trawa

Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11  (Przeczytany 377157 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #1140 dnia: Październik 17, 2018, 08:10:47 pm »
Ale to nie Hickman tylko Fraction  :smile:

Tu jest coś o czytaniu Fractiona https://www.reddit.com/r/Marvel/comments/3i9s5b/quick_questions_about_fractions_ff_and_fantastic/

Czyli wystarczy najpierw cały tom z FF WKKM a potem cały Ant-Man z SBM ale pojedynczo też można.

Chyba też nie przypadkowo tak wychodzi. Dzięki Anion  :smile: 
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2018, 08:20:05 pm wysłana przez JanT »

Offline bogi1

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 780
  • Total likes: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • The Best in the World
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #1141 dnia: Październik 17, 2018, 08:17:22 pm »
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2018, 08:20:33 pm wysłana przez bogi1 »

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #1142 dnia: Październik 17, 2018, 08:24:51 pm »
Mylą bo Fantastic Four/FF Hickmana bardzo fajne jest. Słyszycie Egmont?  :smile:

Offline Damballa

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #1143 dnia: Październik 17, 2018, 09:17:14 pm »
Tak, Fraction, a mnie się ze świetną seria Hickmana pomyliło ;-)

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #1144 dnia: Październik 18, 2018, 07:02:48 am »
Ja(n) i kiosk cz.2  :smile: Dzisiaj mi powiedzieli że tom 154 (wczorajszy) mogę dostać ze zwrotów (karma  :biggrin: ) a od kolejnego już będą normalnie przychodzić.

Offline Maragast

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #1145 dnia: Październik 18, 2018, 07:49:50 am »
Ja usłyszałem to samo.

Offline Jaxx

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #1146 dnia: Październik 18, 2018, 08:45:27 am »
Ja(n) i kiosk cz.2  :smile: Dzisiaj mi powiedzieli że tom 154 (wczorajszy) mogę dostać ze zwrotów (karma  :biggrin: ) a od kolejnego już będą normalnie przychodzić.

Trzeba się było nie wyśmiewać :) Moje prenumerowane 152 i 153 oczywiście elegancko zafoliowane.

mkolek81

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #1147 dnia: Październik 18, 2018, 08:53:11 am »
Ja(n) i kiosk cz.2  :smile: Dzisiaj mi powiedzieli że tom 154 (wczorajszy) mogę dostać ze zwrotów (karma  :biggrin: ) a od kolejnego już będą normalnie przychodzić.
Zaraz, zaraz. Czy tu ktoś kiedyś nie twierdził, że nie wysyłają zwrotów z kiosków? Yeap, karma.

Offline Antari

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #1148 dnia: Październik 18, 2018, 09:07:26 am »
Mylą bo Fantastic Four/FF Hickmana bardzo fajne jest. Słyszycie Egmont?  :smile:
To nie od nich zależy. Najpierw Disney-Fox musi przepchnąć film.

Offline ThePinkFin

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #1149 dnia: Październik 21, 2018, 08:51:22 pm »
Osobiście jestem bardzo zadowolony z najnowszego tomu i chętnie przytuliłbym ciąg dalszy, który zamyka cały wolumin.

Offline eridraven

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #1150 dnia: Październik 23, 2018, 08:27:32 pm »
Osobiście jestem bardzo zadowolony z najnowszego tomu i chętnie przytuliłbym ciąg dalszy, który zamyka cały wolumin.
Popieram - bardzo miła historia. Dobrze się czytało i nawet ładne rysunki.

Dodatkowo tom 153 po lekturze Anihilacja: Podbój wszedł gładko. Dobrze ta poczytać kosmicznego Marvela przeplatane słodkimi przygodami Rocketa i Groota.
Ziemia 616 ponad wszystko! ^o^

https://www.facebook.com/comixxy/

Offline Prometeusz

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #1151 dnia: Październik 24, 2018, 11:39:35 am »
To nie od nich zależy. Najpierw Disney-Fox musi przepchnąć film.


Albo Insomaniac/Rocksteady niech zrobi kolejną dokokszoną gierkę, tym razem z F4.

Offline Maragast

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #1152 dnia: Październik 25, 2018, 05:28:15 pm »
Właśnie skończyłem czytać "Tajną Inwazję" - super lektura.
Doradzono mi na forum bym sięgnął do niektórych tie-inów (New Avengers, Mighdy Avengers) bo nawet jeśli nie znam dobrze angielskiego to jest tam proste słownictwo i łatwo można wszystko ogarnąć. I faktycznie tak jest - ogarnąlem bez problemu o co chodzi, a te tie-iny faktycznie uzupełniły całość.


Po inwazji następuje okres Dark Reign, ktory kończy crossover "Oblężenie" wydany w WKKM (piprawcie mnie jeśli coś źle zrozumiałem.
Chciałbym jednak także przeczytać najważniejsze elementy okresu Dark Reign - chronologię bez problemu znalazłem. Ale ze wzgledu, że nie znam dobrze angielskiego to nie chcę czytać całości tylko to co najważniejsze.


I tu pojawia się moje pytanie: które pozycje pomiędzy "Tajną Inwazją", a "Oblężeniem" są najistotniejsze dla losów całego Uniwersum i postaci z Avengers??? Co z Dark Reign najlepiej przeczytać???


Czy osoba, która pod koniec "Tajnej Inwazji" pojawiła się w kostiumie Kapitana Ameryki to wskrzeszony Steve Rogers???

Offline Jaxx

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #1153 dnia: Październik 25, 2018, 06:21:00 pm »
Właśnie skończyłem czytać "Tajną Inwazję" - super lektura.
Doradzono mi na forum bym sięgnął do niektórych tie-inów (New Avengers, Mighdy Avengers) bo nawet jeśli nie znam dobrze angielskiego to jest tam proste słownictwo i łatwo można wszystko ogarnąć. I faktycznie tak jest - ogarnąlem bez problemu o co chodzi, a te tie-iny faktycznie uzupełniły całość.


Po inwazji następuje okres Dark Reign, ktory kończy crossover "Oblężenie" wydany w WKKM (piprawcie mnie jeśli coś źle zrozumiałem.
Chciałbym jednak także przeczytać najważniejsze elementy okresu Dark Reign - chronologię bez problemu znalazłem. Ale ze wzgledu, że nie znam dobrze angielskiego to nie chcę czytać całości tylko to co najważniejsze.


I tu pojawia się moje pytanie: które pozycje pomiędzy "Tajną Inwazją", a "Oblężeniem" są najistotniejsze dla losów całego Uniwersum i postaci z Avengers??? Co z Dark Reign najlepiej przeczytać???
Nie tak dawno temu zadałem podobne pytanie, bo jestem na tym samym etapie czytania :smile: Dostałem tylko jedną odpowiedź pokazującą drzewko historii stworzonych przez Bendisa, więc niewiele mi to dało. Dlatego zacząłem się przekopywać mimo wszystko przez cały Dark Reign. Status quo bardzo mi się podoba, więc lektura idzie mi nawet płynnie. Za jakiś czas postaram się odpowiedzieć na to pytanie, ale póki co musisz albo się jakoś z tym sam ogarnąć, albo dusić kolegów z forum :smile:
Czy osoba, która pod koniec "Tajnej Inwazji" pojawiła się w kostiumie Kapitana Ameryki to wskrzeszony Steve Rogers???
Nie, to nie on.

Spoiler: pokaż
To Bucky Barnes, który został Capitanem w runie Brubakera, po śmierci Steva. 

Tak nawiasem mówiąc to właśnie ten Cap jest na panoramie WKKM :)
« Ostatnia zmiana: Październik 25, 2018, 06:42:08 pm wysłana przez Jaxx »

Offline Maragast

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #1154 dnia: Październik 26, 2018, 09:28:03 am »
To pomoże ktoś przy wyborze najważniejszych pozycji z okresu Dark Reign???