Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 722814 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bartek Gawron

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1950 dnia: Sierpień 21, 2018, 03:05:51 pm »
Eeee, cienko. Moja żona targała do samochodu za jednym razem, z tej ksiegarni na Krakowskim Przedmiesciu, 32 paczki z książkami w 3 reklamowkach ikeaowskich. Postanowilem, ze nastepnym razem jej pomogę - oczywiscie o ile mnie tam zaniesie, rzecz jasna.
Jedyne co przeraża mnie w śmierci to to, że można umrzeć nie z miłości.
Obserwowany
Moderowany
Wyciszony

Offline jeanvanhamme

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1951 dnia: Sierpień 21, 2018, 03:16:24 pm »
73 zamówienia??? Myślę, że to rekord :)

Ja byłem na Krakowskim już trzy razy (już mnie kojarzą). Łącznie zaledwie 41 zamówień + te 8 kurierem za friko.
Do księgarni na Krakowskim nie można podjechać, chodzę z wózkiem ze Starego Miasta, albo Mariensztatu, ale następnym razem zamierzam podjechać pod drzwi. Odbiór trwa krótko, można zaryzykować.

Offline Nafciarz

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1952 dnia: Sierpień 21, 2018, 06:25:31 pm »
Jak zawsze zapraszam osoby ktore chca zamowic z bonito z dodatkowym rabatem 5% + 5%. Zapraszam na PW.

Offline mack3

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1953 dnia: Sierpień 21, 2018, 06:52:56 pm »
Kurcze, o ile miękkookładkowe komiksy z Marvel Now i DC Odrodzenie przychodzą do mnie z ravelo w stanie idealnym, o tyle te nieliczne, które kupiłem (bo je się o wiele mniej opłaca) w HC przychodzą mi z rysami/ szramami (na 4 komiksy 2 z rysami/ szramami + trzeci z minimalnymi wgłębieniami). Nie jest to wina pakowania i transportu, ale coś co się dzieje wczesniej (nie wiem czy na etapie ich magazynu czy jeszcze hurtowni/ produkcji). W sumie zachodzę w głowę jak te wady się tworzą, nie wiem czy zwykłe "puszczenie" po stole z np. ziarnkami brudu zdołałoby zrobic takie, w sumie relatywnie głębokie szramy.


Oczywiście z innych księgarni też się to zdarza, ale tu średnia na razie jest dość sp.ora (2 na 4)


Aż się boję o Anihilację i Nieskończony Kryzys.

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1954 dnia: Sierpień 21, 2018, 09:07:13 pm »
Dzisiaj odebrałem 73 zamówienia Ravelo za jednym zamachem. Czy zostałem rekordzistą?
A ja jestem tym dobrym wujkiem i w sobote i dzisiaj odebralem lacznie kilkanascie czy juz nawet dziesiat zamowien i zwalniam miejsce dla kolejnych osob. Prosze szybciutko robic to samo, bo skapiec ze mnie i chce zamaiwac kolejne pozycje z odbiorem osobistym.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

mkolek81

  • Gość
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1955 dnia: Sierpień 22, 2018, 08:07:27 am »
Jakby ktoś był zainteresowany to bazyl już otworzył swój kram z kolekcją Transformers

https://allegro.pl/kolekcja-transformers-tom-1-hachette-polska-i7522221224.html

Offline mibartek

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1956 dnia: Sierpień 22, 2018, 08:10:11 am »
Jakby ktoś był zainteresowany to bazyl już otworzył swój kram z kolekcją Transformers

https://allegro.pl/kolekcja-transformers-tom-1-hachette-polska-i7522221224.html

 :biggrin:
Myślałem że bardziej kosmiczna cena będzie.

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1957 dnia: Sierpień 22, 2018, 08:26:18 am »
Dobrze, bo jak już napisał o innej kolekcji: "Gdyby nie ja, to Kolekcja Conana mogłaby nie wystartować." :badgrin:

Offline reston

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1958 dnia: Sierpień 22, 2018, 08:58:01 am »
Wie ktoś może, kiedy ravelo będzie wysyłało Hellboya 4 i Hawkeye 4. Anulowali mi zamówienie ale napisali że to błąd systemu i będą realizowane. Na stronie internetowej wciąż widnieją bez daty premiery jako zapowiedź.

Offline szuwarek

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1959 dnia: Sierpień 22, 2018, 08:59:27 am »
Wie ktoś może, kiedy ravelo będzie wysyłało Hellboya 4 i Hawkeye 4. Anulowali mi zamówienie ale napisali że to błąd systemu i będą realizowane. Na stronie internetowej wciąż widnieją bez daty premiery jako zapowiedź.
Do mnie Hellboy 4 został wysłany w poniedziałek.

Offline xanar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1960 dnia: Sierpień 22, 2018, 09:01:18 am »
Ja mam dzisiaj od rana do odbioru w "kiosku".

Offline Voitas

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1961 dnia: Sierpień 22, 2018, 09:04:30 am »
ja też dzisiaj rano odebrałem

Offline Antari

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1962 dnia: Sierpień 22, 2018, 09:08:19 am »
Ja wczoraj odebrałem przesyłkę z Ravelo z Kryzysem Nieskończoności. Całość opakowana w karton, żadnych ubitych rogów. Jedyna wada to lekko przesunięty grzbiet (obwoluta) ale już nie chce mi się tego reklamować...

Offline sum41

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1963 dnia: Sierpień 22, 2018, 09:48:17 am »
Ja mam dzisiaj od rana do odbioru w "kiosku".
Jeśli do patelni teflonowej nic się nie przykleja podczas smażenia to jak teflon został przyklejony do patelni?

Offline dziku77

  • Czeladnik
  • ***
  • Wiadomości: 270
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystk
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1964 dnia: Sierpień 22, 2018, 09:54:28 am »
Do mnie mają dotrzec dzisiaj paczki Pocztą polska.