Autor Wątek: Wyprzedaże/promocje- komentarze.  (Przeczytany 714364 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline parsom

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #675 dnia: Listopad 29, 2017, 08:53:29 am »
Szczerze mówiąc nie wiem, czy ravelo nie zagoniło się w kozi róg. Jeżeli teraz wyślą tylko niektóre - to kicha. Co więcej - jeżeli napisali w mailu, że będą się starali, a ostatecznie nie wyślą, to też kicha. W takiej sytuacji lepiej byłoby przeprosić, ewentualnie dorzucić jakiś rabat, ale nie składać obietnic, których być może się nie zrealizuje.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

szulig

  • Gość
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #676 dnia: Listopad 29, 2017, 08:56:11 am »
Szczerze mówiąc nie wiem, czy ravelo nie zagoniło się w kozi róg. Jeżeli teraz wyślą tylko niektóre - to kicha. Co więcej - jeżeli napisali w mailu, że będą się starali, a ostatecznie nie wyślą, to też kicha. W takiej sytuacji lepiej byłoby przeprosić, ewentualnie dorzucić jakiś rabat, ale nie składać obietnic, których być może się nie zrealizuje.

tylko ze oni nie obiecali ze wysla, tylko dołożą wszelkich starań zeby to zrobic

Offline pokia

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #677 dnia: Listopad 29, 2017, 08:59:32 am »
tylko ze oni nie obiecali ze wysla, tylko dołożą wszelkich starań zeby to zrobic
Czyli nie wyślą. Przecież anulowali te pozycje. W cuda nie wierzcie.

Offline muaddib85

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #678 dnia: Listopad 29, 2017, 09:03:42 am »
Ravelo ostatnio wysłał mi sam "zapychacz" bo nie mieli podstawowej pozycji. Książka pojawiła się po kilku dniach, a widziałem, że pieniądze jeszcze nie wróciły na moje konto, więc zadzwoniłem do nich i poprosiłem o wysłanie paczki. Zgodzili się bez problemu. Podobna sytuacja w merlinie była nie do pomyślenia.

Offline kbk

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #679 dnia: Listopad 29, 2017, 09:21:54 am »
Czyli nie wyślą. Przecież anulowali te pozycje. W cuda nie wierzcie.
Przecież czytasz tu, że niektórzy dostali...

Torpedo 1936 znowu pojawiło się w hurtowni, która obsługuje Ravelo. Krótko potem pojawiła się informacja o niskim stanie - wysyłają dalej?
kbk

Offline parsom

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #680 dnia: Listopad 29, 2017, 09:28:38 am »
tylko ze oni nie obiecali ze wysla, tylko dołożą wszelkich starań zeby to zrobic

I to jest właśnie błąd. Bo albo się robi, albo obiecuje. Zwłaszcza, jak się już wcześniej podpadło.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline J4rre

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #681 dnia: Listopad 29, 2017, 10:02:29 am »
Aby nie być gołosłownym:

Robi wrażenie. Fajnie, że raz na ruski rok coś się uda lapnąć.. :)


Offline Blaksad

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #682 dnia: Listopad 29, 2017, 08:42:04 pm »
Jednak kilka osób dostało Torpedo bo pojawiły się na allegro i olx  :biggrin:  Szczęście, jedni dostali a inni nie.

Offline radef

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #683 dnia: Listopad 29, 2017, 08:52:07 pm »
A moja paczka z Torpedo 1936... od 34 godzin ma stan "Paczka została przyjęta w magazynie centralnym". Oby tylko się nie zgubiła...
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline gabor2

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 508
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #684 dnia: Listopad 30, 2017, 07:47:29 am »
Dziś dostałem poniższą wiadomość od Ravelo. Także, chyba wyślą wszystkim. Szacun
Dzień dobry,[/font][/color]bardzo przepraszamy za utrudnienia i za zaistniałą sytuację .[/font][/color]Dzisiaj odnotowaliśmy dostawę tytułu :[/font][/color]Torpedo 1936[/font] [/color]i ponowimy Pana zamówienie z wysyłką przez kuriera na adres z zamówienia ale ponieważ księgowość zwróciła już kwotę 20.85 zł na Pana konto , płatność tej kwoty będzie miała miejsce przy odbiorze paczki .[/font]


Offline Nafciarz

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #685 dnia: Listopad 30, 2017, 08:18:19 am »
Wow brawo za podejscie do klienta

Offline parsom

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #686 dnia: Listopad 30, 2017, 09:14:14 am »
Też dostałem maila, że wznawiają. Co więcej - anulowali mi dwa zamówienia, bo po pierwszym złożyłem następne. I do obydwu wysłali maila o wznowieniu. Więc odpisałem, żeby wysłali tylko jedno - jak ktoś do mnie po ludzku, to ja do niego też.
Plus za podejście bezsprzeczny. Co prawda przy ich cenach nie rzucę się na kupowanie u nich, ale jeżeli ceny będą zbliżone z innymi sklepami, to wybiorę ravelo.
Głosuj na mój projekt Lego Ideas: http://link.do/56xyk

Offline kbk

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #687 dnia: Listopad 30, 2017, 11:03:00 am »
Też dostałem maila, że wznawiają. Co więcej - anulowali mi dwa zamówienia, bo po pierwszym złożyłem następne. I do obydwu wysłali maila o wznowieniu. Więc odpisałem, żeby wysłali tylko jedno - jak ktoś do mnie po ludzku, to ja do niego też.
Brawo dla Ciebie i brawo dla Ravelo.
Ja też dostałem maila o wznowieniu zamówienia, tylko że ja zapłaciłem 33,69. Ale zdziercy! ;)
kbk

Offline jeanvanhamme

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #688 dnia: Listopad 30, 2017, 11:42:56 am »
Ha, też widziałem tę ofertę, ale nie kupowałem, myśląc, że to nie ma sensu. Brawo dla Was, kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana

Offline Night wolf

Odp: Wyprzedaże/promocje- komentarze.
« Odpowiedź #689 dnia: Listopad 30, 2017, 01:28:44 pm »
Ja kupiłem w sumie 3, w pierwszym zamówieniu wziąłem 2 jeden dla mnie jeden dla znajomego, ale anulowali mi mówiąc, że niema na stanie. Gdzie dalej oferta wisiała więc zamówiłem dla jaj kolejny raz tylko, że jedną sztukę z tym torpedo 1972. Dziś rano dostałem, że wszystko wysyłają o.O w sumie za 3 sztuki mam do zapłaty 57,26 przy odbiorze.