Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 715475 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arczi_ancymon

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1125 dnia: Luty 20, 2018, 10:57:14 am »
A to mnie zaciekawiliście, że można być komiksowym nerdem i nie pamiętać co się ma/co się zamawiało :biggrin: Nie zdarzył mi się nigdy żaden dubel.

Offline laf

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1126 dnia: Luty 20, 2018, 11:01:22 am »
Ja tam mam swoją listę w Excelu podzieloną na lata, w których wykazane są zakupione komiksy i również nie widzę sposobu, żeby mogło mi się coś zdublować.

Offline Alfman

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1127 dnia: Luty 20, 2018, 12:14:36 pm »
To się zapuściliście panowie. Gdybym miał schowek na 5k, to bym spanikował. Jak tylko przestaję pamiętać, co w niej jest, to zamawiam, w obawie przed dublami, albo znikającymi nakładami.


Wszystko mam spisane i skatalogowane na bieżąco (w zasadzie odkąd zbiór urósł ponad 1k) właśnie dlatego, że chciałem coś kupić i nagle okazywało się, że znajdowałem to na półce  :lol:

Offline misiokles

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1128 dnia: Luty 20, 2018, 12:48:48 pm »
Nie zdarzył mi się nigdy żaden dubel.
Ja np. tyle się naczytałem o Sadze 7, że naprawdę myślałem że ją zamówiłem z innymi zakupami a tu kiedyś jak pożyczałem całość to zdziwko że nie mam. Podobnie zdarzyło mi się kupić dubla ;p

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1129 dnia: Luty 20, 2018, 04:14:20 pm »
Ja systematycznie kupuję ale tylko wydania polskie. W inne rynki nie wchodzę bo byłaby to studnia bez dna.
Choć z zazdrością nie raz patrzę na zdjęcia Gobendera zaraz mi mija ale ne półce chciałbym mieć :biggrin:
U mnie większość tytułów do kupna to już niedostępne pozycje i czekam z utęsknieniem na dodruki.

Co do katalogowania zbiorów to zawsze robię to w excelu.
Jednak ostatnio z ciekawości sprawdzałem na Androida aplikację "Moja biblioteka". No i mogę powiedzieć, że fenomenalnie działa jeśli chodzi o rozpoznawanie tytułów.
Skanuje kod kreskowy i tyle. Losowo wybrałem 5 książek i 10 komiksów i wszystko rozpoznane. Nawet jakaś stara nisza od Timofa sprzed 10 lat!
Możliwość katalogowania w osobnych działach książki i komiksy więc nic się nie pomiesza.
Widziałem eksport całej bazy do pliku .xls ale nie robiłem jeszcze tego. Muszę sprawdzić jak to będzie wyglądało.
Sprawdzcie z ciekawości i dajcie znać :cool:

Offline death_bird

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1130 dnia: Luty 20, 2018, 06:59:08 pm »
U mnie schowek wiecznie oscyluje ok. 5000  :wink:
Muszę chyba zawęzić kryteria zakupowe :badgrin:

A ja myślałem, że moja wishlista w okolicach 300 pozycji to spore przegięcie...

To Forum może robić za niezłą grupę wsparcia. Poczułem się prawie normalny.  :cool:
Inna sprawa, że w tym tygodniu (a mamy zdaje się wtorek) nie do końca orientuję się który sms jest od której paczki.  :roll:
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline LordDisneyland

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1131 dnia: Luty 20, 2018, 07:37:22 pm »
To Forum może robić za niezłą grupę wsparcia. Poczułem się prawie normalny.  :cool:
Inna sprawa, że w tym tygodniu (a mamy zdaje się wtorek) nie do końca orientuję się który sms jest od której paczki.  :roll:
Ja mam tak samo- na dodatek nie wiem, czy przyjdą artykuły modelarskie, komiksy czy książki... Sytuację pogarsza fakt, że ostatnio pędzle i farby też w bonito brałem  :)

A grupa wsparcia chyba nie do końca powinna polegać na tym, że oto wszyscy stwierdzamy, żeśmy głeboko umoczeni w nałogu  :lol:

Offline midar

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1132 dnia: Luty 20, 2018, 08:39:16 pm »

Nie pamiętam dokładnie, jest za darmo do iluś tam pozycji. Ale później można...pokombinować  :wink: , działa.
A, i ma w opcjach język polski. Minus jest taki, że baza obejmuje tylko komiksy amerykańskie i polskie trzeba klepać ręcznie. Niemniej warto.


Bezpłatnie do 100. Wziąłem wersję na iPad pod iOS - tam niestety nie ma języka polskiego, ale kosztuje tylko (aż) 15 EUR. Pod Maca niestety już 50 EUR - za drogo.

Offline starcek

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1133 dnia: Luty 20, 2018, 09:29:05 pm »
[...]
Inna sprawa, że w tym tygodniu (a mamy zdaje się wtorek) nie do końca orientuję się który sms jest od której paczki.  :roll:
To i tak masz farta. Ja od 2 tygodni czekam na przesyłkę z UK i już traciłem wiarę w ludzi, a tu dziś okazało się (po interwencji u sprzedawcy), że GLS nie raczył mnie poinformować, że tydzień temu paczka trafiła do spożywczaka w okolicy!
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline hopsasa

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1134 dnia: Luty 21, 2018, 03:46:51 pm »
Dodruki z Egmontu już powszechnie dostępne. Punisher tom 1 czy Kaznodzieja tom 1. Warto było poczekać żeby zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych, ale wiadomo ze dodruki były bardzo prawdopodobne a nie pewne.

Offline juras9

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1135 dnia: Luty 21, 2018, 03:49:17 pm »
Szarpnąłby się FŚ i dał choć raz 8% albo nawet 9% :P

Offline death_bird

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1136 dnia: Luty 21, 2018, 04:15:11 pm »
A grupa wsparcia chyba nie do końca powinna polegać na tym, że oto wszyscy stwierdzamy, żeśmy głeboko umoczeni w nałogu  :lol:

Jak czytam, że innym "jest gorzej" to czuję się "wsparty", część wyrzutów sumienia znika i radośnie dokładam do schowka.  :biggrin:

To i tak masz farta. Ja od 2 tygodni czekam na przesyłkę z UK

Żaden fart tylko same przesyłki krajowe w wykonaniu kochanej Poczty Polskiej. I w sumie nie narzekam.

Sorry za OT.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem."

Offline juras9

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1137 dnia: Luty 21, 2018, 06:25:39 pm »
https://dedalus.pl/komiksy ponownie wszystkie Koziorożce i Konkwistador ale po 5 zł, nie 4 zł.

Offline Kozza

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1138 dnia: Luty 21, 2018, 07:02:51 pm »
ja też przepraszam za OT, ale dziś kurier przytargał paczkę z  zakupów promocyjnych w bonito.
Jak już ktoś wcześniej zauważył to nie jest racjonalne  :smile:
Ciekawe kiedy to przeczytam lub czy w ogóle kiedyś to przeczytam, jak w kolejce do czytania ponad 300 pozycji czeka.
https://imgur.com/a/GDzMa

Offline juras9

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1139 dnia: Luty 21, 2018, 07:26:55 pm »
ja też przepraszam za OT, ale dziś kurier przytargał paczkę z  zakupów promocyjnych w bonito.
Jak już ktoś wcześniej zauważył to nie jest racjonalne  :smile:
Ciekawe kiedy to przeczytam lub czy w ogóle kiedyś to przeczytam, jak w kolejce do czytania ponad 300 pozycji czeka.
https://imgur.com/a/GDzMa



Ładna paka, to było w jednym pudle? Jeśli tak - współczuję kurierowi. Było to wrzucić do "Zdjęcia.....".

 

anything