trawa

Autor Wątek: Egmont 2018  (Przeczytany 1091439 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline -gościu-

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #525 dnia: Luty 06, 2018, 06:48:26 pm »
Lobo  :biggrin:

Racja, kiedyś Tomasz Kołodziejczak wspominał, że Lobo Powróci. Pytanie: który? Za dużo DC nie wznawiało Lobo, a i niewiele jest choć w przybliżonym poziomie do tych Bisleya.


JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #526 dnia: Luty 06, 2018, 10:10:44 pm »
Racja, kiedyś Tomasz Kołodziejczak wspominał, że Lobo Powróci. Pytanie: który? Za dużo DC nie wznawiało Lobo, a i niewiele jest choć w przybliżonym poziomie do tych Bisleya.
Były plotki o Unbound które też nie znalazło się w WKKDC (może przez to  :smile: )

Offline death_bird

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #527 dnia: Luty 06, 2018, 11:32:43 pm »
O ile Gotham to serial słaby i żenujący, który nie ma sensu zestawiać z komiksem, o tyle JJ jest dobrym serialem, ale komiks jest zdecydowanie lepszy i zupełnie inaczej prowadzi wątki.

Akurat serial na podstawie JJ jest "taki se". Na plus sama Jones, Kilgrave i... czołówka, ale komiks jest zdecydowanie lepszy i o wiele sensowniej jest najpierw przeczytać a później ewentualnie oglądać, ponieważ mimo wszystko serial spoileruje pewne elementy czwartego tomu.
W każdym razie przyłączam się do opinii i komiks z całego robaczywego serca polecam.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline -gościu-

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #528 dnia: Luty 07, 2018, 08:33:25 pm »
Były plotki o Unbound które też nie znalazło się w WKKDC (może przez to  :smile: )

No to nic, czym warto by się jarać. Mam nadzieję, że to tylko plotki, a np. Egmont tak długo zwleka z kolejnym Lobo, bo czekają aż DC wypuści jakąś reedycję.


Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #529 dnia: Luty 08, 2018, 11:39:32 am »
Odnośnie brak premiery w marcu kolejnego tomu Star Wars Legendy.

Info odnośnie Legend: Darth Vader i dziewiąty zamachowiec ukaże się w kwietniu:
 
 Ukażą się w kwietniu, tym samym zaburzymy ten dwumiesięczny cykl.

Ciekawe co dalej z tym cyklem.

Offline clandestino

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #530 dnia: Luty 08, 2018, 11:51:05 am »
Orientujecie się, czy Egmont planuje wydać Infinity Gauntlet przy okazji nadchodzącego filmu?

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #531 dnia: Luty 08, 2018, 11:54:44 am »
Orientujecie się, czy Egmont planuje wydać Infinity Gauntlet przy okazji nadchodzącego filmu?
Powinien  :biggrin: Zapowiedzieli one-shoty z "klasyki" i Egmont też bardzo wydaje pod filmy. Też z jakiegoś powodu brakło w WKKM 121-150 (jak np Secret Wars czy Avengers TRO)  :smile:

Info odnośnie Legend: Darth Vader i dziewiąty zamachowiec ukaże się w kwietniu:
 
Ukażą się w kwietniu, tym samym zaburzymy ten dwumiesięczny cykl.
Skąd to info?
 
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2018, 12:00:22 pm wysłana przez JanT »

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #532 dnia: Luty 08, 2018, 12:37:31 pm »

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #533 dnia: Luty 09, 2018, 10:24:04 am »
Do dupy wygląda to 100 Naboi od Egmont  :doubt: Mnóstwo rozmazanych stron.
Zabrudzeń też dużo  :doubt:


 
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2018, 12:56:09 am wysłana przez JanT »

Offline isteklistek

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #534 dnia: Luty 09, 2018, 10:32:12 am »
Ja jeszcze swojego egzemplarza nie otworzyłem. Miałem się wstrzymać z zakupem, aby zasięgnąć informacji jak wygląda wydanie, ale wygrała chęć posiadania. No, ale bez jaj, jak będzie ten tom wydany, to odsyłam do Egmontu.

Offline bowie

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #535 dnia: Luty 09, 2018, 10:41:45 am »
Do dupy wygląda to 100 Naboi od Egmont  :doubt: Mnóstwo rozmazanych stron. Niektóre rozmazania są takie że aż się napisy w dymkach zlewają. Zabrudzeń też dużo  :doubt:


Można prosić o przykladowe fotki?

Offline Gazza

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #536 dnia: Luty 09, 2018, 10:59:14 am »
https://star-wars.pl/Forum/Temat/16529#712154
No to miejmy nadzieję, że to jednorazowy poślizg, a nie widmo urwania serii. Może staranniejszy dobór tytułów i będzie wszystko ok?

Do dupy wygląda to 100 Naboi od Egmont  :doubt: Mnóstwo rozmazanych stron. Niektóre rozmazania są takie że aż się napisy w dymkach zlewają. Zabrudzeń też dużo  :doubt:

Nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby za taką cenę puścić komiks który tak wygląda  :smile:
Miałem to w rękach w Empiku. Wprawdzie zafoliowane, więc wnętrza nie widziałem, ale z racji opinii i "cegłowatości" komiksu nagrzałem się na zakup, a tu proszę.... :(

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #537 dnia: Luty 09, 2018, 11:31:47 am »
Miałem to w rękach w Empiku. Wprawdzie zafoliowane, więc wnętrza nie widziałem, ale z racji opinii i "cegłowatości" komiksu nagrzałem się na zakup, a tu proszę.... :sad:
Może jesteś z tych osób którym to nie przeszkadza / nie zauważają  :smile: Wrzucę może potem zdjęcie z tymi rozmazanymi napisami bo do reszty przydałoby się dobre wydanie dla porównania.

Offline Gazza

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #538 dnia: Luty 09, 2018, 02:41:07 pm »
Może jesteś z tych osób którym to nie przeszkadza / nie zauważają  :smile: Wrzucę może potem zdjęcie z tymi rozmazanymi napisami bo do reszty przydałoby się dobre wydanie dla porównania.
Wręcz przeciwnie - jestem upierdliwym perfekcjonistą (stary modelarz ze mnie ;) ) więc takie buble skutecznie odrzucają.
Tak mam również z kiepskiej jakości Sądem nad Gotham, który ukazał się w Deluxe. Patrzę na stare wymęczone wydanie semicowe i nie mogę się nadziwić jak to jest w ogóle możliwe....
Egmont ostatnio ewidentnie zaniedbuje nadzór nad jakością swoich wydawnictw - czy to w kwestii materiałów źródłowych czy błędów drukarskich...

Offline -gościu-

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #539 dnia: Luty 09, 2018, 03:02:05 pm »
Jestem w trakcje czytania 100 naboi, przeczytałem 2/3 i pomijając jedną planszę z lekko rozmazanym tekstem w dymkach, nie dostrzegłem tego wszystkiego o czy wspominasz JanT. I teraz nie wiem, czy jestem jedną z tych osób, którym "to nie przeszkadza/nie zauważają", czy może niektórzy mają jakąś paranoję? Sąd na Gotham w wydaniu Egmontu ma rzeczywiście jakąś lipną rozdzielczość, czy jak to nazwać, tutaj tego nie widzę.

 

anything