Autor Wątek: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11  (Przeczytany 377793 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #465 dnia: Marzec 20, 2018, 07:44:46 am »
Zaraz, bo się pogubiłem. To w tomach 170-200 już też olali chronologię i wrzucają starsze rzeczy?
Tak  :smile: W postaci dużych eventów (dodałem linki)
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2018, 07:47:49 am wysłana przez JanT »

Offline Voitas

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #466 dnia: Marzec 20, 2018, 07:52:53 am »
Wolałbym to chyba wydane jako takie Marvel Classic niż w kolekcji...

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #467 dnia: Marzec 20, 2018, 07:55:45 am »
Wolałbym to chyba wydane jako takie Marvel Classic niż w kolekcji...
Ale Egmont czy Mucha tego nie wyda (było już o tym dlaczego) więc jedyna nadzieja w Hachette  :smile:
Egmont nawet samego Infinity Gauntlet nie puścił pod film.

Old Man Logan to niby vol 1 oraz vol 3 a że to są cienkie tomy to mogą zbierać po dwa "oryginalne"  :smile:

Niech to przedłużenie się pojawi u nas w takiej samej formie to nawet wracam do teczki w kiosku  :smile:
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2018, 09:26:01 am wysłana przez JanT »

Offline isteklistek

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #468 dnia: Marzec 20, 2018, 09:40:51 am »
Fajnie, że w przedłużeniu będą jakieś większe rzeczy, ale sam nie wiem, czy nie lepiej, aby wydać je w jednym tomie. Plusem jest to, że to będzie dosyć szybko wychodzić.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #469 dnia: Marzec 20, 2018, 09:52:44 am »
"ja bym wolał w jednym tomie" "ja bym wolał w klasyce" "ja chcę w zeszytach" "ja chcę jak marvel now"  :smile:

Nikt inny by wam tego nie wydał inaczej.

To Infinity Saga to może też być: Infinity Gauntlet, Infinity War, Infinity Crusade ale wtedy to by musiały być naprawdę grube tomy.
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2018, 10:12:53 am wysłana przez JanT »

Offline kamilo

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #470 dnia: Marzec 20, 2018, 10:13:10 am »
Jak z ilością stron by było w tych pozycjach ?Liczył ktoś?

Offline Antari

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #471 dnia: Marzec 20, 2018, 10:17:32 am »
Ale Egmont czy Mucha tego nie wyda (było już o tym dlaczego) więc jedyna nadzieja w Hachette  :smile:
Egmont nawet samego Infinity Gauntlet nie puścił pod film.

Egmont może jeszcze wydać IG, film będzie miał kontynuację.

Podobnie Spider-Mana żadnego nie wydali pod film tylko teraz ruszyli z Ultimate S-M. Moim zdaniem logiczniej było wtedy niż teraz. Jak widać nie musi się zbiegać z terminem filmu.

Ale na takie Earth-X to chyba nie ma szans i w sumie bym przytulił w kolekcji. Choć zapowiedzieli tez omnibus niedawno ale nie wiem czy historia jest warta takiej ceny.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #472 dnia: Marzec 20, 2018, 10:21:13 am »
Podobnie Spider-Mana żadnego nie wydali pod film
Wydali Amazinga 1 z Marvel NOW (nawet wcześniej niż reszta pakietu) Teraz pod oba filmy (Avengers i Deadpool) puścili kombo w postaci Deadpool vs Thanos  :biggrin: Jak Egmont teraz nie puścił Infinity Gauntlet to już nie puszczą.

 
Jak z ilością stron by było w tych pozycjach ?Liczył ktoś?
Raczej więcej niż średnio. Na panoramce można popatrzeć   :smile:
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2018, 10:27:28 am wysłana przez JanT »

Offline Antari

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #473 dnia: Marzec 20, 2018, 10:25:39 am »
Wydali Amazinga 1 z Marvel NOW (nawet wcześniej niż reszta pakietu) Jak Egmont teraz nie puścił Infinity Gauntlet to już nie puszczą.

Kontynuacja aktualnie wydawanego runu się nie liczy bo i tak by to zrobili. To tak jakbyś powiedział, że na premierę Wojny bez granic wydają Avengers z Now. Był spory hype na pająka wtedy ale nie wydaje nic w Klasyce Marvela.

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #474 dnia: Marzec 20, 2018, 10:29:08 am »
Kontynuacja aktualnie wydawanego runu się nie liczy bo i tak by to zrobili.
Zrobili by i tak a film pomógł dodatkowo. To teraz też mają wydać nową serię z Deadpoolem żeby się liczyło?  :smile:
Widać też że pod film wolą puszczać tańsze wydania (co jest logiczne)
 

Offline ThePinkFin

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #475 dnia: Marzec 20, 2018, 11:09:28 am »
Kontynuacja aktualnie wydawanego runu się nie liczy bo i tak by to zrobili.
Prawda, jednakże ten tom ukazał się przed samym eventem, a ponadto po ledwo 2 miesiącach od zakończenia "Superiora..." i na aż 5 miesięcy przed następną historią, więc Egmont się nieźle dopasował.

mkolek81

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #476 dnia: Marzec 20, 2018, 11:09:37 am »
Nie wiem o co się kłócicie. Infinty Gauntlet będzie mieć mało wspólnego z filmem. To już więcej ma wydana u nas Nieskończoność. Tak to wygląda na zwiastunach jakie do tej pory zostały wypuszczone. Ok, jedynie tytułowa Rękawica bez granic  :badgrin: to będzie jedyny związek z komiksem.

Podobna sytuacja była ze Spider-manem. Wydany Amazing Slotta w tamtym czasie też nic nie miał wspólnego z filmem. To już zapowiedziany Ultimate Spider-man ma więcej wspólnego z ostatnim filmem o nim.

I to jest identyczna sytuacja jak z Ant-manem, o którego się spieraliśmy. On ma nic wspólnego z filmem, który jest zapowiedziany. Za bardzo się zapętlacie na tym co jest pod film, tylko że zwykły czytelnik który sięgnie po tą pozycję będzie oczekiwał, że to będzie powiązane z nim. Wiec takie Infinty Gauntlet, które by przeczytał to by powiedział WTF, kim jest Adam Warlock?

Offline LucasCorso

Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #477 dnia: Marzec 20, 2018, 11:14:54 am »
Wiec takie Infinty Gauntlet, które by przeczytał to by powiedział WTF, kim jest Adam Warlock?


Na co ja bym odpowiedział: Tym czymś co Ayesha tworzy na końcu drugiego GotG ;)
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

JanT

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #478 dnia: Marzec 20, 2018, 11:29:35 am »
Podobna sytuacja była ze Spider-manem. Wydany Amazing Slotta w tamtym czasie też nic nie miał wspólnego z filmem. To już zapowiedziany Ultimate Spider-man ma więcej wspólnego z ostatnim filmem o nim.

I to jest identyczna sytuacja jak z Ant-manem, o którego się spieraliśmy. On ma nic wspólnego z filmem, który jest zapowiedziany. Za bardzo się zapętlacie na tym co jest pod film, tylko że zwykły czytelnik który sięgnie po tą pozycję będzie oczekiwał, że to będzie powiązane z nim.
Ale Egmontowi wystarczy że tytuł się zgadza  :smile:


To tylko Marvel Now. Więc proszę o nie pierdzielenie głupot o zapętlaniu się na tym co jest pod film  :smile:

mkolek81

  • Gość
Odp: Wielka Kolekcja Komiksów Marvela - cz. 11
« Odpowiedź #479 dnia: Marzec 20, 2018, 11:42:15 am »
To tylko Marvel Now. Więc proszę o nie pierdzielenie głupot o zapętlaniu się na tym co jest pod film  :smile:

Odpowiem jak Lee do Cartera w "Godzinach Szczytu": Masz rację.

 

anything