Autor Wątek: Egmont 2018  (Przeczytany 1125362 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2970 dnia: Lipiec 10, 2018, 08:02:32 pm »
Zgadzam się z kolegą. JanT - ja też już nie łapię założeń Twoich postów. Czasami czepiasz się maleńkich spraw, oczekując nie wiadomo czego. Połowa zarzutów jakie głosili wyznawcy kbg toczyła się Twojego marudzenia :wink:

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2971 dnia: Lipiec 10, 2018, 08:35:48 pm »
Połowa zarzutów jakie głosili wyznawcy kbg toczyła się Twojego marudzenia :wink:
O narzekaniu jest tyle "Miejsce, gdzie praktycznie każda zapowiedź każdego wydawnictwa (przy czym Egmontu najbardziej) prędzej czy później jest zmieszana z błotem, bo za późno, za szybko, za drogo, za tanio, czemu tak, lepiej byłoby inaczej, a zupa była za słona."

Ja zapowiedzi jadę? Ja chwaliłem ostatnio Egmont za zapowiedzi, tempo, ceny  i formę wydania a narzekałem na jakość co nie jest wymienione  :smile: A ten mi z jakąś połową wyskakuje. Może podaj te zarzuty i moje posty pasujące do nich. Nie ma nic o narzekaniu na jakość w poście jak i w komentarzach. Bardziej Mkolkowe narzekanie na kolekcje pasuje  :biggrin:

Ja tam byłem i bym reagował jakby co (do bana przynajmniej  :biggrin: )

Tym dzisiejszym postem o wyciętych okładkach chciałem już zamknąć ten temat i nie wracać do tego. Tak będzie i trudno. Przez jakiś czas były wszystkie okładki a teraz dopiero zaczęli ciąć całkowicie.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2018, 08:58:11 pm wysłana przez JanT »

Offline clandestino

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2972 dnia: Lipiec 10, 2018, 09:21:53 pm »
To jest dalej temat o Egmoncie?
Jeśli tak - jestem w trakcie lektury nowego Daredevila i niestety, kolory się rozjeżdżają. Kiedy czytam ten komiks to czuję się, jakbym miał wadę wzroku. Czy cały nakład jest tak spaprany czy tylko jego część? Bo jeśli tylko część to wymienię sobie na egzemplarz bez wad.

Offline sum41

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2973 dnia: Lipiec 10, 2018, 09:23:25 pm »
Z tymi okladkami to lipa chociaz by dali jakies miniaturki na jednej stronie jak w Wkkm.


W komiksach od Marvela tez robia taka lipe?


To moze niech wydaja komiksy bez okladki bedzie taniej, pierwszy raz mnie tak wkurzyli bo Dc akurat w wiekszosci ma super okladki i rysownikow.
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2974 dnia: Lipiec 10, 2018, 09:29:52 pm »
Czy Ty nie ogarniasz tego
No na jakość marudziłem sporo ale napisałeś jakby chodziło o coś innego.  Nie zaczynajmy i w tym temacie a zawsze też możesz na PW napisać z takimi rzeczami.

jestem w trakcie lektury nowego Daredevila i niestety, kolory się rozjeżdżają.
Może to nie cały nakład ale nikt nie napisał że ma dobrze.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2018, 07:59:31 am wysłana przez JanT »

Offline xanar

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2975 dnia: Lipiec 10, 2018, 10:17:36 pm »
Też nie przypominam sobie żeby ktoś napisał, że ma wszystko ok z Daredevilem, także wniosek nasuwa się sam.


Offline Koro

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2976 dnia: Lipiec 11, 2018, 10:29:42 am »
Tak - i wszystkie te komiksy niby czyta. Chciałbym go zobaczyć tak czytającego te kupy komiksów  :roll:

Offline bambule

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2977 dnia: Lipiec 11, 2018, 11:11:23 am »
Chyba o te strony chodziło
udało się zdobyć zdjęcia, (nie ja robiłem zdjęcia, ale to moje egzemplarze)

Tak dla przykładu to zdjęcia z prawdziwym przesunięciem

Odnośnie Twojej odpowiedzi, i znając to forum, tak jestem w stanie uwierzyć że możesz pisać o błędach których sam nie wyłapałeś - (przykłady g-burzy o pozycje których osoby nie miały w rękach a się rozpisywały: Hugo, Szoki, Mroczna sprawiedliwość, KiK.)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2018, 11:20:37 am wysłana przez bambule »

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2978 dnia: Lipiec 11, 2018, 11:50:11 am »
No i masz to samo co wszyscy panie na urlopie.



O tym nawet Antari pisał że masakra  :smile:

Przykład z dołu na pewno gorszy.

Czyli kolega co chciał reklamować to raczej nie ma po co i może na tym zakończmy bo tylko o to chodziło.

A w tym czasie i tak:

-przyczepili mi się awatarów
-przeczepili mi się ilości kupowanych komiksów
-przeczepili mi się że nie kupuję komiksów a błędy kopiuję z FB
-od kłamców wyzwali

I to ja się czepiam o pierdoły i robię syf na forum  :lol:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2018, 11:58:34 am wysłana przez JanT »

Offline jeanvanhamme

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2979 dnia: Lipiec 11, 2018, 11:59:53 am »
Panowie, trochę profesjonalizmu.

Prezentowane przez bambule zdjęcia zawierają karygodny błąd drukarski wynikły ze złego spasowania. Przesunięcie to błąd złego nałożenia wszystkich blach, a pasowanie to błąd jednej lub kilku względem siebie. W US wycofaliby cały nakład. Moim zdaniem to nieakceptowalne, by tolerować taką jakość i wydawca powinien to reklamować.
A prywatnie to najbardziej wkurzający błąd w komiksie, jaki sobie wyobrażam.
Z mojej wiedzy wynika, że dotyczy całego nakładu, bo naświetlanie blach wykonuje się raz, chyba, że ktoś jurnął się w połowie nakładu i poprawił, ale szczerze wątpię. Na pewno nie jest błąd mechaniczny, coś jak odstępstwa od oryginału przy powielaniu (z każdym egzemplarzem większe). To błąd pasera.

A od JanT proszę się odjebować, to jeden z bardziej ogarniętych użytkowników forum, zawsze rzeczowy i życzliwy.

Offline bambule

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2980 dnia: Lipiec 11, 2018, 12:20:16 pm »

No i masz to samo co wszyscy panie na urlopie.



O tym nawet Antari pisał że masakra  :smile:

Przykład z dołu na pewno gorszy.

Czyli kolega co chciał reklamować to raczej nie ma po co i może na tym zakończmy bo tylko o to chodziło.

A w tym czasie i tak:

-przyczepili mi się awatarów
-przeczepili mi się ilości kupowanych komiksów
-przeczepili mi się że nie kupuję komiksów a błędy kopiuję z FB
-od kłamców wyzwali

I to ja się czepiam o pierdoły i robię syf na forum  :lol:
przesunięcia koloru i niedociagniecia ranek sa w całym komiksie tak nawiasem mówiąc, nie tylko ta strona.
Najważniejsze pytanie jak jest to w oryginale nie mówię o wersji elektronicznej.
Jak co to Janie przepraszam za nazwanie Cie kłamcą.

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2981 dnia: Lipiec 11, 2018, 12:22:58 pm »
Mam okazję kupić w całkiem przyzwoitej cenie całość "The Goon". To jest komiks od Dark Horse które w Polsce chyba tylko Egmont wydaję. Czy wg. was jest szansa, że Egmont to wyda w ciągu najbliższych dwóch lat?

Offline absolutnie

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2982 dnia: Lipiec 11, 2018, 12:26:21 pm »
Mam okazję kupić w całkiem przyzwoitej cenie całość "The Goon". To jest komiks od Dark Horse które w Polsce chyba tylko Egmont wydaję. Czy wg. was jest szansa, że Egmont to wyda w ciągu najbliższych dwóch lat?


Raczej nie.
Wydawał to Taurus. Porzucił serię.
Ktoś kiedyś - dawno temu - mówił, że nie ma tego w planach.
Imaginary enemies are not hard to conjure into being.

Offline Itachi

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2983 dnia: Lipiec 11, 2018, 12:27:51 pm »
A od JanT proszę się odjebować, to jeden z bardziej ogarniętych użytkowników forum, zawsze rzeczowy i życzliwy.
Weź sobie te słowa do serca przy okazji.

Offline xanar

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2984 dnia: Lipiec 11, 2018, 12:38:24 pm »
dla porównania wersja elektroniczna