Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 714093 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline janjedlikowski

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #765 dnia: Grudzień 03, 2017, 10:02:01 am »
Czy w Ravelo rzeczywiście większość zamówień przychodzi poobijana? Czy ktoś próbował wymieniać na nowe egzemplarze?

Offline Night wolf

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #766 dnia: Grudzień 03, 2017, 10:09:48 am »
przy powiedzmy 40-50 zamówień które u nich zrobiłem to może 3-4 obite i chyba 2 odsyłałem.

Offline Nemen84

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #767 dnia: Grudzień 03, 2017, 10:22:49 am »
Sorka, jeśli już było. Przerzuciłem kilka ostatnich stron i nie zauważyłem. Mianowicie u mnie nie nalicza się rabat przy płatności z Blikiem na Ravelo. Kupiłem Daredevila i musiałem anulować zamówienie bo cena się nie zmieniła.  Przy zamówieniach powyżej 80zł cena też bez zmian;( Ktoś coś wie?

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #768 dnia: Grudzień 03, 2017, 10:24:50 am »
Sorka, jeśli już było. Przerzuciłem kilka ostatnich stron i nie zauważyłem. Mianowicie u mnie nie nalicza się rabat przy płatności z Blikiem na Ravelo. Kupiłem Daredevila i musiałem anulować zamówienie bo cena się nie zmieniła.  Przy zamówieniach powyżej 80zł cena też bez zmian;( Ktoś coś wie?
Dziś mam to samo (czy dla rzeczy dostępnych czy z preorderu). Wczoraj działało. Nie widzę na stronie, by promocja miała się już skończyć. Może chwilowy błąd. Może się coś im zwaliło i naprawią dziś/jutro.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline misiokles

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #769 dnia: Grudzień 03, 2017, 10:34:22 am »
Tak, strona rabevo ma mnóstwo błędów. Przedwczoraj miałem darmową wysyłkę tylko do Poczty Polskiej. Kiosk Ruch był darmowy powyżej j 100 zł zamówienia. Może warto ciasteczka wyczyścić...

Offline louie.cyphre

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #770 dnia: Grudzień 03, 2017, 11:11:34 am »
Czyszczenie cookies nic nie zmienia, na stronie głównej brak juz info o promocji z blikiem, może to koniec, tylko nie usuneli jeszcze info o -20pln przy wyborze blika w koszyku? Mam nadzieje, że nie, bo zdążyłem zrobić tylko 3 zamówienia...;)

Offline vision2001

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #771 dnia: Grudzień 03, 2017, 11:18:04 am »
na stronie głównej brak juz info o promocji z blikiem, może to koniec
Rzeczywiście. Baner spadł. W dzisiejszym newsletterze brak info o -20 z BLIKa (wczoraj, w piątek, czwartek, etc. taka informacja była). No nic. Szybciej wypsztykali się niż merlin ;)
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline Raf Fariszta

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #772 dnia: Grudzień 03, 2017, 11:24:33 am »
U mnie po każdym zamówieniu ceny wracały do starego poziomu tj. mniejszego rabatu. Wówczas zamykałem kartę ze stroną Ravelo i przez link Radefa wchodziłem na nią ponownie. Ceny znowuż były z rabatem -37%.
Nocy Matko Dnia

Offline juras9

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #773 dnia: Grudzień 03, 2017, 11:42:33 am »
Złamałem się i zamówiłem Monografię Rosińskiego. Ostatnia próba i szansa dla ravelo z mojej strony :P.


Znowu oczywiście wyszedłem na debila bo kasa z konta pobrana, zamówienia na stronie nie ma, potwierdzenia mailem nie ma. Po co ja to w ogóle robię, nie wiem...

Offline mack3

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #774 dnia: Grudzień 03, 2017, 11:44:25 am »
U mnie po każdym zamówieniu ceny wracały do starego poziomu tj. mniejszego rabatu. Wówczas zamykałem kartę ze stroną Ravelo i przez link Radefa wchodziłem na nią ponownie. Ceny znowuż były z rabatem -37%.
spoko, miałem tk samo, tylko teraz nie ma już praktycznie żadnego znczenia, więc w zasdzie nie wiem do czego odnosi się Twój post.

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #775 dnia: Grudzień 03, 2017, 11:47:03 am »
Uff, ze wszystkim zdążyłem, wczoraj jeszcze dorzuciłem Malcolma Maxa tomy 2 i 3 po 28zł każdy, pierwszy udało się kupić w promocji merlinowej. Podsumowując te promocje, to tak zaoszczędziłem, że kupiłem kilkadziesiąt komiksów nieplanowanych, więc efekt jest taki, że wydałem znacznie więcej niż bym wydał bez promocji. :badgrin:




DOŚĆ PROMOCJI!

Offline Raf Fariszta

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #776 dnia: Grudzień 03, 2017, 12:12:06 pm »
Chciałem pomóc w kwestii rabatu, na brak promocji -20 pln w ramach Blika nic nie poradzę.
Szybko uwinęliśmy się z pulą, którą dysponowali😁
Nocy Matko Dnia

Offline Itachi

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #777 dnia: Grudzień 03, 2017, 02:24:37 pm »
DOŚĆ PROMOCJI!

Dokładnie następną poproszę w lutym.

szulig

  • Gość
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #778 dnia: Grudzień 03, 2017, 03:14:44 pm »

Znowu oczywiście wyszedłem na debila bo kasa z konta pobrana, zamówienia na stronie nie ma, potwierdzenia mailem nie ma. Po co ja to w ogóle robię, nie wiem...

mialem to samo, napisalem do nich maila, kazali wyslac potwierdzenie zaplaty i zamowione tytuly. wyslalem, czekam. to bylo w sobote

Offline jeanvanhamme

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #779 dnia: Grudzień 03, 2017, 05:31:23 pm »
Ja po mfkig zrobiłem listę na podstawie zapowiedzi, wyszło mi, że bankowo do konca roku wydam 3200 zeta (po cenach gildii). Jedynie Muchę kupiłem w bonito, a resztę w ravelo i merlinie. Wychodzi na to, że dzieki tym promocjom zaoszczędziłem jakieś 700 z tej puli. To chyba nieźle. Żałuję, że wczoraj nie kupiłem więcej z promocji z blikiem.