Autor Wątek: Ultimate Comics  (Przeczytany 18892 razy)

Offline JanT

• Asesor
Odp: Ultimate Comics
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 15, 2017, 02:22:43 pm »
45 PLN za komiks w miękkiej okładce który ma 112 stron to trochę zbójnicka cena.
Serio?  :smile: Chyba jak porównujesz z Marvelem NOW i Rebirth. Cena bardzo fajna  :smile:

Offline Ryba2111

• Pisarz bracki
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 15, 2017, 02:22:58 pm »
Ja tam jestem bogaty i dla mnie to jak za darmo.

Znajdziecie mnie również na Avalon MarvelComics.pl
http://www.marvelcomics.pl/publicism/list/type/other

Offline Dariusz_Notariusz

• Czeladnik
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 15, 2017, 02:23:58 pm »
Serio?  :smile: Chyba jak porównujesz z Marvelem NOW i Rebirth. Cena bardzo fajna  :smile:

Porównuje z komiksami z Non-Stop Comics. A Marvel NOW i Rebirth ma tylko 5 PLN niższą cenę okładkową. Dodatkowo możesz kupić je zawsze za minimum 70% okładkowej. Tu nie wiemy czy będą zniżki.
Też nie narzekam na swoją sytuację finansową, ale uważam, że 45 PLN za komiks w miękkiej okładce to jest o 10 PLN minimum za dużo. Jeśli się na to zgodzimy to za chwilę będziemy dostawać coraz mniej za większą cenę. Trzeba zachować zdrowy rozsądek i nie podchodzić do zakupów jak do nałogu. No, ale i tak każdy zrobi po swojemu. Jak będzie można kupić na Bonito czy na Gildii pozycje od Ultimate Comics za 70% okładkowej to cena będzie adekwatna do produktu. Moim zdaniem. Za okładkową nie opłaca się tego kupić. Moim zdaniem.
Eaglesmoss sprzedaje tylko o 5 PLN więcej komiksy Star Trek, w twardej oprawie, o większej zawartości. Po angielsku.
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2017, 02:28:59 pm wysłana przez Dariusz_Notariusz »

Offline brzon

• Kawaler Bractwa Św. Jerzego
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 15, 2017, 02:25:31 pm »
Ten Star Trek to cudowna wiadomość. Jedno z moich marzeń komiksowych się właśnie spełnia :biggrin:
Może ktoś podać namiar na wydanie oryginalne, która to seria, wydawnictwo?
Czekam aktualnie na zamówione tomy kolekcji Star Trek z Eaglemossa, ciekawe czy to też tam będzie?

Offline JanT

• Asesor
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 15, 2017, 02:28:23 pm »
Porównuje z komiksami z Non-Stop Comics.
No jak porównujesz z najtańszymi to drożej o 5 zł  :smile: Tu mogą być większe rabaty i wyjdzie na to samo.
A Alieny od Scream, a Image od Taurus?, a Planeta Komiksu?
Nawet 50 zl to byłaby OK cena. Ale jeszcze nie wiemy jak to będzie wyglądać (druk/edycja/tłumaczenie)

Jak będzie można kupić na Bonito czy na Gildii pozycje od Ultimate Comics za 70% okładkowej to cena będzie adekwatna do produktu.
:biggrin:
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2017, 02:32:12 pm wysłana przez JanT »

• Czeladnik
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 15, 2017, 02:31:38 pm »
Jak będzie ten komiks tak dobry jak ten Aliens od Scream to mogę zapłacić nawet 60 PLN. Nie o to chodzi. Ten komiks nie będzie tak dobry. I nie zachęca ceną. No, ale jak będą zniżki to cena zrobi się adekwatna.

Online arczi_ancymon

• Szafarz bracki
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 15, 2017, 02:34:42 pm »
Tytuły nie dla mnie, ale plus dla UC za obnażenie kolejnej żenady (przestępstwa?) wydawnictwa na F.

• Czeladnik
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 15, 2017, 02:36:10 pm »
Tytuły nie dla mnie, ale plus dla UC za obnażenie kolejnej żenady (przestępstwa?) wydawnictwa na F.

Budowanie piramidy finansowej jest przestępstwem. Kłamanie w celu wyłudzenia pieniędzy również. Właściciel powinien trafić do więzienia.

Offline JanT

• Asesor
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 15, 2017, 02:37:40 pm »
To jest ten Star Trek na podstawie pierwszego serialu i to całkiem fajne jest. To biorę Star Trek i Archiego  :smile:
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2017, 02:42:01 pm wysłana przez JanT »

• Czeladnik
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 15, 2017, 02:38:21 pm »
To jest ten Star Trek na podstawie pierwszego serialu i to całkiem fajne jest. To biorę Start Trek i Archiego  :smile:

A na ile tomów jest spodziewana ta historia ze Star Trek?

Offline pitt

• Młodszy Terminator
  • **
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 15, 2017, 02:40:55 pm »
Raczej filmu, sadzac po aktorach (podobiznach aktorow) na okladce.
JanT dobrze mówi, bo to komiks o tym jak bohaterowie Star Treka z nowych filmów odgrywają odcinki seriali ze Star Trek TOS. ;)
Mam 1 tom na comixology, nawet podtytuły mają taką samą nazwy jak klasyczne odcinki z Shatnerem i spółką (Where No Man Has Gone Before i Galileo Seven).

Offline JanT

• Asesor
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 15, 2017, 02:41:29 pm »
A na ile tomów jest spodziewana ta historia ze Star Trek?
13

Offline buczanova

• Kawaler Bractwa Św. Jerzego
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 15, 2017, 02:42:10 pm »
Ktoś może powiedzieć coś więcej o tym "Riverdale"? Archiego znam i wiem, że to świetna lektura, ale ten drugi tytuł mnie zaskoczył.
"You know, most great indie things you love will eventually go mainstream, but that's no reason to quit loving them."

Offline peta18

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 15, 2017, 02:46:39 pm »
JanT dobrze mówi, bo to komiks o tym jak bohaterowie Star Treka z nowych filmów odgrywają odcinki seriali ze Star Trek TOS. :wink:
Mam 1 tom na comixology, nawet podtytuły mają taką samą nazwy jak klasyczne odcinki z Shatnerem i spółką (Where No Man Has Gone Before i Galileo Seven).
A ok. Dzieki za info.
Buk, Hodor i Dziczyzna

Online arczi_ancymon

• Szafarz bracki
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 15, 2017, 02:53:24 pm »
Ja jeszcze tylko czekam aż jakieś wydawnictwo podbierze Sidece "Mroczne miasta", bo chyba prędzej zdechnę ze starości niż się tego od nich doczekam.