trawa

Autor Wątek: Egmont 2018  (Przeczytany 1108110 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mkolek81

  • Gość
Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1965 dnia: Maj 18, 2018, 01:17:38 pm »
może tłumacz źle zrozumiał kontekst a nie literówka :biggrin:
Raczej DTP zawaliło sprawę niż tłumacz, albo ktoś z tego działu miał zarąbiste poczucie humoru.

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1966 dnia: Maj 18, 2018, 01:20:11 pm »
  Słyszeliście Egmoncie i Gildio, czyta pani pani Magdalenko. Nie rozdawać nic następnym razem, cicho siedzieć. Nakręciliście hajp poprzez kilku nakręconych czytelników co się spodziewali, że za darmo będziecie bagniaka rozdawać. Ten komiks to skandal, granda, splunięcie w twarz czytelnikowi i spisek. Zapewne "ICH" a kto wie czy nie samych Ż...

Offline maaagdalenka

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1967 dnia: Maj 18, 2018, 01:22:23 pm »
  Słyszeliście Egmoncie i Gildio, czyta pani pani Magdalenko. Nie rozdawać nic następnym razem, cicho siedzieć. Nakręciliście hajp poprzez kilku nakręconych czytelników co się spodziewali, że za darmo będziecie bagniaka rozdawać. Ten komiks to skandal, granda, splunięcie w twarz czytelnikowi i spisek. Zapewne "ICH" a kto wie czy nie samych Ż...


To nie akcja sklepu, ja nic nie wiem, ale chętnie przygarnę ;)

Offline mibartek

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1968 dnia: Maj 18, 2018, 01:25:23 pm »
jak ktoś z obdarowanych ma zamiar wyrzucać to ja chętnie przygarnę takie cudo :biggrin:

Offline LucasCorso

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1969 dnia: Maj 18, 2018, 01:26:41 pm »
@SkandalistaLarryFlynt
Chciałbym zobaczyć co wkładasz ludziom do szlachetnej paczki?

Klocki Lego z ludzikami bez główek? Dziurawe koce?
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline mibartek

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1970 dnia: Maj 18, 2018, 01:28:04 pm »
@SkandalistaLarryFlynt
Chciałbym zobaczyć co wkładasz ludziom do szlachetnej paczki?

Klocki Lego z ludzikami bez główek? Dziurawe koce?


demonizujecie conajmniej jakby komiks przyszedł sama okładka i w środku białe kartki.
bardziej mógłbyś zapytać:
"Klocki lego z przetartym kolorem na jednym klocku? Koce z zasiągniętą jedną nitką?"

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1971 dnia: Maj 18, 2018, 01:30:28 pm »
Na szczęście widzę nie pani jedna wykazała się zdrowym rozsądkiem.

Łamignata z fiutem im włożę w tym roku.

Offline LucasCorso

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1972 dnia: Maj 18, 2018, 01:33:45 pm »
@mibartek
Skoro tak, to czemu Egmont to wycofał? Przez jedną nitkę?

A może specjalnie wycofali?

"Słuchajcie. Nie sprzedajemy tego. To jest super. Damy to ludziom z gildii, a do sklepów wydrukujemy jeszcze jedno. CO tam kasa, liczą się zadowoleni forumowicze"

Jakby od razu drukowali więcej z przeznaczeniem dla forum, a potem zauważyli błąd i dali mimo to - spoko.

Ale jak w momencie odkrycia braków nakręcają super prezent dla najbardziej "hardkorowych" użytkowników forum, żeby się nie zmarnowało, to sorry...



Łamignata z fiutem im włożę w tym roku.


Najbardziej krępujący wpis roku...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline maaagdalenka

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1973 dnia: Maj 18, 2018, 01:35:24 pm »
Ja bym to traktowała raczej jako forma gratki z zabawnym błędem... ale co ja tam wiem ;)

Offline Bartek Gawron

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1974 dnia: Maj 18, 2018, 01:36:15 pm »
Zalozenie bylo takie, ze ten wadliwy album to niszowa ciekawostka, ktora z definicji "niszowosci" docenic moze jedynie waskie grono osob, a ktorej z wiadomych wzgledow nie mozna kupic. A gdzie indziej mozna szukac potencjalnych jej admiratorow, jesli nie tutaj, na forum? Z powyzszych wypowiedzi wynika jedank to, iz przedmiotowa ciekawosta okazala sie jednak bardziej niszowa, niż poczatkowo zakładano. Lecz niezadowoleni zawsze przeciez moga skierowac ja ku jej pierwotnemu przeznaczeniu, dokonujac na niej wlasnorecznie aktu zmielenia. Ew. mozna przekazac ja dalej komus innemu, np. pierwszemu napotkanemu na ulicy czlowiekowi. I problem z głowy.
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline Antari

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1975 dnia: Maj 18, 2018, 01:38:28 pm »
Wszystko wina JanaT, że nas nakręcił na ten katalog Vertigo. ;)

Offline SkandalistaLarryFlynt

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1976 dnia: Maj 18, 2018, 01:41:53 pm »
Najbardziej krępującym wpisem roku jest jakieś pierdalamento o ludzikach lego wyciągnięte zupełnie z czapy i żałosne próby zdyskredytowania wpisów na forum dokonywanych przez innych czytelników z powodu śmiesznej zazdrości.

Offline LucasCorso

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1977 dnia: Maj 18, 2018, 01:44:36 pm »
Zazdrości czego?
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline Ryba2111

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1978 dnia: Maj 18, 2018, 01:51:52 pm »
No dupsko pęka, bo nie dostałeś tej super gratki kolekcjonerskiej xD To forum nie przestaje zaskakiwać.


Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline LucasCorso

Odp: Egmont 2018
« Odpowiedź #1979 dnia: Maj 18, 2018, 01:53:36 pm »
Ależ Pan Wojciech zaszczycił mnie mailem wtedy. I ciekawie sobie pokonwersowaliśmy... Chociaż na ostatniego maila już nie odpisał...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...