Autor Wątek: Egmont 2018  (Przeczytany 1124057 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sum41

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2010 dnia: Maj 18, 2018, 04:14:13 pm »
Kiedyś na YT były filmiki gdzie  ludzie niszczyli komiksy bo ich tak wkurzyły wiec jak komuś nie pasi niech sprzeda na makulaturę ale zapewne tak nikt nie zrobi ...
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline Murazor

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2011 dnia: Maj 18, 2018, 04:18:56 pm »
Oczywiście, że nie, bo nie jest bezwartościowy, ale jest kompletnie nie trafiony jako prezent dla "hardcorowych fanów". I o to tutaj chodzi, przynajmniej mnie.

Offline misiokles

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2012 dnia: Maj 18, 2018, 04:33:04 pm »
A tak z ciekawości - a gdyby to był np. komiksowy kalendarz na 2018 od Egmontu - byłby to trafiony prezent czy nie?

Offline mibartek

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2013 dnia: Maj 18, 2018, 04:34:41 pm »
A tak z ciekawości - a gdyby to był np. komiksowy kalendarz na 2018 od Egmontu - byłby to trafiony prezent czy nie?

nie no przecież pół jest bezużyteczne i to co najmniej tak jakbyś zaoferował komuś w prezencie w połowie wyżutą gumę balonową  :lol:

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2014 dnia: Maj 18, 2018, 04:36:30 pm »
Bagniak za darmo, albo śmierć!!!

Offline Murazor

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2015 dnia: Maj 18, 2018, 04:40:25 pm »
A tak z ciekawości - a gdyby to był np. komiksowy kalendarz na 2018 od Egmontu - byłby to trafiony prezent czy nie?
Też nie dla mnie i też bym go komuś oddał, nie wieszam kalendarzy w domu, ale nie czułbym, że jest to prezent z kosza.
Bagniak za darmo, albo śmierć!!!
Prezent nie musi być drogi, musi być trafiony, żeby sprawił radość. A angielska wersja komiksu, który ma błąd nie jest trafiona.

Nie liczyłem na 'jedynki' Vertigo, liczyłem na katalog, który ma być online w poniedziałek. Prezent z okazji festiwali.

Offline mibartek

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2016 dnia: Maj 18, 2018, 04:48:36 pm »
Ch... dostaniemy. Wiedziałem od początku, że nie ma opcja żeby ta kobyła od Vertigo była za darmo.


no ale na festiwalach jest właśnie teraz za darmo także to raczej nie jest ten problem

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2017 dnia: Maj 18, 2018, 05:27:41 pm »
  Poważnie, rozdał Egmont za darmo komiks którego nie mógł sprzedać. Nie kosztowało to nikogo z obdarowanych absolutnie nic, można sobie komiks zostawić albo komuś oddać, wyrzucić na śmietnik lub zrobić składany samolocik. Ale nie, niektórzy poczuli się urażeni jakby batalion czetników pohańbił ich siostry i matki. Gratis może okazać się komuś absolutnie zbędny, jasna sprawa i nie ma żadnego problemu, ale jasno było określone od początku, że to będzie drobna niespodzianka i Egmont nie kręcił tu żadnego hajpu, tylko sami użytkownicy się wzajemnie nakręcali opowieściami o El Dorado czekającym na allegro. Mi osobiście na miejscu tego pana/pani którzy wymyślili żeby rozesłać Kajka za darmo również nigdy na myśl by nie przyszło, że ktoś się może obrazić.   
     Z drugiej strony czytając tutaj posty ludzi mających problem z tym, że Ongrys kiedyś rozdał komiks za darmo którego wszyscy nie dostali, że Lain wydaje limitowane edycje które są limitowane, że Hellboy kosztujący niecałe 50 złotych nie ma jakości Library Edition za 40 dolarów, że komiksów Sideca nie kupuje się na premierę tylko czeka na przecenę 90%, że jak w sklepie internetowym pomylą ceny i zapłaci się 1/5 ceny okładkowej to wszystko jest ok i jest się "czystym jako ta lelija" to nie powinno nikogo to dziwić. Niektórzy ludzie mają toksyczne osobowości w..."fiute".   
     Natomiast zgodzę się z tym katalogiem. Powinni go dorzucić, też go oczekiwałem (tym bardziej że wysyłki były Pocztą Polską więc ryzyko że przypadkiem dojdą przed targami było zerowe)
« Ostatnia zmiana: Maj 18, 2018, 05:48:16 pm wysłana przez SkandalistaLarryFlynt »

Offline parsom

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2018 dnia: Maj 18, 2018, 05:32:24 pm »
  Mi osobiście na miejscu tego pana/pani którzy wymyślili żeby rozesłać Kajka za darmo również nigdy na myśl by nie przyszło, że ktoś się może obrazić.   
Bo wbrew temu co się powszechnie sądzi - promować to trzeba umieć.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline LordDisneyland

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2019 dnia: Maj 18, 2018, 05:37:35 pm »
A to zdaje się skrzyneczka niewymiarowa?
Skrzyneczka ok, tylko doręczyciel pipa.
I żeby było jasne- mi prezent się podoba- ot, tak ciekawostka do kolekcji. Fajnie, że jest.

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2020 dnia: Maj 18, 2018, 05:40:05 pm »
Jasna sprawa, nie mówię że nie. Ale też uważasz że zostałeś obrażony w tym przypadku?

Offline LordDisneyland

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2021 dnia: Maj 18, 2018, 05:56:07 pm »
@SLFlynt-
Nie. Nie czuję się obrażony. Ja zresztą niczego wielkiego nie oczekiwałem i mocno się dziwiłem fantastycznym nieco oczekiwaniom na forum.

Ale za to na pocztę- obrażonym jest jak najbardziej :) i jak tylko zobaczę pocztowy budynek, to będę przechodził na drugą stronę ulicy.

Musiał się listonosz zmienić, dotychczasowy wiedział, że pracuję w domu i zawsze wpadał ze wszystkimi przesyłkami. I to mnie na chwilę obecną martwi najbardziej.

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2022 dnia: Maj 18, 2018, 05:58:04 pm »
To nie było pytanie do Ciebie tylko do gościa powyżej.

Offline parsom

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2023 dnia: Maj 18, 2018, 06:04:21 pm »
No, ten gość powyżej teraz czuje się obrażony.
A za komiks nie - bo nie dostałem. Ale akcja jest jak najbardziej obraźliwa (a raczej - sposób jej realizacji). To jak zaproponować gościom cukierni ciastko na zasadzie - tacy z was super klienci, macie ciastko za darmo. Dobre? Bo wiecie, trochę przypalone było, to i tak byśmy nie sprzedali.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #2024 dnia: Maj 18, 2018, 06:13:04 pm »
Pierwszy raz chyba na tym forum nie wiem co odpowiedzieć.

 

anything