Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 714299 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline J4rre

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #750 dnia: Grudzień 02, 2017, 03:30:47 pm »
Nie jest
https://www.gildia.pl/komiksy/141947-blacksad-4-pieklo-spokoj
Jest ale nie ma, ot zagwozdka ;/ Jest jeszcze w taniej książce ale tak to faktycznie ciężko znaleźć. A czemu jest 1, 2 i 4? ;D bez 3?

Offline Ty_draniu

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #751 dnia: Grudzień 02, 2017, 03:42:00 pm »
Bo Egmont tak wydaje, 3 i 5 mają być w przyszłym roku.
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

Offline Night wolf

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #752 dnia: Grudzień 02, 2017, 04:46:25 pm »
https://www.gildia.pl/komiksy/141947-blacksad-4-pieklo-spokoj
Jest ale nie ma, ot zagwozdka ;/ Jest jeszcze w taniej książce ale tak to faktycznie ciężko znaleźć. A czemu jest 1, 2 i 4? ;D bez 3?
Bo tylko takie tomy w tym roku drukują Francuzi(jak się nie mylę) a to oni drukują ten tom Egmontowi. Egmont to tłumaczył w Łodzi, nie mogą z tym nic zrobić.


Swoją drogą w planecie nabiłem już 50zł a tylko połowa zamówień poszła przez nią teraz tylko poczekać te parę miechów aż będzie można to spieniężyć :)

Offline kbk

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #753 dnia: Grudzień 02, 2017, 06:42:43 pm »
Da się jakoś połączyć zniżkę z linku radefa z casbackiem planetplusa?
Niech już się skończą te promocje, bo pójdę z torbami...
kbk

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #754 dnia: Grudzień 02, 2017, 06:47:56 pm »
Czy wcześniejsze promocje Blik kończyły się przed czasem podanym w regulaminie?

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #755 dnia: Grudzień 02, 2017, 07:44:07 pm »
W Ravelo Thorgal 40 lat za 77 zł. Chyba taniej nie będzie.

Offline SawiK

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #756 dnia: Grudzień 02, 2017, 08:53:27 pm »
Up
Na Ravelo właśnie zaczęły sie ceny zmieniać czy mam problemy z oczami? Juz wołaja 100zeta za Thorgala 40 lat. Dobrze ze załapało i mi na 77zł50gr 8)

Offline muaddib85

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #757 dnia: Grudzień 02, 2017, 09:00:54 pm »
Up
Na Ravelo właśnie zaczęły sie ceny zmieniać czy mam problemy z oczami? Juz wołaja 100zeta za Thorgala 40 lat. Dobrze ze załapało i mi na 77zł50gr :cool:


Musisz wejść przez ten link na ravelo - cena znów będzie taka jak wcześniej


UWAGA! POST ZAWIERA LINK AFILIACYJNY!Dziś zauważyłem, że wchodząc przez link afiliacyjny na Ravelo np. https://go.buybox.click/linkclick_2945_65?&url=https%3A%2F%2Fwww.ravelo.pl%2Fkomiksy%2Ck12875.html

Offline starcek

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #758 dnia: Grudzień 02, 2017, 09:08:01 pm »
Ciekawe, wszedłem przez planetplus, a tu cena.. 120 zł.
- Dlaczego zawsze odpowiadacie pytaniem na pytanie?
- A jakie było pytanie?

Offline SawiK

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #759 dnia: Grudzień 02, 2017, 09:09:51 pm »
Mam zamówione ,a ten LINK AFILIACYJNY to bezpieczne jest???

Offline mappy

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #760 dnia: Grudzień 02, 2017, 09:30:44 pm »
Oczywiście, że tak.

Offline juras9

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #761 dnia: Grudzień 02, 2017, 10:44:07 pm »
Złamałem się i zamówiłem Monografię Rosińskiego. Ostatnia próba i szansa dla ravelo z mojej strony :P. W najgorszym przypadku sprzedam, ubita powinna pójść za 70-80zł przez alledrogo[size=78%].[/size]



Thorgala ArtBook już mam w FŚ zamówione, zależy mi na jakości aby dopełnić komplet thorgali :]. Resztę olewam, nie ma rabatów które skłoniłyby mnie na outlet tych pozycji.

Offline Marcussz

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #762 dnia: Grudzień 02, 2017, 10:45:39 pm »
Czy ktoś próbował może już po fakcie, na Ravelo, zmienić przez BOK sposób odbioru? Bo zobaczyłem że niedaleko mam księgarnie partnerską. I jeszcze, w księgarni też są pakowane w paczki komiksy(jak na przykład zamówienia z Gildii, w księgarni Pruszyńskiego), czy może luzem(jak w punktach odbioru Bonito)?
Na Ravelo już też sporo z pakietu grudniowego Egmontu, ma status - na magazynie.

Offline Voitas

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #763 dnia: Grudzień 02, 2017, 10:50:05 pm »
Masakra z tym linkiem wyżej do ravelo. Wczoraj zamawiałem grudniowy Egmont i wydawało mi się, że jest tanio. Przez ten link jakbym zamawiał dzisiaj to bym oszczędził jakieś 40 zł :/ Zamówiłem za to Gotham Central tomy 2-4 w cenach poniżej 50%. Niezłe ceny również na grubasy z Egmontu typu Daredevil albo Wolverine. Nigdzie indziej takiej ceny nigdy nie będzie.

Offline krakers

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #764 dnia: Grudzień 02, 2017, 10:58:25 pm »
Czy ktoś próbował może już po fakcie, na Ravelo, zmienić przez BOK sposób odbioru? Bo zobaczyłem że niedaleko mam księgarnie partnerską. I jeszcze, w księgarni też są pakowane w paczki komiksy(jak na przykład zamówienia z Gildii, w księgarni Pruszyńskiego), czy może luzem(jak w punktach odbioru Bonito)?
Na Ravelo już też sporo z pakietu grudniowego Egmontu, ma status - na magazynie.
Zamówienia w księgarni partnerskiej odbierasz w formie paczek - przychodzą z magazynu zapakowane w kartony multimail.

 

anything