Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 714349 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline J4rre

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #705 dnia: Grudzień 01, 2017, 12:15:02 pm »
Chyba miałem pecha, paczka z ravelo wysłana ruchem w poniedziałek dopiero dzisiaj doszła. Pakowanie mają tragiczne, pudełko porozrywane, w środku torpedo bez jakiegokolwiek zabezpieczenia. Brzeg książki rozerwany, okładka porysowana. Niby fajnie się zachowali wysyłając, ale za problemy z blikiem i jakość pakowania ravelo ląduje u mnie na czarnej obok inbooka i chodnika literackiego.
Moja paczka też była zarąbiście poobijania plus ślad buta, na szczęście komiksy przetrwały to bez szwanku. Taki ryzyk fizyk. Teraz paczka z Ravelo szła przez magazyn regionalny -> magazyn centralny. Może gdzieś tam w tym regionalnym nie przepadają za paczkami? :smile: No cóż... dzisiaj na Ravelo spadły trochę ceny na nowości grudniowe Egmontu. Sknerus za 54 zł, Punisher za 47 zł :smile: bardzo fajne ceny, prawie 50% z BLIKiem. Po akcji z Torpedo, zaryzykuje nawet tę dzikie pakowanie :P Ale Daredevila zamówię już gdzie indziej :P


Hellboy i Noce Nieskończone w ravelo obniżyli do 59zł. Dodałem dwa ebooki, wykorzystałem 20zł z blika i prawie 2,50 z planetplusa (polecam
https://www.planetplus.pl/rejestracja/36122/) Wyszło 37,50zł od sztuki. Taniej chyba jeszcze nie było:) Do tego dziś darmowa dostawa.
Mam alergię na ref linki na forach publicznych, szczególnie jak ktoś nie raczy o nich poinformować.

Offline juras9

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #706 dnia: Grudzień 01, 2017, 12:19:52 pm »

No nie wierzę. Dostałeś książkę za ułamek jej wartości i jeszcze zrzędzisz... Możesz uznać, że to przecena, zasadna zważywszy na stan towaru.


Jaki to ma związek? Ani nie przekreślam sklepów z powodu nie wysłania takiego produktu, ani nie faworyzuję za wysłanie, ich polityka, ich sprawa. Mają błędy na stronie powodujące problemy z księgowaniem wpłat i niedostateczne pakowanie i to jest powód.

Offline muaddib85

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #707 dnia: Grudzień 01, 2017, 12:30:37 pm »
Mam alergię na ref linki na forach publicznych, szczególnie jak ktoś nie raczy o nich poinformować.

PlanetPlus daje 6% z ravelo. Nic to nie kosztuje a za 40zł zakupów dostajesz prawie 2,50zł. Przy rejestracji przez ten link dostanę premię: https://www.planetplus.pl/rejestracja/36122/


Przecież poinformowałem w tym wątku wcześniej. Poza tym przy rejestracji jest napisane że jest polecenie. Jak ktoś będzie chciał się zarejestrować i kupować komiksy jeszcze taniej to co to za różnica jak się zarejestruje? Co innego jakbym wysyłał link do konkretnego komiksu i zgarniał za kogoś cashback.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2017, 12:34:42 pm wysłana przez muaddib85 »

Offline Voitas

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #708 dnia: Grudzień 01, 2017, 12:36:20 pm »
Warto zamawiać z ravelo ten pakiet Egmontu? Jak jest z pakowaniem komiksów u nich? Czy te podarte paczki to sporadyczne przypadki?

Offline J4rre

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #709 dnia: Grudzień 01, 2017, 12:43:59 pm »

Przecież poinformowałem w tym wątku wcześniej. Poza tym przy rejestracji jest napisane że jest polecenie. Jak ktoś będzie chciał się zarejestrować i kupować komiksy jeszcze taniej to co to za różnica jak się zarejestruje? Co innego jakbym wysyłał link do konkretnego komiksu i zgarniał za kogoś cashback.

Twój post w pierwotnej wersji wyglądał tak jak w cytacie, a na telefonie praktycznie nie widać tej małej czcionki - dlatego na początku wyglądało to jak "łapcie reflink bez konkretów i nara" :P


Warto zamawiać z ravelo ten pakiet Egmontu? Jak jest z pakowaniem komiksów u nich? Czy te podarte paczki to sporadyczne przypadki?


Ravelo chyba też obsługuje sklep na stronie Egmontu, to i pakowanie pewnie takie samo.

Offline muaddib85

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #710 dnia: Grudzień 01, 2017, 12:46:15 pm »
Pakowanie w ravelo jak w większości księgarni - tektura ze strefą zgniotu na krótszych bokach. Bez folii bąbelkowej. Na 23 zamówienia jeszcze nic nie reklamowałem.


Twój post w pierwotnej wersji wyglądał tak jak w cytacie.


Nie wiem czemu czasami na tym forum czcionka się tak zmniejsza. Jak kliknąłem wcześniej podgląd to wszystko było ok.

Offline Voitas

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #711 dnia: Grudzień 01, 2017, 01:23:03 pm »
Czy ktoś wie czy pod Blik można jakoś podpiąć kartę kredytową?

Offline peta18

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #712 dnia: Grudzień 01, 2017, 01:35:19 pm »
Czy ktoś wie czy pod Blik można jakoś podpiąć kartę kredytową?
Raczej nie mozna, chyba z automatu jest powiazany z glownym kontem danego banku. Ale moze cos znajdziesz na ich stronie: http://blikmobile.pl/
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #713 dnia: Grudzień 01, 2017, 02:35:52 pm »
Swietna promocja w ravelo, nadrobilem Egmontowe komiksy z listopada i grudnia, Merlinowe rabaty wychodzą. Łącznie 14 zamówień.

Offline Jaxx

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #714 dnia: Grudzień 01, 2017, 02:43:08 pm »
I nie dostaniesz od Ravelo już raczej nic. Spodziewaj się wiadomości od firmy kurierskiej w dniu doręczenia, ew. dzień wcześniej.

Ravelo nie odpowiedziało, za to przyszedł e-mail prosto z ruchu o wysłaniu jakiejś przesyłki. Ponieważ na nic innego teraz nie czekam, więc to musi być to.


Offline tysonek

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #715 dnia: Grudzień 01, 2017, 02:45:00 pm »
Swietna promocja w ravelo, nadrobilem Egmontowe komiksy z listopada i grudnia, Merlinowe rabaty wychodzą. Łącznie 14 zamówień.

mówisz o tej promocji z blikiem ?

Offline Szekak

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #716 dnia: Grudzień 01, 2017, 02:49:25 pm »
Tak, większość z prawie 50% upustem.

Offline tysonek

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #717 dnia: Grudzień 01, 2017, 02:56:42 pm »
Kurde może będzie wcześniej wypłata to bym chętnie tam kupił pakiet grudniowy egmontu i zaległości, jakoś mam chęć zostawić tam trochę kasy po tym jak fajnie potraktowali zamówienia tego Torpedo zbiorczego :)

szulig

  • Gość
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #718 dnia: Grudzień 01, 2017, 03:03:57 pm »
darmowa przesylka do kiosku ruchu i poczty polskiej do 3 grudnia do 23:59

potrzebuje dorzucic do zamowienia z ravelo cos za zlotowke. szukalem ale nic nie znalazlem takiego, moze zle szukalem, mial ktos cos za zeta?
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2017, 03:20:13 pm wysłana przez szulig »

Offline louie.cyphre

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #719 dnia: Grudzień 01, 2017, 03:24:11 pm »
darmowa przesylka do kiosku ruchu i poczty polskiej do 3 grudnia do 23:59

potrzebuje dorzucic do zamowienia z ravelo cos za zlotowke. szukalem ale nic nie znalazlem takiego, moze zle szukalem, mial ktos cos za zeta?

ebooki są od 0.90pln