Autor Wątek: Ultimate Comics  (Przeczytany 42695 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kas1

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #150 dnia: Styczeń 16, 2018, 10:38:17 am »
Pojawił się pierwszy tom Riverdale. Wydawca uczy się na błędach czy jest to dalej robione metodą chałupniczą?

JanT

  • Gość
Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #151 dnia: Styczeń 16, 2018, 11:22:29 am »
Wygląda na pewno znacznie lepiej:





Ja czekam jak ktoś sprawdzi tłumaczenie  :smile:

To ten sam format co Archie? Na gildii za 40 zł po rabatach to sporo.
 

Offline Komiksowiec

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #152 dnia: Marzec 03, 2018, 05:18:30 pm »
Pojawił się pierwszy tom Riverdale. Wydawca uczy się na błędach czy jest to dalej robione metodą chałupniczą?


Tutaj chyba jest najrzetelniejsza odpowiedź:

Offline radef

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #153 dnia: Marzec 03, 2018, 05:27:04 pm »
Tylko że Riverdale to komiks bardzo średni, a na dodatek jest to spin-of serialu "Riverdale", więc jest to tylko publikacja przeznaczona dla fanów serialu.
Szkoda że bardzo dobry komiks Ultimate Comics wydało fatalnie, a średni bardzo dobrze. Zrazili i serialomaniaków, i komiksomaniaków, nie wróżę im sukcesu.
Ponoć w planach mają m.in. wydać  świetnego "Jugheada" (chyba najlepszy komiks z nowego Archiego). Ciekawe jak będzie wyglądało z tłumaczeniem, ponieważ jest to komiks dość trudny do tłumaczenia m.in. przez sporo nawiązań do klasycznych historii z Archiem.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline sum41

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #154 dnia: Marzec 03, 2018, 08:11:41 pm »
Ciekawe jak im poszedł Star Trek  :neutral:
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

JanT

  • Gość
Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #155 dnia: Marzec 09, 2018, 02:31:57 pm »
Recenzja Star Trek https://betoniarka.net/star-trek-tom-pierwszy-recenzja/ piszą że OK.
Ktoś nie wie czy te zapowiedzi nowych serii to te od Archiego czy co innego?

mkolek81

  • Gość
Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #156 dnia: Marzec 13, 2018, 07:03:40 am »
Ze strony wydawcy

Cytuj
STAŁO SIĘ! Archie Tom Pierwszy - Wydanie drugie już w przedsprzedaży!
Nowe - POPRAWIONE - wydanie Archiego będzie miało 192 strony! Spodziewajcie się ponad 30 stron NOWYCH materiałów!
Zapraszamy do zakupu już TERAZ :smile: http://ultimatecomics.pl/Archie-T1-Wydanie-2-p70

JanT

  • Gość
Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #157 dnia: Marzec 13, 2018, 07:42:59 am »
Format też już "normalny"  :smile: 192 str za 50 zł
To coś czuję że mogą się mieć całkiem dobrze na rynku z takimi tytułami.

Offline Gazza

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #158 dnia: Marzec 13, 2018, 04:28:59 pm »
Sam zakupię córce jeśli wyeliminowali błędy pierwszego wydania. 😀

Offline Szekak

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #159 dnia: Marzec 14, 2018, 10:15:40 am »
Ja bym kupił jeśli by się pojawiły z bardzo dobrym rabatem, za dużo dobra na rynku... :)

Offline Eragon

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #160 dnia: Kwiecień 25, 2018, 02:08:22 pm »
W końcu się skusiłem na to drugie wydanie Archiego. Trochę się wahałem, ale skoro Riverdale jak i ST mają pozytywne opinie(w sensie tłumaczenia) to w sumie czemu nie i tak długo czekałem na tego Archiego(od czasu jak ekhm Fanta zapowiedziała heh). W piątek pewnie paczka będzie w moich rekach, ale raczej nie będzie na co narzekać. ;)
Do usłyszenia! Elo!(w nowej wersji na szczęście jest już ,,Cześć'', co widać na przykładowej planszy ;) )
Fan ,,majtek na głowie''. :D

Kleszcz

  • Gość
Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #161 dnia: Maj 02, 2018, 03:39:50 pm »

Przeczytałem nowe wydanie Archiego. Tym razem Ultimate Comics się dobrze spisało :-)
https://komiksykleszcza.wordpress.com/2018/05/02/archie-tom-pierwszy-recenzja/

Offline wonaps

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #162 dnia: Maj 21, 2018, 09:52:19 pm »
w zakładce na stronie wydawnictwa jest "Planujemy w każdym miesiącu dostarczać Wam nowe tytuły." Więc czy ktoś coś wie o kolejnych tomach?;)

Offline Szekak

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #163 dnia: Sierpień 08, 2018, 10:58:24 am »
Uwaga na kupowanie bezpośrednio od wydawcy drogą wysyłkową - pakują jedynie komiksy w folię bombelkową, więc ryzyko uszkodzeń bardzo duże. Nie wiem jak z reklamacjami bo u mnie akurat przyszły w przyzwoitym stanie.

Offline Szekak

Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #164 dnia: Wrzesień 06, 2018, 09:16:19 pm »
fb:
Cytuj
W związku z pojawiającymi się pytaniami o kolejne publikacje Wydawnictwo Ultimate Comics informujemy, że w 2018 roku nie planujemy wydawać dalszych komiksów.Kolejne tytuły w naszej ofercie pojawia się najprędzej w pierwszym kwartale 2019 roku.
Z tego co pamiętam, to zapowiadali, że co miesiąc jakiś komiks będzie wychodził. Taka namiastka Fantasmagorii widzę. Zamiast wydawać Archiego to zaczęli dawać Star Trek czy Riversdale i to w ograniczonej dystrybucji. Janusze biznesu.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2018, 09:48:55 pm wysłana przez Szekak »