trawa

Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 714052 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline LordDisneyland

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1095 dnia: Luty 14, 2018, 03:17:36 pm »
To widzę, że trzeba będzie njusy i promocje znaku poważniej traktować :) Swoją drogą, dotąd- przez parę ładnych lat- tylko raz skorzystałem z ich promocji...

Offline hopsasa

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1096 dnia: Luty 14, 2018, 05:35:13 pm »
Ja często kupowałem książki w promocji na znak i zazwyczaj były bardzo ciekawe, oni po prostu prowadzą taka politykę ze i dobrze sprzedające się ksiazki są w promocjach. Wiele lat temu sprzedawali czasami wszystkie ksiazki za pol ceny, a ostatnie kilka lat jakaś grupa książek była po 10 zł albo -70 proc. I przegapiłem przez to tr świetna promocje 30 zł zniżki za zakupy za 130 zł, która dotyczyła całej oferty w tym okazało się wwielu komiksów. Tyle ze trzeba je było wyszukiwać po tytule.

Offline muaddib85

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1097 dnia: Luty 15, 2018, 10:32:56 am »

30% na wszystko na Egmont.pl (w tym Daredevil 1 i inne słabo dostępne komiksy)


Na ravelo.pl - 10 zł rabatu przy zamówieniach za minimum 100 zł - nalicza się automatycznie w koszyku - tylko dzisiaj do końca dnia.


Planet plus ma dodatkowo cashback na egmont 7% a na ravelo 6%.
Gdyby ktoś chciał założyć konto to polecam zrobić to przez link https://www.planetplus.pl/rejestracja/36122/ - dostanę bonus za polecenie.

Offline Voitas

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1098 dnia: Luty 15, 2018, 11:33:44 am »
Działa komuś ten rabat w Ravelo?

Offline muaddib85

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1099 dnia: Luty 15, 2018, 12:51:30 pm »
Działa komuś ten rabat w Ravelo?


Wygląda na to, że tak - dodałem do koszyka komiks "Pablo" i zmniejszyło mi cenę o 10zł.

Offline Voitas

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1100 dnia: Luty 15, 2018, 01:14:13 pm »
A po ile normalnie widzisz ten komiks? bo u mnie widnieje za 93.80, więc nie przekracza 100 zł, więc czemu miałoby Ci odjąć?

Offline J4rre

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1101 dnia: Luty 15, 2018, 01:34:10 pm »
Działa komuś ten rabat w Ravelo?
Dziwne to, bo chyba się skończyło, albo jakiś błąd. Jeszcze przed południem działało - zamówiłem 4 tomy z odrodzenia po 22 zł z kawałkiem, a teraz jak wrzucam to samo to już nie nalicza tych 10 zł rabatu :<


/EDIT:
Okej już zlokalizowałem problem. Jak wchodzisz na ravelo przez ref linka (planet plus, buybox, ceneo itp) to masz rabaty rzędu 37% i promocja nie działa. Jak usuniesz pliki cookie - czyli na stronę nie wchodzisz przez żaden ref link - to rabaty są rzędu 20% i promocja działa.
Ja miałem to szczęście załapać się na najlepsza opcję reflink + promo, ale widocznie już to "naprawili"...
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2018, 01:42:02 pm wysłana przez J4rre »

Offline muaddib85

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1102 dnia: Luty 15, 2018, 04:42:54 pm »
A po ile normalnie widzisz ten komiks? bo u mnie widnieje za 93.80, więc nie przekracza 100 zł, więc czemu miałoby Ci odjąć?
To było bez reflinka.

szulig

  • Gość
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1103 dnia: Luty 16, 2018, 10:35:02 pm »
Ma ktoś dodatkowe znizki w bonito i moze mi zrobic zakupy?

Offline Voitas

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1104 dnia: Luty 17, 2018, 12:11:40 am »
No w końcu promocja na bonito :D I do tego można już zamawiać nowości z Egmontu z przyszłego tygodnia. Poszło grube zamówienie :)

Offline radef

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1105 dnia: Luty 17, 2018, 02:17:06 am »
Jakby ktoś był chętny - mogę złożyć zamówienie na Bonito z dodatkowymi zniżkami.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1106 dnia: Luty 17, 2018, 10:30:07 am »
No u mnie też grube zamówienie bo z dwóch miesięcy.
Ktoś wspominał o mniejszym rabacie na Kolekcjonerskie Ongrysa i rzeczywiście "tylko" 18% podstawy.
Nowy Timof też dostępny. Radziłbym szukać spod palca wybranych tytułów.

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1107 dnia: Luty 17, 2018, 10:43:32 am »
Ktoś wspominał o mniejszym rabacie na Kolekcjonerskie Ongrysa i rzeczywiście "tylko" 18% podstawy.
Pewnie to byłem ja. Dlatego też nie czekałem i zamówiłem z Gildii Dredda #15 (tam obecnie jest na niego -25% bez żadnych dodatkowych "zabaw"; nieźle trzeba kombinować, by kupić tanio, by mieć na jeszcze więcej tytułów ;) ).
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1108 dnia: Luty 17, 2018, 11:02:14 am »
No niestety i to bardzo trzeba się natrudzić. Obecnie Scream, Taurus i wszystko co nie ma 35% w Bonito biorę w Mestro/Dobreksiazki. Nisza w Gildii.
W Bonito mam 2x 5% więc Dredd złotówkę mniej niż Gildia :biggrin:

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #1109 dnia: Luty 17, 2018, 11:10:58 am »
No niestety i to bardzo trzeba się natrudzić. Obecnie Scream, Taurus i wszystko co nie ma 35% w Bonito biorę w Mestro/Dobreksiazki. Nisza w Gildii.
W Bonito mam 2x 5% więc Dredd złotówkę mniej niż Gildia :biggrin:
Ja się nagimnastykowałem, by tego Dredda w Gildii kupić z darmową wysyłką  :wink:  Ale wchodzę marszem w Tajfuna Raczkiewicza, więc kolejny nietani, ale limitowany tytuł tego autora sobie zamówiłem. [poza tym "szczytny"cel ze sprzedaży tego tytułu jest robiony] Reszta to wypełniacze do 200 pln  :lol:
A przez zakupy w merlinie straciłem 1% dodatkowego rabatu w bonito  :lol:  i mam teraz tylko 4%.
Dziś pluję sobie w twarz, ale pojechałem trochę z tymi zakupami na bonito (Ongrys, Mucha, Waneko, ale też kilka pozycji z Egmontu - nie chce mi się szukać dodatkowej zniżki rzędu 3% dla Egmontu  :lol:  ).
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

 

anything