury w serii  :biggrin:
Pisał o kolejnych  :smile:

mkolek81

• Gość
« Odpowiedź #1036 dnia: Marzec 06, 2018, 07:24:14 am »
Pisał o kolejnych  :smile:
Ale są nie zaprzeczysz i to w tych u nas wydanych już  :razz:

Offline amsterdream

« Odpowiedź #1037 dnia: Marzec 06, 2018, 08:19:43 am »
Ultimate kiedyś bym kupował, teraz nie wiem. Wolałbym McFarlane`a albo DeMatteis`a.

Mówcie co chcecie, ale Egmont już przesadza. Jak to ktoś wyżej opisał - "nie do kupienia, nie do przeczytania, nie do zmieszczenia na półkach...". Krótka droga do przesycenia rynku i/lub wykończenia konkurencji.

mkolek81

• Gość
« Odpowiedź #1038 dnia: Marzec 06, 2018, 08:23:28 am »
Jest zapowiedź na maj 4 tomu serii Podboje - Śmierć króla.

Offline buczanova

« Odpowiedź #1039 dnia: Marzec 06, 2018, 08:24:33 am »

Mówcie co chcecie, ale Egmont już przesadza. Jak to ktoś wyżej opisał - "nie do kupienia, nie do przeczytania, nie do zmieszczenia na półkach...". Krótka droga do przesycenia rynku i/lub wykończenia konkurencji.

Też uważam, że tego jest już za dużo, dodatkowo jak wiemy, od dłuższego czasu u Egmontu ilość nie idzie w parze z jakością...
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline helsing

« Odpowiedź #1040 dnia: Marzec 06, 2018, 08:26:16 am »
Egmont przesadza?! w końcu mamy prawdziwy rynek komiksowy a ludzie narzekają bo nie mogą mieć wszystkiego. Jest w czym wybierać i należy nauczyć się rezygnować z pewnych rzeczy. Ja się bardzo cieszę że nie są to czasy kiedy brało się wszystko co wychodziło aby mieć co poczytać. A Egmont póki zarabia będzie tak robił i bardzo dobrze. Mam tylko nadzieję że będą kontynuowali politykę dodruków i może za jakiś czas sięgnę po tytuły, z których teraz zrezygnowałem.
日本語の勉強をしながら。。。
日本語能力試験三級を合格した!!! :D
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem." Mark Twain

JanT

• Gość
« Odpowiedź #1041 dnia: Marzec 06, 2018, 08:27:55 am »
Jest zapowiedź na maj 4 tomu serii Podboje - Śmierć króla.
Gdzie? Bo to na Gildii to nie maj i to już wisi od jakiegoś czasu.

mkolek81

• Gość
« Odpowiedź #1042 dnia: Marzec 06, 2018, 08:30:26 am »
Gdzie? Bo to na Gildii to nie maj i to już wisi od jakiegoś czasu.
To nie wiem dlaczego ale wcześniej mi tego nie pokazywało przy filtrowaniu. Dlatego uznałem że to będzie w maju.

Offline donTomaszek

« Odpowiedź #1043 dnia: Marzec 06, 2018, 11:36:52 am »
Egmont przesadza?! w końcu mamy prawdziwy rynek komiksowy a ludzie narzekają bo nie mogą mieć wszystkiego. Jest w czym wybierać i należy nauczyć się rezygnować z pewnych rzeczy.
W samo sedno, mam dokladnie taka sama opinie.
Jest normalnie - duzo, roznorodnie, nie tak jak kiedys, ze bylo sie zdanym na raptem kilka tytulow miesiecznie. Jest wybor i kazdy znajdzie cos dla siebie. Problemem i to sztucznym jest to, ze niektorzy chcieliby miec wiecej niz sa w stanie kupic. O przeczytaniu wszystkiego nawet nie wspominam, bo to inna historia.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline sum41

« Odpowiedź #1044 dnia: Marzec 06, 2018, 11:43:42 am »
W tym wydaniu Bendis/Maleev mamy dziury - no ale niektórym to nie przeszkadza bo historia słaba lub mało znacząca a kiedyś narzekaliśmy że TM Semic tnie na potęgę  ahh...  :roll: :neutral: :wink:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Dariusz_Notariusz

« Odpowiedź #1045 dnia: Marzec 06, 2018, 11:50:01 am »
Mi to nie przeszkadza, bo komiks jest rewelacyjny tak czy siak.

mkolek81

• Gość
« Odpowiedź #1046 dnia: Marzec 06, 2018, 11:52:01 am »
niektórym to nie przeszkadza
Mi przeszkadza.
bo historia słaba lub mało znacząca
z tym się nie zgodzę

Jest normalnie - duzo, roznorodnie, nie tak jak kiedys, ze bylo sie zdanym na raptem kilka tytulow miesiecznie. Jest wybor i kazdy znajdzie cos dla siebie. Problemem i to sztucznym jest to, ze niektorzy chcieliby miec wiecej niz sa w stanie kupic.
To też w samo sedno.
Jednak nie a się ukryć, że Egmont narzuca mordercze tempo wydawnicze. Wydając tak różnorodne tytuły w najbardziej korzystnych cenach jednak wali to mocno w konkurencję.

JanT

• Gość
« Odpowiedź #1047 dnia: Marzec 06, 2018, 12:06:26 pm »
Jednak nie a się ukryć, że Egmont narzuca mordercze tempo wydawnicze. Wydając tak różnorodne tytuły w najbardziej korzystnych cenach jednak wali to mocno w konkurencję.
:biggrin:

Ta ilość się na samym Egmoncie odbije bo ludzie będą rezygnować z jednych serii dla drugich. Cenowo z Egmontem też może konkurować tylko NSC z tymi swoimi miękkimi wydaniami (bardziej o amerykańskie tytuły chodzi) Z Vertigo teraz będzie tyle dobrych serii że nie wiem co inne wydawnictwa musiałyby zapowiedzieć żeby to przebić.

Offline sum41

« Odpowiedź #1048 dnia: Marzec 06, 2018, 12:37:05 pm »
Mi przeszkadza. z tym się nie zgodzę

Mi tez właśnie przeszkadza jednak takie są argumenty, a pomysł na wydania zbiorcze  poprzez scenarzystów a nie w pełnym komplecie to już dla mnie niezrozumiała magia ;/ Przecież komiks to przede wszystkim medium wizualne - rysunki no ale takie czasy...

Takiego Ultimate Spider-man wydadzą w komplecie i super - normalna sprawa (tak wiem był tam długi duet Bendis/Bagley jednak potem za Bagleya wszedł Stuart Immonem)  :doubt:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Dariusz_Notariusz

« Odpowiedź #1049 dnia: Marzec 06, 2018, 12:48:11 pm »
Ok. Rozumiem twój punkt widzenia. Czytając pierwszy oraz drugi tom Daredevil nie czułem by czegoś mi brakowało w zrozumieniu. To świetny komiks i czytało mi się go rewelacyjnie. Co zostało w nim wycięte przez Egmont?