Po rozegraniu
4 potyczek zakończył się
Turniej Warheim FS - Przeklęty Szczurołap! w którym udział wzięło
26 uczestników!
01. Krnabrny, Będzin, Niziołki z krainy Zgromadzenia, Prestiż Drużyny 208
02. Zawisza Czarny, Chorzów, Elfowie Wysokiego Rodu z Ulthuanu, Prestiż Drużyny 177
03. Raven, Katowice, Krasnoludowie Chaosu z Zorn Uzkul, Prestiż Drużyny 167
04. Redek, Kęty, Jaszczuroludzie z Lustrii, Prestiż Drużyny 166
05. Areo, Kęty, Jaszczuroludzie z Lustrii, Prestiż Drużyny 164
06. Blumstein, Rzeszów, Strażnicy dróg z Averlandu, Prestiż drużyny 163
07. Findar, Katowice, Zbrojna kompania z Ostlandu, Prestiż Drużyny 162
08. adrenalbooster, Żołynia/Błażowa, Khazadzi z Gór Krańca Świata, Prestiż Drużyny 154
09. Doman, Chorzów, Leśni Elfowie z Athel Loren, Prestiż Drużyny 151
10. Shawass, Rzeszów, Grasanci Chaosu, Prestiż drużyny 148
11. krzychu88, Alwernia, Kult Zarazy klanu Pestilens, Prestiż Drużyny 144
12. Bahior, Chorzów, Zbrojne stado Zwierzoludzi, Prestiż Drużyny 144
13. Asterix, Pszczyna, Raubritterzy z Księstw Granicznych, Prestiż Drużyny 144
14. K56, Zduńska Wola, Elfowie Wysokiego Rodu z Ulthuanu, Prestiż Drużyny 143
15. Pepe, Kęty, Nieumarły tabor ludu Strigoi, Prestiż Drużyny 137
16. Leszek Ryt, Pszczyna, Łowcy czarownic, Prestiż Drużyny 136
17. kozAa, Chrzanów, Kompania Krasnoludzkich Piwowarów, Prestiż Drużyny 133
18. JaJakub, Zduńska Wola, Nieumarła świta hrabiego von Carstein, Prestiż drużyny 129
19. Trawus, Chrzanów, Psy Wojny, Prestiż Drużyny 129
20. Witek, Zduńska Wola, Grasanci Chaosu, Prestiż Drużyny 127
21. Wojtek Szemik, Andrychów, Elfowie Wysokiego Rodu z Ulthuanu, Prestiż Drużyny 123
22. Kudłaty, Zduńska Wola, Nieumarły zastęp z Nehekhary, Prestiż Drużyny 122
23. Benek, Kęty, Nieumarły Poczet Krwawych Smoków, Prestiż Drużyny 119
24. Torin, Katowice, Kult Dzieci Zagłady, Prestiż Drużyny 115
25. Szczery, Ruda Śląska, Zbrojne stado Zwierzoludzi, Prestiż Drużyny 111
26. Elmin, Bytom, Nieumarły zastęp z Nehekhary, Prestiż Drużyny 101
Miejsca na podium zajęli
Torin,
Szczery oraz
Pepe.
Natomiast konkurs modelarski rozstrzygnęło w głosowaniu szanowne państwo-draństwo (
TUTAJ), które wybrało prace
adrenalboostera oraz
Elmina!
Ja ze swej strony dziękuję sponsorom turnieju:
Battle-Models.com,
Deep-Cut Studio,
FallenSun,
Green Stuff World,
HobbyZone.pl,
Kromlech.eu,
Micro Art Studio,
Sarmata-Gry,
Scibor MM,
SpellCrow,
Vanaheim.pl, którzy ufundowali fantastyczne nagrody.
Za pomoc przy organizacji wydarzenia, które odbyło się w
Inny Wymiar dziękuję klubowi
Szybki Szpil oraz
Robertowi i
Markowi.
Relacja pojawi się za jakiś czas na blogu
DansE MacabrE!