Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 287463 razy)

Offline JakubM

• Niewolnik
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #2670 dnia: Październik 17, 2018, 07:06:24 am »
Łoo matko ja zero zamówień, a kiedy wy to wszystko przeczytacie ? Czy w ogóle czytacie czy tylko zbieracie ?

"Jak dowodzą badania materializm zdecydowanie pogarsza nasze zdrowie psychiczne i poczucie szczęścia"

Offline Murazor

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #2671 dnia: Październik 17, 2018, 07:23:49 am »
A teraz, ile z tych rzeczy nie mieliście na liście do kupienia, a kupiliście, bo było tanio? :smile:

Offline laf

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #2672 dnia: Październik 17, 2018, 08:12:33 am »
MASTERPASS na Ravelo się skończył.
No w końcu  :wink:
Drobnica komiksowa (w większości Marvel NOW i DC Odrodzene) uzupełniona, a do tego całe mnóstwo książek dla znajomych. Wyszło mi łącznie 47 zamówień.

Czy w ogóle czytacie czy tylko zbieracie ?
Oczywiście, że czytamy, ale wyłącznie po ówczesnym zebraniu  :wink:

Offline history

• Zbieracz Zwłok
  • *
« Odpowiedź #2673 dnia: Październik 17, 2018, 08:14:41 am »
Ja 262 zamówienia z Ravelo i 2 zamówienia z PWN :P Odpowiadając na pytanie sporo z tych zamówień to pozycje dla dzieci i zapas na 3 lata do przodu. Mam z głowy i teraz muszę tylko nie dokupować :D Pominę zamówienia z innych księgarni. Komiksy do kolekcji no i książki do przeczytania. Zostało mi jeszcze 19 zamówień do odebrania.

Offline Szekak

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #2674 dnia: Październik 17, 2018, 08:34:03 am »
A teraz, ile z tych rzeczy nie mieliście na liście do kupienia, a kupiliście, bo było tanio? :smile:
Myślę, że zdecydowana większość zakupów u mnie była podyktowana niską ceną, nie mogłem się oprzeć. Wiem, że materializm/zbieractwo to zło, ale cóż poradzę, słaby jestem, niemniej dzięki temu kupiłem takie perełki jak Storm w którego się wkręciłem czy wiele innych, w które się może wkręcę jak zdążę kiedyś przeczytać. Kupując sobie powtarzam, że to nic złego tyle kupić, bo ceny są tak okazjonalne, że w razie czego zawsze mogę sprzedać. Takie usprawiedliwienie, choć też nie pozbawione logiki. :)

Offline SkandalistaLarryFlynt

• Pisarz bracki
« Odpowiedź #2675 dnia: Październik 17, 2018, 08:50:06 am »
93 zamówienia z czego 32 to książki a 61 to komiksy. O ile w przypadku książek to kupiłem praktycznie wszystko z "listy do kupienia", którą z wyjątkiem pozycji które nie mają nowych wydań prawie mi się udało wyzerować, to w przypadku komiksów wziąłem kilka takich, które kupiłem tylko i wyłącznie bo było tanio. Superior i Amazing Spiderman oraz Action Comics (chociaż te miałem wysoko na rezerwowej liście i najprawdopodobniej i tak bym kupił), a z rzeczy które wziąłem a absolutnie powyżej tych 20 złotych bym nie brał to All-Star Batman, Suicide Squad, Aquaman oraz Nightwing, plus kilka pozycji Kultury Gniewu i Timoffa, których też raczej w standardowej cenie bym nie wziął. Mam wielką nadzieję, że promocja wróci chciałem jeszcze sprawdzić Ekho, Lazarusa i Black Science plus pewnie kilka innych by się znalazło, no i zapomniałem prezentów za wczasu na gwiazdkę zakupić.

Offline Pawel.M

• Terminator
  • **
    • seczytam
« Odpowiedź #2676 dnia: Październik 17, 2018, 08:52:53 am »

Ravelo 178 już po odjęciu 5 reklamacji za które prawdopodobnie oddadzą mi kasę bo im się nie chce wymieniać.

Dostałem od Ravelo uszkodzone Nienawidzę Baśniowa - oczywiście nie chcieli wymienić, tylko oddać kasę. Zadzwoniłem do wydawcy (Non Stop Comics) i wydawca w trzy dni bez problemu mi wymienił przysyłając kuriera na swój koszt.

Z komiksów tylko Zabij albo zgiń (nie jestem wielkim fanem takich opowieści, ale że było tanio kupiłem t. 1 i 3 - drugiego nie było, dokupiłem w KIK) + Koniec zxxxanego świata + obie części Mechanicznej ziemi + Sandmany: Furie i Śnienie.
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2018, 09:07:35 am wysłana przez Pawel.M »
seczytam.blogspot.com

Offline Pawel.M

• Terminator
  • **
    • seczytam
« Odpowiedź #2677 dnia: Październik 17, 2018, 09:06:02 am »
do usunięcia
seczytam.blogspot.com

Offline tomb

• Czeladnik
« Odpowiedź #2678 dnia: Październik 17, 2018, 09:28:26 am »
Ja w zasadzie tylko nadrabiałem tyły - znalazłem tylko potwierdzenie mojej tezy, że gdyby było taniej, wydawałbym więcej. Bo 10 razy się zastanowię, zanim wydam na komiks 25 zł, a wydać 10-12 już dużo łatwiej. I tak kupiłem - odwiecznego na liście zakupów - całego Durango, uzupełniłem Lucka, zdecydowałem, że kontynuuję kilka serii (np. Najemnika) i spróbowałem paru nowości, z zakupem których bym zwlekał (np. nowy Szneider). Ale też powstrzymałem się z wieloma zakupami (np. nic z DC i Marvela, bo skoro nie wchodzę w to, to nie wchodzę i już).Duża część czytana na bieżąco - z wyjątkiem książek, których zapasy przekroczyły granice zdrowego rozsądku, przyznaję.
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2018, 09:51:37 am wysłana przez tomb »

Offline jeanvanhamme

• Młodszy Mistrz
« Odpowiedź #2679 dnia: Październik 17, 2018, 10:39:52 am »
Nie no, to jest szaleństwo. Ja nawet na siłę nie znalazłbym 300 pozycji, jak użytkownik history :P I tak zamawiałem dużo paździerzy, których pewnie nigdy nie otworzę  :lol:

"Jak dowodzą badania materializm zdecydowanie pogarsza nasze zdrowie psychiczne i poczucie szczęścia"
Polecam Minimalizm - dokument na Netflixie

Offline tysonek

• Młodszy Terminator
  • **
« Odpowiedź #2680 dnia: Październik 17, 2018, 02:44:19 pm »
W sumie 48, w międzyczasie jeszcze 3 tomy BBPO z mestro, najgorszy syf kupiony na tej promce to Thunderbolts 1, najlepsze chyba Tyler Cross 1, BBPO 3 tom i Invincible 1.

Offline LucasCorso

• Pisarz bracki
  • I am... The Watcher.
« Odpowiedź #2681 dnia: Październik 17, 2018, 02:50:31 pm »
Ja kupuję całe mnóstwo komiksów, które laduję na półce do tzw przeczytania (jak to mawiał mój kolega Adam) "zaś potem" więc doskonale rozumiem część osób tutaj.

Natomiast obserwujcie czsem śmietniki na Jeżycach w Poznaniu, bo moment, w którym kupię sobie komiks na którego zakup nie planowałem i/lub nie miałem ochoty tylko z tego powodu, że gdzieś była na niego promocja to będzie niemalże ten sam moment, w którym zacznę wyp$%&rzać te kilka tysięcy komiksów co mam na pólkach do śmietnika
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline Gazza

• Pisarz bracki
« Odpowiedź #2682 dnia: Październik 17, 2018, 03:07:27 pm »
Wszelkie promki tylko powiększają moją półkę "do przeczytania", na której lądują tytuły, których bez ekstra promocji pewnie bym nawet nie brał pod uwagę...

Muszę rozważyć zmianę trasy z "kieratu" do domu, bo Jeżyce mam prawie po drodze...Tylko daj znać chociaż w przybliżeniu kiedy.... ;)

Offline LucasCorso

• Pisarz bracki
  • I am... The Watcher.
« Odpowiedź #2683 dnia: Październik 17, 2018, 03:11:06 pm »
Jeśli dam to pewnie gdy ochłonę... Więc jak ktoś je wcześniej zgarnie to nie moja wina...
Since time immemorial, I and others of my race have beheld the myriad wonders of the universe...

Offline starcek

• Stolnik bracki
« Odpowiedź #2684 dnia: Październik 17, 2018, 03:33:19 pm »
Ja ze swoimi skromnymi 40 zamówieniami (z czego kilkanaście dla kolegi z forum), to cienki bolek jestem. Ale polska lista must have wyczyszczona.  :cool:
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?