trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 715303 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Night wolf

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1935 dnia: Sierpień 20, 2018, 10:26:53 pm »
Ale nowe grubasy mają 36% a to jest max rabat w revelo i tak zaraz spadnie do 30-25% jak tylko wrzesień się pokaże. :)

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1936 dnia: Sierpień 20, 2018, 10:31:46 pm »
No ok trzy grubasy mają 36% ale Moebius, Marzi, Łasuch, Daredevil tylko 25%.

Offline Night wolf

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1937 dnia: Sierpień 20, 2018, 10:46:51 pm »
Ale DD tom 5 jest z 25 lipca czyli dwa rzuty temu. Rabat 36% mają tylko te komiksy które są z nowego rzutu czyli tego 22 sierpnia a nie z 1 sierpnia bo one już mają 25% tak jak piszesz (Łasuch, Marzi itd). W revelo zawsze to tak działało nawet w poprzedniej promocji jak i wcześniejszej. Jak się pojawi rzut z 19 września i teraz może być dostępny do zamówienia odrazu albo niedostępny ale widoczny że już wchodzi na sklep to wtedy powinny spadać ceny tego rzutu z 22 sierpnia. :)

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1938 dnia: Sierpień 20, 2018, 11:29:05 pm »
Tutaj nawet jak będzie darmowa dostawa Ruchem to nadal te 25% jest słabe. Chodziło mi tylko o przebicie tych 43% od okładki ale nie doczekam się. Pobrałem wszystkie pozycje, które mnie interesują ale tylko z tych tańszych opcji typu Władza, Star Wars.

Offline maaagdalenka

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1939 dnia: Sierpień 21, 2018, 07:46:47 am »
No ok trzy grubasy mają 36% ale Moebius, Marzi, Łasuch, Daredevil tylko 25%.


na Egmoncie 30% i dostawa 1.49 ;)

Offline laf

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1940 dnia: Sierpień 21, 2018, 10:24:49 am »
Ogarniam po urlopie promocję Masterpassa. Wczoraj udało mi się zamówić raptem jedną pozycję z księgarni PWN z odbiorem osobistym, a dzisiaj chciałem zrobić kolejne zakupy. Niestety wyłączona jest możliwość osobistego odbioru, zarówno z PWN (całkowicie), jak i z Ravelo (w księgarni, która mnie interesuje). Wprawdzie zmniejszyli koszty dostawy do kiosku Ruchu, ale odbioru osobistego brak. Czy takie ruchy są długotrwałe? Czy można liczyć na w miarę szybki powrót osobistego odbioru?

Offline louie.cyphre

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1941 dnia: Sierpień 21, 2018, 10:28:05 am »

na Egmoncie 30% i dostawa 1.49 :wink:
na Ravelo z masterpassem i tak sporo taniej mimo zniżki wyjściowej 25% i platnej dostawy do kiosku - przykład Moebius - z masterpassem i wysylką do kiosku wychodzi 59.57, na Egmoncie - 71.48

Offline louie.cyphre

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1942 dnia: Sierpień 21, 2018, 10:28:48 am »
Ogarniam po urlopie promocję Masterpassa. Wczoraj udało mi się zamówić raptem jedną pozycję z księgarni PWN z odbiorem osobistym, a dzisiaj chciałem zrobić kolejne zakupy. Niestety wyłączona jest możliwość osobistego odbioru, zarówno z PWN (całkowicie), jak i z Ravelo (w księgarni, która mnie interesuje). Wprawdzie zmniejszyli koszty dostawy do kiosku Ruchu, ale odbioru osobistego brak. Czy takie ruchy są długotrwałe? Czy można liczyć na w miarę szybki powrót osobistego odbioru?
ostatnio odbiór osobisty wrócił po paru dniach

Offline laf

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1943 dnia: Sierpień 21, 2018, 10:38:26 am »
Parę dni, czyli ile? Gdzieś tak z tydzień czy więcej?

Offline Night wolf

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1944 dnia: Sierpień 21, 2018, 10:46:15 am »
U mnie na przykład wiszą zamówienia z statusem do odbioru jeszcze z zeszłego tygodnia, a były odebrane odrazu. Znajomy ma podobnie czyli system wykazuje że nie zostało odebranych 50 paczek i to liczmy tylko dwie osoby a ile jeszcze jest takich osób? Prawdopodobnie system ma limit paczek na punkt a on został przekroczony w momencie kiedy wysłali komiksy z nowej tury Egmontu. Jak będę odbierał nowe komiksy to zapytam babki czy to ona zatwierdza odebrane czy system automatycznie jeśli nie zostały zwrócone po czasie odbioru.

Offline laf

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1945 dnia: Sierpień 21, 2018, 10:59:03 am »
No cóż, to sobie w takim razie trochę poczekam. Szkoda, że nie mogą tego w miarę sensownie ogarnąć. Chyba ilość zamówień ich przytłoczyła.

Offline louie.cyphre

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1946 dnia: Sierpień 21, 2018, 11:02:50 am »
Parę dni, czyli ile? Gdzieś tak z tydzień czy więcej?
parę dni czyli 4-5 jakoś, mniej niż tydzień w każdym razie

Offline hopsasa

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1947 dnia: Sierpień 21, 2018, 12:02:29 pm »
Na Merlin.pl są spore obniżki. Np. Fun home, Joker, Pablo integral. Dodatkowo można uzyskać 5procent rabatu kodem z numerem karty CitiHandlowy. A jak ktos ma bony za punkty to warto skorzystać teraz. Są dostępne niektóre komiksy, których nie ma w Ravelo a te droższe z dodatkową zniżka wychodzą taniej, np. Scenki z życia za 70 zł, Pablo integral 82,6 zl. Wysyłka do ruchu darmowa pow. 49 pln

Offline history

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1948 dnia: Sierpień 21, 2018, 02:22:13 pm »
Dzisiaj odebrałem 73 zamówienia Ravelo za jednym zamachem. Czy zostałem rekordzistą? Tak w ogóle stworzyłem sobie arkusz kalkulacyjny dzięki któremu kopiując listę zamówień do excela formularz robi mi szybko ładnie tabelkę z numeracją paczek 1...x oraz w kolejnych kolumnach numer paczki;data;status paczki. Dałem to Paniom w sklepie i był mi bardzo wdzięczne. Według mnie spis zamówień który pokazuje się na stronie zamówień na profilu nie jest taki czytelny. Gdyby ktoś chciał to mogę przesłać na priv, piszcie.

Offline hopsasa

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1949 dnia: Sierpień 21, 2018, 02:50:06 pm »
Tak, trzeba przyznać że ta promocja w pewnych aspektach przebiła Masterpassa Merlina. Tam trzeba było każdą przesyłke odbierać osobno. Tylko jak ty to przetransportowales? Bo ja musiałem trochę do samochod z ksiegarni iść z dwoma workami z 20 paczkami i więcej bym nie wziął jednorazowo.

 

anything