trawa

Autor Wątek: Egmont 2018  (Przeczytany 1090552 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kijanek

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 22, 2017, 08:13:53 am »
@ pokia
Mandra-gmont lub manz-mont.


Dużo, więcej, głośniej nie koniecznie dobrze.


Tak patrzę na to nasze poletko komiksowe i widzę te piękne łany komiksów, ale widzę też parę ognisk zapalnych, gdzie na uprawy może się przenieść.


Akurat Egmont kiedyś wyrósł na lidera, teraz powoli zaczyna odstawać od konkurencji. Rozumiem że mają sposobność na wydawanie większej ilości komiksów, jednak brak reakcji na pewne uszczerbki może odbić się echem na całej branży.

Offline donTomaszek

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 22, 2017, 08:17:22 am »
Moje kondolencje portfelom kalesoniarzy. Egmont konsekwentnie idzie w ilosc, zapominajac po drodze o jakosci.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline pokia

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 22, 2017, 08:22:14 am »
Ja wcale tego tak nie widzę. Egmont wydaje, a ludzie kupują.


Rozumiem, że w proporcjonalnie do SH, mamy mniej innych gatunków, ale i tak w liczbach E wydaje porównywalne ilości komiksów europejskich co konkurencja. Ja i nie więcej.

Offline rzem

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 22, 2017, 08:25:20 am »
Tu nie ma co zakładać bo to pewne jest. Nie dali "tom 2" i zrobili zamieszanie  :smile: W Marvel NOW i Rebirth też nie ma numerów tomów.

Dziękuję Wam bardzo. To mnie chyba właśnie wprowadziło w błąd - ten brak numeru.

Rzeczywiście komiks "kostiumowy" przoduje. Egmont eksploatuje temat, póki się nie przegrzał.
Ja biorę tylko Loane Sloane.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 22, 2017, 08:37:30 am »
Zwiększył segment SH ale reszty nie zmniejszył (chyba że Disney ale to z innych powodów) więc nie wiem o co chodzi  :smile: A tak jak teraz wychodzi Marvel NOW i Rebirth to powinno być już dawno a w PL tylko Egmont był w stanie to zrobić.

Frankofonów i tak wychodzi więcej  :smile:

Offline isteklistek

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 22, 2017, 08:54:18 am »
Bardzo fajny styczeń - 2 pewniaki i 2 do zastanowienia.

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 22, 2017, 08:56:11 am »

Mają być 4-5 na miesiąc.

Jesteś pewien ?
https://moviesroom.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=16705&catid=33&Itemid=215

Miesięcznie powinniśmy spodziewać się 5-6 pozycji od Marvela

Też zawsze wydawało mi się, że tutaj na forum pisałeś o tych 5-6. Także 5 minimum na miesiąc co oznacza 3 Marvel NOW + 2 klasyki. W, niektórych miesiącach pewnie dorzucą jako 6 tomik czwartego Marvel NOW

Jako kalesoniarz jestem ucieszony choć nigdy kalesonów nie nosiłem  :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Kijanek

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 22, 2017, 09:01:01 am »
Chyba lepiej jak by zmniejszyli ilość a poszli na jakość.
Najgorsze jest to że mam porozpoczynane serie i z jednej strony lubię mieć komplet, z drugiej boli to że dostaję półprodukt, tłumaczenia, druk. Zaczyna to coraz bardziej boleć.
Zablokowanie przez E. DC jest czymś co telepie mnie jako kolekcjonera.
Brak konkurencji w tym segmencie, pozwala na takie kwiatki jak dostajemy, gdyby mucha znowu zabrała się nawet za klasykę DC było by cudownie.

Offline radef

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 22, 2017, 09:01:53 am »
Miesięcznie powinniśmy spodziewać się 5-6 pozycji od Marvela
Z tego co kojarzę info o 5-6 było błędem, a w filmie z nagrania było słychać o 4-5 tytułach miesięcznie. Ale nie pamiętam już dokładnie całej sytuacji.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Feldkurat

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 22, 2017, 09:04:37 am »
Moje kondolencje portfelom kalesoniarzy. Egmont konsekwentnie idzie w ilosc, zapominajac po drodze o jakosci.

A to ktoś jeszcze kupuje wszystko jak leci? Pal licho portfel, ale doba ma tylko 24 godziny...

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 22, 2017, 09:07:39 am »
Jesteś pewien ?
https://moviesroom.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=16705&catid=33&Itemid=215

Miesięcznie powinniśmy spodziewać się 5-6 pozycji od Marvela

Też zawsze wydawało mi się, że tutaj na forum pisałeś o tych 5-6. Także 5 minimum na miesiąc co oznacza 3 Marvel NOW + 2 klasyki. W, niektórych miesiącach pewnie dorzucą jako 6 tomik czwartego Marvel NOW
Itachi jak zdawał relacje TXT pomylił i napisał 5-6 a później pojawił się zapis ze spotkania gdzie pada wyraźnie 4-5  :smile:

Kijanek

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 22, 2017, 09:09:59 am »
A to ktoś jeszcze kupuje wszystko jak leci? Pal licho portfel, ale doba ma tylko 24 godziny...


Miesięcznie nawet po promocjach komiksów wychodzi za 2000 PLN :smile:
Mało kogo stać by kupić jak leci :P
Głupie pytanie :biggrin:

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 22, 2017, 09:10:08 am »
Jestem pozytywnie zaskoczony, że drugi tom Black Hammer dostaniemy już w styczniu. Jeśli dobrze kojarzę dostajemy go ok. 2 tygodnie po premierze oryginału. Super wiadomość.

Feldkurat

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 22, 2017, 09:12:12 am »

Miesięcznie nawet po promocjach komiksów wychodzi za 2000 PLN :smile:
Mało kogo stać by kupić jak leci :P
Głupie pytanie :biggrin:

2 tys. miesięcznie za komiksy super-hero? Jak żeś to wyliczył?

Offline isteklistek

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 22, 2017, 09:18:36 am »
Chyba lepiej jak by zmniejszyli ilość a poszli na jakość.
Najgorsze jest to że mam porozpoczynane serie i z jednej strony lubię mieć komplet, z drugiej boli to że dostaję półprodukt, tłumaczenia, druk. Zaczyna to coraz bardziej boleć.
Zablokowanie przez E. DC jest czymś co telepie mnie jako kolekcjonera.
Brak konkurencji w tym segmencie, pozwala na takie kwiatki jak dostajemy, gdyby mucha znowu zabrała się nawet za klasykę DC było by cudownie.


Do tego jeszcze dochodzi dobór tytułów. Spider-Man i Czarna Kotka: Zło, które ludzie czynią - nie wiem, może to jest hit, a może po prostu rzucenie, aby ludzie przestali gadać  i można odhaczyć "chcecie Spider-mana, to wydajemy"

 

anything