trawa

Autor Wątek: Egmont 2018  (Przeczytany 1126323 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marvelek

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2685 dnia: Czerwiec 26, 2018, 09:52:09 pm »
Jakby się klasyki sprzedawały to by Egmont wydawał.


Wszystko zależy co się wydaje i w jakiej ilości. Gdyby wydawali klasycznego Spider-Mana od samego początku, to po pierwszym zachwycie pewnie gdzieś przy 3 tomie sprzedaż by spadła. Ramotki są fajne, ale jak jest ich za dużo zaczynają nudzić. Natmiast DD Millera, Chichestera i DeMatteisa miałby wielu odbiorców. Miller to nie ramotka. To jest perła i mam nadzieję, że z tej perły nie zrezygnują.

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2686 dnia: Czerwiec 26, 2018, 10:01:40 pm »
Gdyby wydawali klasycznego Spider-Mana
Ale wydają Ultimate bo się lepiej sprzeda  :smile:

Miller to nie ramotka. To jest perła i mam nadzieję, że z tej perły nie zrezygnują.
Po to sięgną też nie tylko "Marvelki" jak po Elektrę Assassin. Po tych wpisach o Bagniaku jeszcze zrezygnują  :biggrin:

Offline dziku77

  • Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 270
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystk
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2687 dnia: Czerwiec 26, 2018, 10:27:00 pm »
Jak oceniacie Spiderman Ultimate? Waham się z zakupem, bo choć bardzo lubię Pitera, to sam świat Ultimate mnie do końca nie przekonuje.

Offline Itachi

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2688 dnia: Czerwiec 26, 2018, 10:30:20 pm »
Polecam! W wątku o Spider-Manie masz moją recenzję.

Offline bambule

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2689 dnia: Czerwiec 26, 2018, 10:30:38 pm »
Ale wydają Ultimate bo się lepiej sprzeda
Skąd ta pewność?

Jak oceniacie Spiderman Ultimate? Waham się z zakupem, bo choć bardzo lubię Pitera, to sam świat Ultimate mnie do końca nie przekonuje.
Infantylne trochę, trochę zaczyna trącać myszką i w sumie na sentymencie leci.
Generalnie fajnie się zapoznać, ale mieć w głowie że dla nastolatków pisane na początku wieku.

Offline mappy

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2690 dnia: Czerwiec 26, 2018, 10:46:34 pm »
No i można jeszcze dodać, że tego jest ile? 12, 13 tomów?

JanT

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2691 dnia: Czerwiec 26, 2018, 10:49:35 pm »
Skąd ta pewność?
Bo wydają  :biggrin: Jak trwa Ultimate (a to będą lata) to raczej innego pająka nie dostaniesz w Klasyce.
Klasyka się słabo sprzedaje więc jej nie wydają.

Jak oceniacie Spiderman Ultimate? Waham się z zakupem, bo choć bardzo lubię Pitera, to sam świat Ultimate mnie do końca nie przekonuje.
Daj szansę. Z nastolatkami i tak Runaways lepsze (jakby co  :smile: )

No i można jeszcze dodać, że tego jest ile? 12, 13 tomów?
Jakoś tak bo nie wiadomo co zrobią z tym omnibusem. Potem też może być jeszcze kilka tomów Milesa  :smile:

Offline tysonek

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2692 dnia: Czerwiec 27, 2018, 08:53:28 am »
Jak oceniacie Spiderman Ultimate? Waham się z zakupem, bo choć bardzo lubię Pitera, to sam świat Ultimate mnie do końca nie przekonuje.
Jak lubisz Spidera to bierz śmiało i nie słuchaj jakichś malkontentów :)

Offline SawiK

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2693 dnia: Czerwiec 27, 2018, 08:55:50 am »
Ja tez kupilem Ultimate Spider-man. Mimo ze czytajac ta serię jeszcze od Tm-Semic tz FunMedia bylem mega rozczarowany. Kupilem go glownie z ciekawosci jak sie rozwinie akcja po urwaniu jej za pierwszym ukazywaniu. Jak okaze sie ze takie wydanie bedzie bardziej wciagajace to dam szanse i kupie jeszcze kilka nastepnych tomów.

Offline Jaxx

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2694 dnia: Czerwiec 27, 2018, 11:41:32 am »
"Invincible" Kirkmana. Seria, którą tutaj wielu z nadzieją wypatrywało i wychwalało. Czy ktoś może naświetlić, dlaczego ta seria jest taka wybitna, co sprawia, że warto ją brać? Zakładam, że to nie typowe superhero (wówczas chyba nie byłoby o to takiego szumu), więc co ją odróżnia od Marvela/DC? Opis pierwszego tomu jakoś nie wzbudza wielkiego zachwytu i nie obiecuje przełomów. Pytam, bo w erze redukowania zakupów i ograniczania nowych serii ten tytuł wylądował u mnie na marginesie i szczerze zastanawiam się, czy w to wchodzić. Tomy tanie nie są, dodatkowo będzie ich bodajże 12 (jeżeli dobrze odczytuję, że Egmont wydaje je w postaci Ultimate Collection), więc przed zakupem chciałbym zasięgnąć nieco języka (a ponieważ to dzięki forum sięgnąłem po genialnego Skalpa, Cromwell Stone, Sagę i kilka innych perełek, to liczę, że i tym razem się nie zawiodę :) ). 

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2695 dnia: Czerwiec 27, 2018, 11:47:35 am »
W "Invincible" te wielkie zmiany jakie zapowiadana są przez Marvel/DC co każdy event są na stałe, a nie tymczasowe, to jest jedna z tych rzeczy, która odróżnia tą serię od tego co na wielka dwójka serwuje. I tak bohater zaczyna w liceum, by ostatecznie dorosnąć i mieć rodzinę.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 27, 2018, 11:52:54 am wysłana przez mkolek81 »

Offline robbirob

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2696 dnia: Czerwiec 27, 2018, 11:53:48 am »
W "Invincible" te wielkie zmiany jakie zapowiadana są przez Marvel/DC co każdy event są na stałe, a nie tymczasowe, to jest jedna z tych rzeczy, która odróżnia tą serię od tego co na wielka dwójka serwuje. I tak bohater zaczyna w liceum, by ostatecznie dorosnąć i mieć rodzinę.
Mnie tym nie przekonałeś :)
A, tak jak Jaxx, ogromnie jestem ciekaw tego komiksu. Może ktoś jeszcze coś dorzuci od siebie?

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2697 dnia: Czerwiec 27, 2018, 11:56:44 am »
Nie chce wchodzi w spoilery i też nie mam dziś czasu na dłuższe pogadanki. I to była tylko szybka odpowiedź do pytania "co ją odróżnia od Marvela/DC"

Offline donTomaszek

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2698 dnia: Czerwiec 27, 2018, 12:12:35 pm »
Ostatnio kolega pozyczyl mi Invincible Ultimate Collection Vol.1 i kurde... czytalo sie wybornie. W serie wchodzil raczej nie bede, bo za duzo tego jest, jednakze lektura ww byla bardzo wciagajaca i swieza. Troche pastiszu wielkiej dwojki, troche masakry, troche teen drama, troche tajemnicy, czyli niby nic oryginalnego i odkrywczego, ale ten miks wyszedl bardzo zacnie i czytalo sie rewelacyjnie.   
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Dariusz_Notariusz

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2699 dnia: Czerwiec 27, 2018, 12:31:37 pm »
A Egmont informował jakim tempem będzie wydawał Ultimate Spider-Man i Invencible?
Po radach kolegów z forum kupiłem Spidermana i mi przypasował bardzo. Invencible również zakupię.

 

anything